اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23792
تاریخ انتشار: 21-05-1396, 12:31
بازدید: 441 مرتبه

پنالتی کاملاً صحیح بود

نانگ:سپاهان در ادامه تیم خوبی می‌شود

نانگ:سپاهان در ادامه تیم خوبی می‌شود Share
 نانگ:سپاهان در ادامه تیم خوبی می‌شود
مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: دروازه‌بان برای پای من آمد و پنالتی کاملاً درست بود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد فآلویس نانگ در گفتگو با خبرنگار ایمنا، درباره تساوی تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: بازی بدی نبود، ما برابر یک تیم خیلی خوب بازی کردیم و من می‌دانستیم که آنها می‌خواهند از فرصت بازی خانگی استفاده کنند و پیروز شوند. من مطمئن هستم سپاهان در ادامه این فصل خیلی خیلی خوب می‌شود اما ما هم در پارس جنوبی بازیکنان با کیفیتی داریم که همراه با یک مربی خوب عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم و از این که یک امتیاز به دست آوردیم خوشحالم.

وی درباره مصدومیت خفیفش که باعث شد بازی را از روی نیمکت آغاز کند خاطرنشان کرد: من مصدوم بودم و به طور صد در صد آماده بازی نبودم. مربی به من نیاز داشت و قبل از بازی به او گفتم اگر به من نیاز داشته باشید می‌توانم به میدان بروم و اگر نه روی نیمکت می‌نشینم.

مهاجم پارس جنوبی درباره عملکرد خوبش در مدت زمان حضورش در بازی تصریح کرد: من با فکرم فوتبال بازی کردم و از اینکه توانستم به هم تیمی‌های خود کمک کنم خوشحالم.

نانگ درباره صحنه پنالتی که با خطای دروازه بان سپاهان روی او اتفاق افتاد بیان کرد: پنالتی کاملاً درست بود. من برای کارت قرمزی که دروازه‌بان گرفت متاسفم اما این اتفاقی عادی بود زیرا او آخرین بازیکن بود. دروازه‌بان برای پای من آمد و نه توپ.

وی درباره اینکه پارس جنوبی می‌تواند شگفتی ساز و قهرمان این فصل شود گفت: ما نمی‌توانیم قهرمان شویم اما شاید برای کسب سهمیه امیدوار باشیم. ما تیم و مربی خوبی داریم که با ارائه یک فوتبال خیلی خوب همراه است اما مدعی این فصل پرسپولیس است. ما اینجاییم تا بازی به بازی بهتر شویم و عملکرد بهتری داشته باشیم اما نمی‌توانیم با حضور در رتبه دوم یا اول به لیگ پایان دهیم.

منبع : ایمنا
دیدگاه کاربران ( 5 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.