اینستاگرام طوفان زرد
چهارشنبه, 01 شهریور 1396: تولد عباس محمدی (1354) ، تولد هدایت شهریاری (1355) ، تولد هادی تامینی (1360)
ویدیو خلاصه دیدار سپاهان و سپیدرود
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23132
تاریخ انتشار: 29-03-1396, 14:52
بازدید: 623 مرتبه

کابوس فرکی برای کرانچار تکرار می شود؟

باز هم سپاهان بدون حاج صفی

باز هم سپاهان بدون حاج صفی Share
باز هم سپاهان بدون حاج صفی
با رفتن احسان حاج صفی حالا سپاهانی ها باید یک بار دیگر بدون این بازیکن به کار خود ادامه دهند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، طی روزهای اخیر یکی از اخبار داغ فصل نقل و انتقالات تمدید قرارداد حاج صفی با سپاهان بوده است. کاپیتان فصل گذشته سپاهان در آخرین مصاحبه خود از تمایلش برای جدایی و ادامه فوتبال در اروپا گفته است و از پانیونیوس که مسعود شجاعی در آن توپ می زند به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن در لیگ یونان نام برده می شود.

حاج صفی فصل گذشته پس از سپری کردن یک سال در تیم فرانکفورت آلمان بار دیگر به سپاهان بازگشت؛ ملی پوش فوتبال سپاهان در طول یک سالی که در آلمان بود ، نمایش های خوبی ارائه داد ولی سقوط فرانکفورت به دسته پایین تر باعث شد تا حاج صفی ساز جدایی کوک کند و چون پیشنهاد مناسب دیگری از اروپا دریافت نکرد، به ایران بازگشت و علیرغم اینکه علیرضا منصوریان تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن او به کار بست، ترجیح داد برای تیم محبوبش بازی کند و از هفته چهارم که سپاهان در آبادان مقابل صنعت نفت قرار گرفت، حاج صفی پس از یک سال دوری بار دیگر در ترکیب ثابت سپاهان به میدان رفته بود.

سپاهان بدون کاپیتان

عبدالله ویسی سرمربی فصل گذشته طلایی پوشان با دراختیار داشتن حاج صفی از این بازیکن در پست های مختلفی بهره برد؛ حاج صفی فصل گذشته در پست مدافع چپ، هافبک بازیساز، وینگر چپ و حتی در یک بازی به عنوان دفاع راست نیز به بازی گرفته شده بود. پس از روی کار آمدن کرانچار حاج صفی نقش ثابتی بر عهده گرفت و تنها در دفاع چپ توسط این مربی به کار گرفته شد. اما قطعا نتایج سپاهان چه در زمان ویسی و چه در زمان کرانچار بدون حاج صفی می توانست به شکل دیگری رقم بخورد.

حاج صفی دو هفته پیش باشگاه سپاهان را در جریان تصمیم خود یعنی ادامه فوتبال در اروپا گذاشته بود و از همین رو آنها تمام تلاش خود را برای به خدمت گرفتن سعید آقایی برای جایگزینی ستاره تیم خود به کار بستند.

البته بی شک ادامه حضور حاج صفی در تیمی که کرانچار برای لیگ هفدهم تدارک دیده می توانست این تیم را بیش از پیش برای حریفان رعب آور کند؛ بازیکنی که فصل گذشته و علیرغم اینکه در خط دفاعی به میدان می رفت، موفق به زدن 5 گل و ارسال 8 پاس گل شد.

سپاهان در لیگ پانزدهم نیز دوری از ستاره خود را تجربه کرده بود؛ همان فصلی که تا پیش از خروج حاج صفی طلایی پوشان تا انتهای هفته پنجم صدرنشین لیگ بودند ولی با خروج ارزشمندترین بازیکن خود در پایان به نتیجه ای بهتر از یازدهمی دست نیافتند؛ فصلی که برای آنها با حسین فرکی آغاز شد و با استیماچ خاتمه یافت.

البته این بار سپاهانی ها مثل لیگ پانزدهم غافلگیر نشدند و با رویکردی منطقی وارد بازار نقل و انتقالات شدند و موفق به جذب یکی از موفق ترین مدافعین چپ لیگ طی سال های اخیر شدند تا مثل دو سال قبل از رفتن حاج صفی ضربه نخورند.

منبع : ورزش سه
دیدگاه کاربران ( 6 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.