اینستاگرام طوفان زرد
دوشنبه, 30 مرداد 1396: تولد محمد جواد رشادی (1341)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23818
تاریخ انتشار: 22-05-1396, 17:22
بازدید: 949 مرتبه

هفته چهارم لیگ برتر، جام خلیج فارس

ذوب آهن با 5 غایب به مصاف سپاهان در دربی می رود

ذوب آهن با 5 غایب به مصاف سپاهان در دربی می رود Share
ذوب آهن با 5 غایب به مصاف سپاهان در دربی می رود
تیم فوتبال ذوب آهن در شرایطی برابر همشهری خود قرار خواهد گرفت، که با معضل مصدومیت و محرومیت بازیکنان کلیدی خود روبرو شده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، امیرقلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن در آستانه ی دیدار برابر سپاهان که امتیازات آن نیز برای هر دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، با مصدومیت و البته محرومیت چند بازیکن کلیدی خود روبرو شده است.
شاخص ترین مصدوم سبزپوشان قاسم حدادی فر هافبک خوش فکر آنها است که با بدشانسی مانند سال گذشته، ادامه ی لیگ امسال را هم از دست داد. حدادی فر سال گذشته در تمرینات با آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی روبرو شد و چند هفته پیش از آغاز سال 96 به میادین بازگشت. این بازیکن در اولین دیدار فصل باز هم با آسیب دیدگی از ناحیه ی رباط صلیبی مواجه شد تا بین 6 تا 8 ماه زمان برای بازگشت نیاز داشته باشد.
علاوه بر حدادی فر، دیگر هافبک تدافعی ذوبی‌ها نیز با مصدومیت هفته های ابتدایی را از دست داده و در مقابل سپاهان نیز غائب خواهد بود، تا قلعه نویی در این پست تنها دانیال اسماعیلی فر را به عنوان بازیکن تخصصی این پست در اختیار داشته باشد.
محمدرضا عباسی و محمدرضا حسینی هم دو مصدوم دیگر ذوب آهن در مصاف با سپاهان هستند،
دیگر بازیکنی که نمی تواند ذوب آهن را در مقابل سپاهان همراهی کند، جرج ولسیانی هافبک مهاجم گرجستانی این تیم است که به دلیل دریافت کارت قرمز نمی‌تواند در دیدار هفته‌ی چهارم حضور داشته باشد، تا امیرقلعه نویی با غیبت 5 بازیکن اصلی خود کار دشواری مقابل تیم سابق خود داشته باشد.

منبع : ورزش سه
دیدگاه کاربران ( 19 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.