طوفان زرد

طوفان زرد
تابش: بودجه سال گذشته سپاهان ۲۸ میلیارد تومان بود نه 43 میلیارد

اگر سند نباشد، شکایت می کنم

تابش: بودجه سال گذشته سپاهان ۲۸ میلیارد تومان بود نه 43 میلیارد

7-03-1397, 11:56 | کد خبر: 26685 | بازدید: 666 مرتبه
تابش: بودجه سال گذشته سپاهان ۲۸ میلیارد تومان بود نه 43 میلیارد تابش: بودجه سال گذشته سپاهان ۲۸ میلیارد تومان بود نه 43 میلیارد
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: واقعا برای جای من سؤال است چرا در یک برنامه تلویزیونی در صدا و سیما در خصوص بودجه 43 میلیاردی سپاهان صحبت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در گفت‌وگو با فارس، در خصوص حضور امیر قلعه‌نویی بعد از کش و قوس‌های مختلف اظهار داشت: خدا را شکر تکلیف سرمربی مشخص شد، در این چند روز گذشته حواشی‌های زیادی بود و خوشحالیم تکلیف باشگاه سپاهان مشخص شد و قرار است با این مربی بزرگ فعالیت کنیم. قلعه‌نویی در سال‌های گذشته در سپاهان حضور داشته و مطمئنا می‌توانیم با او نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی در ادامه گفت:‌ متاسفانه نمی‌دانم چرا اینقدر حضور امیر قلعه‌نویی و مبلغ قراردادش برای بعضی‌ها غیرقابل هضم بود. ما با امیر قلعه‌نویی قرارداد پایه مشخص امضاء کردیم ،که مبلغش 2 و نیم میلیارد تومان است اما آپشن‌هایی هم در کنار این قرارداد اضافه کردیم که به 3 میلیارد تومان می‌رسد. در صورتی که این قرارداد و این مبلغ نسبت به سایر مربیان قابل مقایسه نیست. در صورتی که دیگر مربیان حاضر در فوتبال ایران بیشتر از این قرارداد پول می‌گیرند و حتی تاکید می‌کنند اگر پولی دریافت نکنند در تیم حاضر نخواهند شد. در صورتی که امیر قلعه‌نویی کارنامه خوبی دارد و جزو مربیان پرافتخار لیگ ایران است.
تابش در ادامه در خصوص اینکه آیا بودجه امسال باشگاه سپاهان 30 میلیارد تومان است واقعا برای من جای سؤال دارد که چرا این صحبت‌ها مطرح می‌شود. باز خدا را شکر شما درباره 30 میلیارد تومان سؤال پرسیدید در صورتی که در بعضی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها که شنیدیم بودجه باشگاه سپاهان 50 میلیارد تومان است. نمی‌دانم این مطالب را از کجا آوردند و چه کسی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند. واقعا اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم بودجه سال گذشته سپاهان 28 میلیارد تومان بوده است. اگر قرار است امسال افزایش بودجه داشته باشیم 20 درصد خواهد بود. در صورتی که این 28 میلیارد سال گذشته مربوط به کل باشگاه و سایر ورزش‌های سپاهان از قبیل هندبال، فوتبال، رشته‌هایی که آقایان و بانوان فعالیت می‌کنند، می باشد. تعجب می‌کنم چرا این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند.
وی در ادامه تاکید کرد:‌ حتی این صحبت‌ها راجع به سرمربی ما هم بود که قرارداد بالای 2 میلیارد بسته شده است.ما تاکید کردیم اگر شرایط مناسب باشد و آپشن قهرمانی برای سرمربی گذاشتیم. متاسفم برای این افراد که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند و این جو را راه انداخته‌اند و در واقع پیرامون این باشگاه این صحبت‌ها مطرح می‌شود. اگر سند و مدرکی دارند که می‌گویند بودجه باشگاه سپاهان این اعداد و ارقام است با ما در میان بگذارند، اگر دلیل قانع‌کننده‌ای نداشتند من حتما شکایت خواهم کرد چون باعث تشویش اذهان عمومی خواهد شد، حتی در صدا و سیما علنا اعلام می‌کنند بودجه سپاهان 40 میلیارد تومان است. مگر می‌شود به راحتی راجع به این موضوعات بدون دلیل و مدرکی صحبت کرد؟
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در ادامه تاکید کرد: ما سال گذشته نزدیک به 17 میلیارد برای فوتبال سپاهان بودجه در نظر گرفتیم که این 17 میلیارد تومان در واقع برای کل باشگاه است از قبیل پرسنل،کادر فنی و بازیکن و حتی هزینه‌هایی که بابت سفر و اردوها پرداخت کردیم. همه این هزینه‌ها 17 میلیارد شد، با توجه به اینکه ما در کادر فنی تغییراتی داشتیم و باعث شد نفرات جدید اضافه شوند و باعث شد هزینه‌ای به بودجه باشگاه اضافه شود، بی‌انصاف نباشید و حواشی برای تیمی درست نکنیم. گفته شده است سپاهان با بازیکنان قرارداد میلیاردی می‌بندد. این صحبت‌ها ما را آزار می‌دهد ما طبق برنامه‌ای هزینه‌ می‌کنیم. این اتفاقات و صحبت‌ها ما را آزار می‌دهد. واقعا برای من سؤال است چرا در یک برنامه تلویزیونی در صدا و سیما در خصوص بودجه 43 میلیاردی سپاهان صحبت می‌شود.
مسعود تابش در ادامه در خصوص قطع همکاری با ابراهیم عالمه با توجه به اینکه پیام نیازمند را به خدمت گرفتیم سعی کردیم برای چند سال آینده برنامه‌ریزی کنیم در صورتی که ابراهیم عالمه بازیکن خوب و بااخلاقی بود قراردادش با تیم ما به اتمام رسید و به دنبال این بودیم تا از یک دروازه‌بان آینده‌دار استفاده کنیم.عالمه تمام تلاشش را کرد تا در تیم عملکرد خوبی داشته باشید اما در نهایت با او به جمع‌بندی رسیدیم که با او تمدید قرارداد نکنیم.
وی در ادامه در خصوص مذاکره با کی‌روش استنلی گفت: ما با او در حال مذاکره هستیم و تا آخر هفته مشخص خواهد شد اما در بعضی از رسانه‌ها خواندم که گفتند سپاهان با هر بازیکنی که دوست دارد مذاکره می‌کند. در صورتی که ما با بازیکنی صحبت می‌کنیم که آزاد است و قراردادی با هیچ تیمی ندارد. چه اشکالی دارد با باشگاه ذوب‌آهن به عنوان یک همشهری تعامل داشته باشیم آن هم تعامل منصفانه. ما با بازیکنی که با تیمی قرارداد دارد مذاکره نمی‌کنیم هیچ اشکالی ندارد با بازیکنی که آزاد است مذاکره شود.
تابش در ادامه در خصوص لیست بازیکنان مدنظر قلعه‌نویی گفت: بازیکنان بزرگی در لیست امیر قلعه‌نویی حضور دارند که قرار است تا آخر این هفته مشخص شود ما مذاکرات لازم را انجام دادیم. اجازه بدهید اسمی از بازیکنان به زبان نیاورم، زمانی که مشخص شد حتما اعلام خواهیم کرد.
وی در ادامه در خصوص لیست خروجی تیم سپاهان و اینکه گفته شده است سعید آقایی، مهرداد محمدی در لیست خروجی سپاهان قرار دارند، گفت: به هیچ وجه اینطور نیست این دو بازیکن، بازیکنان خوب تیم هستند ولی در خصوص لیست خروجی باید امیر قلعه‌نویی نظر بدهد و هیچ چیز مشخص نیست.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در ادامه در خصوص اینکه چه اردویی مدنظر باشگاه سپاهان است واینکه آیا محرم نویدکیا به کادر فنی اضافه می‌شود یا خیر، گفت: قرار است امیر قلعه‌نویی به اصفهان بیاید بعد از آن تمرینات ما 25 یا 26 خرداد ماه آغاز خواهد شد. چند روز اردوی داخلی داریم و بعد از آن تیر ماه به ترکیه خواهیم رفت اما در خصوص محرم نویدکیا باید بگویم که او بازیکن بزرگی برای سپاهان بوده و مامشکلی برای حضور او نداریم. باید دید خواست قلعه‌نویی و نویدکیا در این زمینه چیست و باید خودشان تصمیم بگیرند.
منبع : فارس
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
اینستاگرام هواداران سپاهان بنیاد کودک اصفهان هواداران سپاهان در تلگرام
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

نوستالژیک های سپاهانی من/ 2 نظر

تمرین سپاهان امروز تعطیل است/ 0 نظر

قرارداد بحیرایی تمدید شد/ 11 نظر

تمرین سپاهانی ها از ساعت 19 در باغ فردوس/ 3 نظر

حضور کی روش در تمرین سپاهان/ 6 نظر

پیگیری تمرین سپاهان در مجموعه فردوس/ 9 نظر

ویدئو صحبت های امیرقلعه نویی با هواداران/ 3 نظر

گزارش تصویری از نخستین تمرین فصل سپاهان/ 9 نظر

کریمی: با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده ام/ 9 نظر

چقدر خوبیم ما!/ 6 نظر

دیدار ایران و مراکش را پیش بینی کنید/ 8 نظر

پاپی با سپاهان تمدید کرد/ 43 نظر

پورقاز تمدید کرد/ 31 نظر

حضور بازیکنان سپاهان در تمرینات تیم ملی امید/ 1 نظر

ضعیف ترین اطلاع رسانی ممکن از یک سایت!/ 8 نظر

خالد شفیعی به سپاهان پیوست/ 56 نظر

مسعود حسن زاده به ذوب آهن پیوست/ 116 نظر

استوری مسلمان با لباس زرد!/ 27 نظر

امینی به تیم ملی امید اضافه شد/ 5 نظر

مهمترین مشکلات ورزشگاه نقش جهان چیست؟/ 34 نظر

سرمربی سپاهان در نیوکمپ/ 11 نظر

سرلک: هميشه با تمام انرژی و با افتخاربرای موفقيت سپاهان بازی كردم/ 15 نظر

محمود کریمی در کادر فنی تیم ملی امید/ 8 نظر

8 دیدار متوالی پرسپولیس با یک بلیت رفت و برگشت!/ 6 نظر

عملکرد امیر از نگاه آمار/ 3 نظر

برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهم/ 10 نظر

نیازمند و امینی در تیم ملی فوتبال!/ 16 نظر

عالمه : از صمیم قلب از هواداران تشکر میکنم/ 13 نظر

فراخوان استعدادیابی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان/ 3 نظر

داستان بی انتهای یک پیراهن زرد!/ 16 نظر

سپاهان و لیست خالی/ 1 نظر

زمان معرفی بازیکن خارجی سپاهان/ 4 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 2 نظر

فرهمند: با وجود هر شرایطی در سپاهان می‌مانم/ 1 نظر

امینی: قلعه‌نویی مخالف جدایی‌ام بود/ 2 نظر

دروازه بان سابق سپاهان در لیگ عربستان/ 3 نظر

تمرین سپاهان امروز تعطیل است/ 0 نظر

ثبت قرارداد بازیکنان سپاهان در هیئت فوتبال استان/ 3 نظر

قرارداد بحیرایی تمدید شد/ 11 نظر

امینی به صورت قرضی در پیکان بازی خواهد کرد/ 9 نظر

قائد رحمتی به نفت مسجدسلیمان پیوست/ 6 نظر

کیانی: قهرمان شدن راحت نیست و باید تلاش کنیم/ 8 نظر

میرزایی به صورت قرضی راهی فولاد خوزستان شد/ 4 نظر

شفیعی: قلعه‌نویی هرجا باشد تیمش مدعی قهرمانی است/ 14 نظر

تمرین سپاهانی ها از ساعت 19 در باغ فردوس/ 3 نظر

موافقت باشگاه سپاهان با انتقال قرضی میرزایی به تیم‌های لیگ برتری/ 16 نظر

تمرکز سپاهان روی بازیکنان خارجی و لیگ یکی/ 10 نظر

بصیرت: هواداران صبوری کنند سپاهان به اوج بر می‌گردد/ 6 نظر

نیازمند: هواداران بابت دروازه خیالشان راحت باشد/ 9 نظر

ایرانپوریان: پوشیدن پیراهن سپاهان افتخار است/ 6 نظر

پرونده نقل و انتقالات زردپوشان تا پیش از اردوی داخلی بسته می‌شود/ 4 نظر

حضور کی روش در تمرین سپاهان/ 6 نظر

کیانی: در تراکتورسازی احترام من حفظ نشد/ 3 نظر

پیگیری تمرین سپاهان در مجموعه فردوس/ 9 نظر

آقایی در سپاهان ماندنی شد/ 3 نظر

قلم قرمز قلعه‌نویی روی نام 12 بازیکن/ 17 نظر

تابش:قول قهرمانی نمی‌دهم اما تلاش می‌کنیم که به قهرمانی برسیم/ 1 نظر

جمع تراکتوری‌های سابق در سپاهان/ 4 نظر

تلاش می‌کنیم طی چند روز آینده سرپرست جدید را معرفی کنیم/ 0 نظر

سفر شاگردان قلعه نویی به تهران / یک خارجی دیگر در راه سپاهان/ 2 نظر

دیدار آتی: لیگ برتر ایران - #1
میزبان پنجشنبه
1397/5/4
16:00
میهمان
سپاهان اصفهان vs صنعت نفت آبادان
نقش جهان اصفهان
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ