اینستاگرام طوفان زرد
شنبه, 01 مهر 1396:
ویدیو خلاصه دیدار سپاهان و پرسپولیس
ویدیو خلاصه دیدار سپاهان و صنعت نفت آبادان
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 23969
تاریخ انتشار: 1-06-1396, 15:00
بازدید: 703 مرتبه

همه چیز در اختیار باشگاه سپاهان

آماده بلیت فروشی الکترونیک هستیم

آماده بلیت فروشی الکترونیک هستیم آماده بلیت فروشی الکترونیک هستیم
نسخه آزمایشی سیستم بلیت فروشی الکترونیک پایگاه خبری طوفان زرد با امکان رزرو صندلی های ورزشگاه نقش جهان اصفهان آماده ارائه به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان می باشد. طی ماه های اخیر با واگذاری فروش بلیت از سوی سازمان لیگ به باشگاه ها همچنان شاهد فروش بلیت به روش سنتی و مشکلات فراوان هستیم. برآن شدیم تا با ساخت ، طراحی و راه اندازی ساده ترین نوع اتوماسیون رزرو بلیت اینترنتی لزوم پیگیری این روش پرداخت را به باشگاه سپاهان یادآور شویم.

شما عزیزان می توانید با ورود به صفحه www.ToofaneZard.ir/ticket به بازدید از این سامانه بپردازید. کلیه ارقام ، اعداد و نشانه های گرافیکی به صورت انتزاعی هستند و در صورت تمایل می توان به طور مجازی و آزمایشی یک جایگاه را به نام خود ثبت کرد.

از ملزومات راه اندازی این سامانه؛ شماره گذاری صندلی های ورزشگاه ، ایجاد گیت مجزا برای ورود هواداران و جانمایی واقعی صندلی ها در سامانه است.
همچنین امکاناتی از جمله ، ربات تلگرام ، سامانه پیامک ، پیشنمایش موقعیت ، زاویه نگاه ، اتصال به سرور های شرکت های تاکسی اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی ، تعیین بخش مخصوص بانوان و ... از قابلیت هایی است که می توان در نسخه های بعدی به آن ها اشاره کرد.

در صورت استقبال مخاطبان و کاربران وبسایت طوفان زرد امیدواریم ضمن کمک به افزایش تماشاگران در دیدار های خانگی صدای خود را به گوش مدیران و مسئولان باشگاه عزیزمان برسانیم.

آماده بلیت فروشی الکترونیک هستیم
منبع : اختصاصی طوفان زرد
دیدگاه کاربران ( 2 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.