اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23786
تاریخ انتشار: 21-05-1396, 10:40
بازدید: 309 مرتبه

پرواز نیمه تمام سپاهان با شاهین

پرواز نیمه تمام سپاهان با شاهین Share
پرواز نیمه تمام سپاهان با شاهین
خرید جدید سپاهانی ها سرانجام پاهایش به گلزنی باز شد به این امید که تیم محبوب نصف جهان با او به پرواز در آید اما ...
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، سپاهان روزهای پرفراز و نشیب و نگران کننده ای در لیگ هفدهم را تجربه می کند، روزهایی که نگرانی ها بابت سرنوشت این تیم پرطرفدار دوباره به اوج خود رسید چون نه کرانچار کروات نه خریدهای جدید در دو هفته نخست امیدوار کننده ظاهر نشده بودند تا این کابوس دوباره طرفداران اصفهانی را در بر بگیرد که اتفاقات تلخ دو فصل قبل تکرار شود.

در شرایطی که سپاهان میزبان شگفتی سازان پارس جنوبی بود همه نگاه ها در نقش جهان به خریدهای جدید دوخته شد بلکه آنها بتواند زمینه پرواز سپاهان را فراهم کنند که در آغاز نیمه دوم این اتفاق افتاد و ثاقبی خرید جدید زردپوشان از بندرنشینان شمالی با گلی دیدنی زمینه این پرواز را فراهم کرد اما عملیات شاهین برای نجات تیم از بحران در دقایق پایانی بی نتیجه ماند چون سپاهان گل تساوی را دریافت کرد.

با این وجود شاهین ثاقبی با نمایش خوبی که در نقش جهان مقابل جمی ها ارائه داد ثابت کرد یکی از خریدهای خوب کرانچار در تابستان بوده و می تواند با هماهنگی و جاافتادن بیشتر در ترکیب به یکی از کلیدی ترین مهره های سپاهان در راه بازگشت به روزهای اوج تبدیل شود. ثاقبی که بعد از یک سال دوری از لیگ برتر برای گلزنی در این تورنمنت بی تابی می کرد حالا می تواند امید اول گلزنی سپاهانی ها نیز قلمداد شود.


منبع : ورزش 3
دیدگاه کاربران ( 3 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.