اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23791
تاریخ انتشار: 21-05-1396, 12:30
بازدید: 266 مرتبه

به قهرمانی هم فکر می‌کنیم

سینگ: هیچ اتفاقی در فوتبال شانسی نیست

سینگ: هیچ اتفاقی در فوتبال شانسی نیست Share
سینگ: هیچ اتفاقی در فوتبال شانسی نیست
هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی معتقد است این تیم شخصیت کسب سهمیه آسیا و حتی قهرمانی هم دارد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، امید سینگ در جمع خبرنگاران در مورد تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی خوبی بود و می‌توانستیم با برد از زمین خارج شویم. حریف ۱۰ نفره شد و ما هم یک پنالتی از دست دادیم ولی در نهایت بازی را مساوی کردیم، هرچند که می‌توانستیم پیروز شویم.

وی در مورد پنالتی که از دست داد افزود: در هنگام پنالتی زدن تمرکز داشتم و خوب هم ضربه زدم ولی قسمت دروازه‌بان سپاهان این بود که توپ را بگیرد.

سینگ در مورد نتایج خوب پارس جنوبی در لیگ امسال و اینکه این نتایج شانسی نبوده‌ است گفت: هیچ اتفاقی در فوتبال شانسی نیست و شاید در یک بازی شانس بیاوری اما این موضوع همیشگی نیست. خودمان را ثابت کرده‌ایم و در هفته‌های آینده لیگ برتر به همه نشان می‌دهیم که پارس جنوبی چقدر پتانسیل دارد.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه آیا این تیم به کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی هم امیدوار است بیان داشت: اتفاقاً برای همین می‌جنگیم و پارس جنوبی شخصیت کسب سهمیه آسیا و حتی قهرمانی هم دارد.

وی در مورد حضور هواداران پارس جنوبی در ورزشگاه نقش‌جهان گفت: خدا را شکر می‌کنم که با وجود اینکه پنالتی را خراب کردم در ادامه گل زدیم و هواداران با شکست به خانه برنگشتند.


منبع : ایمنا
دیدگاه کاربران ( 0 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.