اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23812
تاریخ انتشار: 22-05-1396, 15:04
بازدید: 532 مرتبه

علیرغم چالش انضباطی مدافع جدید

رقابت مثلث دفاعی سپاهان ادامه دارد

رقابت مثلث دفاعی سپاهان ادامه دارد Share
رقابت مثلث دفاعی سپاهان ادامه دارد
علیرغم خط خوردن غیرفنی سیاوش یزدانی از لیست دیدار با سپاهان به نظر می‌رسد که رقابت فنی او با ژایرو رودریگز و عارف غلامی همچنان ادامه داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، زلاتکو کرانچار برخلاف تصور ژایرو رودریگز را به عارف غلامی و سیاوش یزدانی ترجیح داد و صلاح را در آن دید تا در آغاز لیگ هفدهم از این مدافع برزیلی به عنوان زوج عزت پورقاز در قلب خط دفاعی سپاهان استفاده نماید. حتی دریافت چهار گل از پدیده هم نظر سرمربی کروات سپاهان را در این باره تغییر نداد و او در دیدار با پارس جنوبی از هفته سوم لیگ برتر هم همچنان ژایرو را در ترکیب اصلی نگه داشت. یزدانی و غلامی هم تنها به ترتیب در دقایق پایانی دیدار برابر تیم‌های پدیده و پارس جنوبی فرصت بازی پیدا کرده‌اند.
در جریان دیدار با پارس جنوبی گفته شد که یزدانی به خاطر مسمومیت این بازی را از دست داده است اما پس از آن کرانچار به خبرنگار ایمنا گفت که این مدافع ۲۵ ساله قبل از آنکه مسموم شود هم به خاطر غیبت غیرموجه از لیست ۱۸ نفره خط خورده بود.
با اینکه یزدانی از طرف کرانچار در اختیار باشگاه قرار گرفته است اما به نظر نمی‌رسد که مانعی جدی بر سر راه او برای بازگشت به جمع طلایی‌پوشان باشد و علیرغم این چالش انضباطی او احتمالاً همچنان می‌تواند به رقابت فنی با ژایرو و غلامی ادامه دهد.

منبع : ایمنا/خبرگزاری شهرداری اصفهان
دیدگاه کاربران ( 7 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.