اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23806
تاریخ انتشار: 22-05-1396, 11:40
بازدید: 654 مرتبه

اخوان: کریمی برای بازگشت به سپاهان مشکلی ندارد

اعتراض مکتوب سپاهان به فدراسیون فوتبال

اعتراض مکتوب سپاهان به فدراسیون فوتبال Share
 اعتراض مکتوب سپاهان به فدراسیون فوتبال
سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان از ارسال اعتراض مکتوب به فدراسیون فوتبال به خاطر قضاوت ضعیف داور در بازی با پارس جنوبی خبر داد.
به‌ گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ،مهدی اخوان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت دروازه‌بان برزیلی تیم، توضیح داد: اولیویرا دیشب (شنبه) چند تست را با موفقیت پشت سر گذاشت و با نظر پزشک تیم تمریناتش را شروع کرد. او قطعا می‌تواند به بازی با ذوب آهن برسد و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان هم‌چنین با اشاره به قضاوت ضعیف داور در بازی این تیم مقابل پارس جنوبی جم، بیان‌ کرد: معتقدیم داور به اشتباه به ضرر ما پنالتی‌ گرفته و دروازه‌بان تیم نیز نباید اخراج می‌شد. به همین دلیل اعتراض‌مان را به صورت مکتوب به آقای ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال امروز ارسال خواهیم کرد.

او در پاسخ به این پرسش که مروان حسین، مهاجم عراقی تیم که به تازگی با سپاهان قرارداد بسته بود از چه زمانی می‌تواند به میدان برود؟ خاطرنشان کرد: مروان حسین ابتدا باید در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت کند. قرارداد او دیروز به صورت رسمی به امضا رسید اما مدارک پزشکی‌اش باید به فدراسیون ارسال شود. چند آزمایش را دیروز پشت سر گذاشته و اگر مشکلی از این بابت نداشته باشد، آماده بازی خواهد بود. ما کارهای اداری‌اش را در طی هفته‌ جاری انجام می‌دهیم و امیدواریم کارت بازی او صادر شود، اما این که چه زمانی می‌تواند بازی کند، دست کرانچار است.

اخوان درباره مذاکره با علی کریمی برای بازگشت به سپاهان، تصریح کرد: باشگاه صحبت‌هایی را با خود کریمی کرده است. البته او برای بازگشت به سپاهان مشکلی ندارد و ما باید رضایت باشگاه دینامو زاگرب کرواسی را بگیریم.

سرپرست سپاهان در پایان درباره مصاف طلایی پوشان در هفته‌ چهارم لیگ مقابل ذوب آهن به ایسنا، گفت‌: بازی حساسی را پیش رو داریم و امیدوارم با پیروزی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم اما من کاری به این بازی ندارم و مطمئن هستم که سپاهان بالاخره به شرایط آرمانی‌اش بر می‌گردد. این تیم همیشه نوسان داشته اما توانسته در نهایت در اوج قرار گیرد.

منبع : ایسنا
دیدگاه کاربران ( 10 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.