اینستاگرام طوفان زرد
سه شنبه, 31 مرداد 1396: قهرمانی سپاهان در جام چهارجانبه اتحادیه (1382)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 14468
تاریخ انتشار: 5-11-1394, 10:25
بازدید: 1 096 مرتبه

هر دوشنبه با...

منهای فوتبال

منهای فوتبال Share
منهای فوتبال
پایگاه خبری طوفان زرد روزهای دوشنبه را به مرور رشته های مختلف ورزشی که در اصفهان طی یک هفته اتفاق افتاده می پردازد.

منهای فوتبال
مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا که از چهارشنبه 30 دی ماه به میزبانی ژاپن آغاز شد با کسب یک مدال نقره توسط دوچرخه‌سوار اصفهانی همراه شد. امیرحسین جمشیدیان در رده سنی زیر 23 سال و در ماده تایم تریل انفرادی با زمان 60 ثانیه و 25 صدم ثانیه بر سکوی دوم ایستاد و مدال نقره آسیا را بر گردن آویخت.

منهای فوتبال
در نخستین روز از مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور در روز پنجشنبه 1 بهمن، مسابقات دوی 60 متر با آسیایی شدن رضا قاسمی، محمد چشمه زار و علی اکبر ربیعی و قهرمانی رضا قاسمی از اصفهان با زمان 6:64 ثانیه به پایان رسید.
این مسابقات در حالی به پایان رسید که تیم تهران با 36 امتیاز قهرمان شد، تیم کرمانشاه با 27 امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و آذربایجان شرقی با 24 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
تیم‌های فارس، خراسان رضوی، قم، اصفهان و گلستان نیز چهارم تا هشتم شدند. بر اساس اعلام مسئول کمیته برگزاری مسابقات، رضا قاسمی (از اصفهان) در دوی 60 متر، سجاد هاشمی و مهدی زمانی در دوی 400 متر، حسین کیهانی در دوی 1500 متر، میلاد دریساوی در پرش سه گام، محمدرضا وظیفه دوست و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع و علی ثمری و محمدحسین اسکندری در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمای آسیا را کسب کردند.

منهای فوتبال
تیم وزنه برداری ذوب آهن اصفهان که تا هفته چهارم با 2396 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی رقابتهای لیگ برتر وزنه‌برداری قرار داشت، با کسب 554 امتیاز در هفته پایانی، جمع امتیازات خود را به 2950 رساندند و با اقتدار عنوان قهرمانی رقابت‌های این فصل را از آن خود کرد.
در جدول رده‌بندی نهایی، پس از ذوب‌آهن، تیم یاسین پیشروی قم که نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری را تجربه می‌کرد با کسب 2814 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم ملی حفاری هم در رقابتی نزدیک با مناطق نفت‌خیز جنوب، با 4 امتیاز برتری نسبت به تیم همشهری خود، با 2656 امتیاز عنوان سوم را از آن خود کرد.

منهای فوتبال
تیم ملی هندبال ایران در حالی به مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی بحرین در حال برگزاری است اعزام شد که چهره‌های مطرحی مثل الله‌کرم و سجاد استکی تیم ملی را همراهی نمی‌کردند. سپس با درخواست کادرفنی تیم ملی، سعید پورقاسمی ملی‌پوش اصفهانی که در آخرین اردوی تیم ملی در کیش هم حضور داشت به منظور تقویت تیم در مسابقات قهرمانی آسیا به ترکیب تیم ملی اضافه شد.
منبع : اختصاصی طوفان زرد
دیدگاه کاربران ( 0 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.