اینستاگرام طوفان زرد
شنبه, 01 مهر 1396:
ویدیو خلاصه دیدار سپاهان و پرسپولیس
ویدیو خلاصه دیدار سپاهان و صنعت نفت آبادان
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 24097
تاریخ انتشار: 20-06-1396, 12:37
بازدید: 461 مرتبه

رد پای نقش‌جهان در ناکامی سپاهان

برق رونده و چمن کنده‌شونده!

برق رونده و چمن کنده‌شونده!  برق رونده و چمن کنده‌شونده!
در ناکامی‌های اخیر سپاهان رد پای مشکلات سخت‌افزاری ورزشگاه خانگی این تیم هم مشاهده می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، هر سه دیدار خانگی سپاهان در آغاز لیگ هفدهم با تساوی به پایان رسیده است. پیشتر مطرح کردیم که احتمالاً کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان نیز در از دست رفتن امتیازات خانگی بی‌تأثیر نبوده است. در حالی که مشکل کنده شدن چمن ورزشگاه و سُر خوردن بازیکنان روی آن در حین مسابقات همچنان وجود دارد یک مشکل جدید سر بر آورد و در جریان دیدار با صنعت نفت از مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی به بدترین شکل رخ نمود و آن خاموشی نورافکن‌های نقش جهان و فرو رفتن این ورزشگاه در تاریکی بود.

این اتفاق هم بیشتر از آنکه به ضرر میهمان آبادانی باشد به زیان میزبان اصفهانی تمام شد زیرا دقایقی که برق ورزشگاه رفت نفت از سپاهان جلو بود. طبیعتاً توقف مسابقه در چنین شرایطی علیه سپاهان بود که برای جبران گل‌خورده تلاش می‌کرد.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد که مشکلات سخت‌افزاری ورزشگاه نقش‌جهان به نوبه خود در ناکامی‌های سپاهان در شروع فصل جدید دخیل بوده است. وضعیت چمن باعث از دست رفتن امتیازات خانگی در دیدارهای لیگ برتر شده است و مشکل برق ورزشگاه هم در وداع زودهنگام این تیم از جام حذفی مؤثر بود.

منبع : ایمنا
دیدگاه کاربران ( 7 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.