حساس ترین روز فوتبال فرا رسید

زنده از آزادی: همه حاشیه‌های ال‌کلاسیکوی ایران

6-02-1398, 15:18 | کد خبر: 29657 | بازدید: 521 مرتبه | اخبار سپاهان / عکس
زنده از آزادی: همه حاشیه‌های ال‌کلاسیکوی ایران زنده از آزادی: همه حاشیه‌های ال‌کلاسیکوی ایران
در فاصله چند ساعت تا شروع بازی پرسپولیس و سپاهان از همین حالا هواداران به سمت ورزشگاه آزادی حرکت کردند و شاهد شور و حال خاصی در شهر تهران هستیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ورزش سه، عصر امروز دو تیم پرسپولیس و سپاهان در دیداری حساس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. این مسابقه تعیین کننده که در ورزشگاه آزادی و به میزبانی قرمزپوشان پایتخت به انجام خواهد رسید، بی تردید ده ها هزار هوادار را به استادیوم میکشاند تا این مسابقه در ورزشگاهی مملو از تماشاگر برگزار شود. اما از ساعت ها مانده به شروع مسابقه اینجا خبرنگاران سایت ورزش سه به همراه دیگر اعضای تحریریه حواشی و اتفاقات مختلف مربوط به این مسابقه که در جعبه جادویی تماشا نخواهید کرد را نشان خواهند داد و البته پس از سوت پایان مسابقه نیز حاشیه نویسی الکلاسیکوی ایران ادامه خواهد داشت.

۱۴:۵۶ - این احتمالا تاریخی ترین وقت اضافی تاریخ دوئل های پرسپولیس و سپاهان است. جایی که قهرمانی لیگ در آن به پرسپولیس رسید. امروز هم احتمال دارد توقف های پرتعداد بازی و حواشی های احتمالی، وقت اضافی طولانی مدتی را به وجود بیاورد.

۱۴:۵۰ - علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و محمد نادری با دریافت اخطار در بازی امروز، فرصت بازی مقابل تراکتور را از دست می دهند.

۱۴:۴۲ - اتوبوس های هواداران سپاهان ساعاتی قبل به تهران رسیدند.
۱۴:۴۱ - سپاهانی های پرتعداد و پرشور در حال حرکت به سمت ورزشگاه آزادی هستند. آن ها در قسمت هواداران تیفوسی استقلال مستقر خواهند شد.

۱۴:۴۰ - وبسایت یازده ترکیب منتخب پرسپولیس - سپاهان را با این 11 بازیکن ارنج کرده است.البته شجاع خلیل زاده در ترکیب این جمع حاضر نیست.همینطور محمد ایرانپوریان.
بیرانوند - نادری ، یزدانی و نادری- کیانی - محمدی،ترابی ،نوراللهی ،کومان -کی روش و علیپور.کدامیک سرنوشت را رقم می زنند؟

۱۴:۳۹ - تصویری به نشانه پایان کار سپاهان در لیگ بعد از شکست مقابل استقلال. اما آنها خیلی زود به بازی برگشته اند. برد پرگل مقابل سایپا در کنار توقف پرسپولیس مقابل ذوب دوباره امیر قلعه نویی و تیمش را به کورس برگرداند. سپاهان می خواهد امروز تابلویی متفاوت با این قاب را در تاریخ ثبت کند.

14:37 - امیر قلعه نویی با سه‌ تیم مختلف در هفت دیدار به مصاف برانکو رفته است که حاصل آن‌ سه‌‌ تساوی ، سه شکست و تنها یک پیروزی است.هر سه شکست قلعه نویی در ورزشگاه آزادی رقم‌ خورده و اصلا‌ دلش نمیخواهد یک بازنده‌ مطلق در برابر برانکو‌ لقب بگیرد.تنها برد او مقابل برانکو در فصل گذشته در اصفهان با گل کی روش استنلی ، که او همراه خود به سپاهان آورد بدست‌ آمد.او در این بازی سرمربی ذوب آهن بود.

۱۴:۳۵ - محسن مسلمان دوباره در ورزشگاه آزادی و در فضایی که هرگز از آن دل نکند.او می توانست امروز همچنان بازیکن پرسپولیس باشد اگر...
مسلمان از چهره های ویژه این بازی است حتی اگر روی نیمکت بنشیند.

۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی هم اکنون؛ هنوز جای خالی زیادی باقی مانده و تنها برخی از جایگاه های روبروی جایگاه پذیرای هواداران است‌. سپاهانی ها بیرون ورزشگاه حضور دارند.

14:28 - امیر قلعه‌ نویی در لیگ پنجم که با حضور‌ شانزده‌‌ تیم‌ برگزار‌ میشد ، با ۵۹ امتیاز استقلال را به مقام‌ قهرمانی رساند که این‌ بالاترین امتیاز کسب شده توسط او در ۳۰بازی‌‌ بوده است و در ادامه رقابت ها با پیروزی‌ در چهار دیدار باقیمانده‌‌ تا انتهای فصل ، قلعه‌ نویی میتواند رکورد خود را‌ ارتقا ببخشد.

۱۴:۲۲ - حضور پرشور هواداران پرسپولیس و سپاهان از همین حالا فضای جالبی را به ورزشگاه آزادی داده است؛ بعید است ظرفیت خالی تا ساعت ۸ باقی بماند.

۱۴:۱۹ - محسن خلیلی ۱۱ سال پیش در چنین روزهایی با شوتی سهمگین دروازه سپاهان را باز کرد او امروز سرپرست سرخ هاست و چهره ویژه در بازی سپاهان.

14:15 - ژنرال با تیم‌ های استقلال و سپاهان با‌ ۶۷ امتیاز بالا ترین امتیاز کسب شده‌ توسط تیم‌ قهرمان را در لیگ‌ برتر بدست آورده‌ است ، که این‌ آمار در لیگ هجده تیمی بدست آمده است ، ولی برانکو در سی بازی در سال اول‌ قهرمانی اش با پرسپولیس ۶۶ امتیاز کسب‌ کرده و امیدوار است با پیروزی در این چهار دیدار باقیمانده به ۶۷ امتیاز‌ برسد.

14:06 - هفتم دی ماه 88. هوای برفی اصفهان و رویارویی سپاهان قلعه نویی با پرسپولیس کرانچار. طلایی ها در 4 دیدار آخر با سرخپوشان سه بار شکست خورده بودند و هرگز برنده نشده بودند و به همین خاطر برد این مسابقه اهمیت زیادی برای شان داشت. ابراهیم توره گل اول مسابقه را به ثمر رساند اما سپهر حیدری با جاگیری های معروف اش در نقطه کور، بازی را به تساوی کشاند. پرسپولیس در ادامه این شانس را به دست آورد تا سپاهان را در خانه شکست دهد. آن ها دو بار صاحب ضربه پنالتی شدند اما سیدمهدی رحمتی هر دو ضربه را مهار کرد. در نودمین دقیقه مسابقه و روی زمین لغزنده فولادشهر؛ این بار نوبت سپاهان شد که ضربه پنالتی بگیرد. عقیلی پنالتی زدن را به مهره های پرسپولیس یاد داد و سپاهان بالاخره طلسم نبردن در مقابل پرسپولیس را شکست.

۱۴:۱۴- بدترین شکست‌‌ برانکو در زمان حضور در پرسپولیس ، شکست ۴-۲ از سپاهان در ورزشگاه فولاد شهر در اولین‌ فصل‌ هدایت‌ این تیم‌ بوده‌ است.جالب اینکه اولین تقابل برانکو و سپاهان هم منجر به شکست سرمربی فعلی قرمزها مقابل حسین فرکی و تیمش شده است. آنها در تهران و در یک بازی جنجالی 2-1 به سپاهان باختند تا راه قهرمانی تیم اصفهانی هموار شود.

۱۴:۱۰ - محرم نویدکیا سمبل قطب شدن سپاهان در فوتبال ایران است و از اولین بازیکنانی که هویت مستقلی از پرسپولیس و استقلال برای خود درست کرد.اومدتهاست در جمع طلایی پوشان حاضر نیست.

14:02- در ۶۹ بازی رسمی تاریخ دو تیم در همه رقابت‌ها از دهه ۴۰، سپاهان ۱۷ بار و پرسپولیس ۲۳ بار پیروز شده‌اند، ضمن اینکه ۲۹ دیدار نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. همچنین تاکنون ۱۶۰ گل در بازی‌های دو تیم زده شده است که ۷۳ گل سهم سپاهان و ۸۹ گل سهم پرسپولیس بوده است.

13:59 - تقابل برانکو‌ ایوانکویچ‌ با‌ امیر قلعه‌ نویی‌ مانند هیزمی است‌ که‌ به تنور این‌ مسابقه‌‌ افزوده‌ شده‌ ، و هر دو‌ در‌عین رفاقتی که همواره‌ از آن‌‌ دم‌‌ زدند ، اصلا دلشان‌ نمیخواهد‌ بازنده‌‌‌ این‌ دوئل ، که‌ راه‌‌ را‌ برای‌ رسیدن‌ به‌‌‌ قله‌ فوتبال ایران هموار تر میکند باشند. در طول‌ برگزاری مسابقات لیگ برتر تنها سه مربی‌‌ موفق‌ به تکرار‌ قهرمانیشان‌ شده‌ اند که امیر قلعه‌‌ نویی با‌ سه قهرمانی‌ متوالی از این حیث رکورد‌ دار محسوب میشود ، و برانکو به دنبال این‌‌‌ است که‌ سومین‌ قهرمانی اش‌ را بدست‌‌ آورد تا در ضمن‌ رسیدن‌ به رکورد امیر، سومین‌ قهرمانی پشت‌ هم را‌‌ برای هواداران‌‌ پرسپولیس‌‌ به‌ ارمغان‌ آورد ، تا در تکرار قهرمانی‌ متوالی با سپاهانی‌ ها برابری‌ کنند‌ و‌ در کسب قهرمانی‌ ها با‌ سپاهان‌ در عدد‌‌ پنج‌‌ به تساوی‌ برسند.نبرد‌ دو‌ سرمربی سابق‌ تیم‌ ملی ، که هر دو‌ بعد از قطع همکاری‌ با تیم‌ ملی در لیگ‌‌ ایران‌ موفق ظاهر شدند تا جواب محکمی به منتقدانشان در زمان هدایت‌ تیم‌ ملی بدهند.

13:58: بیژن حیدری داور مسابقه امروز پرسپولیس و سپاهان است؛ او که بازی‌های حساس زیادی را سوت زده و سابقه قضاوت در دربی پایتخت را نیز دارد، امیدوار است امروز هم بتواند قضاوت بی حاشیه‌ای را رقم بزند. اگرچه حساسیت های بالای مسابقه امروز کار دکتر بیژن را سخت می‌کند اما به هر حال تجربه بالای او می‌تواند به کمکش بیاید و باعث سربلندی‌اش شود.

۱۳:۵۵ - درب ورزشگاه هم اکنون باز شد و هواداران روی سکوها مستقر شدند.

۱۳:۴۷ - کی‌روش استنلی آقای گل لیگ برتر مهم ترین امید گلزنی سپاهانی ها به شمار می‌رود و در غیاب شجاع میتواند خطرناک تر هم شود.

مقایسه زوج های تهاجمی
*علی علیپور و سیامک نعمتی در این فصل 17 گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده و 6 پاس گل هم داده‌اند. علیپور 13 گل و 3 پاس گل و سیامک نعمتی 5 گل و سه پاس گل در این فصل برای پرسپولیس داشته‌اند.نعمتی صدمه دیده و احتمالا در بازی امروز غایب است.

*استنلی کی‌روش در این فصل 14 گل زده و 2 پاس گل هم داده است و شانس اول آقای گلی است. سجاد شهباززاده هم که همیشه بهترین نمایش‌هایش را در تیم‌های قلعه‌نویی داشته است امسال هم توانست با او به سطح اول فوتبال ایران بازگردد و تا اینجا 5 گل زده و 2 پاس گل هم داده است.

۱۳:۴۶ - پرسپولیس برای برتری بر سپاهان روی آمادگی سیدجلال حساب باز کرده؛ او در نیم فصل دوم فقط مقابل فولاد نمره کمتر از ۷ گرفت‌.

۱۳:۳۵ - ترکیب احتمالی سپاهان: پیام نیازمند، سعید آقایی، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، محسن مسلمان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش.

۱۳:۲۵ - هم اکنون هواداران زیادی در ورزشگاه هستند و صف های طولانی در مقابل گیت ها به وجود آمده است.

۱۳:۲۵ - اشپیتیم آرفی مهاجم سابق سرخ ها در اردوی این تیم حضور یافت.

۱۳:۱۸ - ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، سروش رفیعی، مهدی ترابی و علی علیپور.

۱۳:۰۰ - پرسپولیس و سپاهان ۱۱ سال پیش یک دیدار حساس و فینال گونه داشتند. دیداری که در آن حاج صفی به این شکل گلزنی کرد اما در پایان پرسپولیس پیروز شد.
زنده از آزادی: همه حاشیه‌های ال‌کلاسیکوی ایران

۱۲:۳۰ - شجاع خلیل زاده با انتشار این پست در اینستاگرام از تیمش حمایت کرد. او امروز محروم است.

۱۲:۰۰ - به خاطر برگزاری همایش در سالن ۱۲ هزار نفری، درب ورزشگاه فعلا بسته است.
منبع : ورزش سه
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

افتتاح شعبه کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 24 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

محبی: شرایط و امکانات اردوی کردان مساعد است/ 60 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

چرا باید یک بازیکن سن و سال دار از دسته یک به نیمکت سپاهان برسد؟ / در نیم فصل ترمز تیم کشیده شد/ 41 نظر

بابادی عکاشه به سپاهان پيوست/ 87 نظر

توقف دختران سپاهان در مصاف با شهرداری سیرجان/ 16 نظر

مسلمان با سپاهان تمدید کرد/ 71 نظر

شهباززاده با سپاهان تمدید کرد/ 18 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 7 نظر

تثبیت رتبه سومی دختران سپاهان با پیروزی برابر حریف شیرازی/ 4 نظر

سیاوش یزدانی با هواداران سپاهان خداحافظی کرد/ 78 نظر

محبی: امیدوارم بتوانم بازی هایی در خور نام سپاهان انجام دهم/ 1 نظر

زینالی: سپاهان بهترین باشگاه برای پیشرفت است/ 2 نظر

زینالی به سپاهان پيوست/ 23 نظر

محمد محبی به سپاهان پیوست/ 25 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برتری قاطع سپاهان برابر پالایش گاز ایلام/ 6 نظر

فراموششان نکنیم!/ 13 نظر

سپاهان دوباره آشیانه عقاب ها می شود؟/ 114 نظر

محمدرضا حسینی به سپاهان پیوست/ 110 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گلباران پارس جنوبی توسط دختران سپاهان/ 0 نظر

به بهانه خداحافظی مهرداد محمدی از سپاهان/ 19 نظر

گزارش تصویری دیدار نیمه نهایی سپاهان و پرسپولیس/ 7 نظر

بلیت سفر به اهواز کنسل شد / حذف در دقایق پایانی!/ 44 نظر

دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس به وقت اضافه کشیده شد/ 14 نظر

حضور پرشور سپاهانی در ورزشگاه نقش جهان/ 3 نظر

سپاهان - پرسپولیس؛ چهارشنبه ساعت 21/ 7 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

تا چه زمانی قرار است به بی راهه ادامه دهند؟/ 8 نظر

تابش مهمان برنامه تلویزیونی ضربه آزاد/ 6 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

توقف سپاهان برابر شهرداری بم/ 2 نظر

گزارش تصویری دیدار سپاهان واستقلال خوزستان/ 6 نظر

پیام تبریک آذری به باشگاه سپاهان و مردم اصفهان/ 8 نظر

11 مرد منتخب قلعه نوعی مشخص شدند/ 7 نظر

گزارشگر بازی سپاهان و استقلال خوزستان مشخص شد/ 2 نظر

گزارش تصویری اولین تمرین سپاهان در ترکیه/ 21 نظر

کیانی: برای قهرمانی رقبای زیاد داریم/ 12 نظر

مربی سپاهان به اردوی این تیم در ترکیه اضافه شد/ 17 نظر

سلطان حسینی: عهد کرده بودم بعد از به سرانجام رسیدن نقش جهان استعفا دهم/ 59 نظر

سلطان حسینی از هیئت مدیره باشگاه سپاهان استعفا داد/ 26 نظر

سپاهان با رونمایی از آل اشپورت راهی ترکیه شد/ 16 نظر

اوساگوانا نمی‌تواند سپاهانی شود/ 11 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان پنجشنبه 27 تير 98/ 5 نظر

تابش: قرارداد ۲ ساله با کی‌‎روش بستیم/ 91 نظر

حضور خليليان مديرعامل اسبق سپاهان در تمرين طلایی‌پوشان/ 24 نظر

سپاهان بامداد فردا به استانبول می‌رود/ 21 نظر

تابش: سروش رفیعی در لیست سپاهان نیست/ 32 نظر

ابراز علاقه عارف غلامی برای بازگشت به سپاهان/ 18 نظر

آقایی تنها ملی پوش غائب سپاهان/ 8 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان چهارشنبه 26 تير 98/ 0 نظر

میرزایی: برای قهرمان شدن ۳۰ فینال مهم در پیش داریم/ 43 نظر

عکس زیرخاکی از سردار و ستاره های سپاهانِ 90/ 13 نظر

افتتاح شعبه کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 24 نظر

عقیلی: با رفتن برانکو، سپاهان فرصت خوبی برای قهرمانی دارد/ 19 نظر

ثبات و جوانگرایی استراتژی ژنرال در لیگ نوزدهم/ 10 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 25 تير 98/ 6 نظر

افتتاح شعبه‌ کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 31 نظر

حسینی: من سوپراستار سپاهان نیستم/ 16 نظر

فقط دو باشگاه قرارداد بازیکنان را ثبت کردند/ 24 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 24 تير 98/ 0 نظر

نقی‌زاده : تلاش می‌کنیم نتیجه درخور نام سپاهان کسب کنیم/ 39 نظر

دیدار صمیمانه نویدکیا و شیمبا پیش از سفر/ 24 نظر

3 میهمان ناخوانده برای سپاهان در مرکز ایفمارک/ 29 نظر

دیدار آتی: جام حذفی - #1/2
میزبان چهارشنبه
1398/03/08
21
میهمان
سپاهان vs پرسپولیس
نقش جهان
شبكه 3
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ