به من می‌گویند عرضه نداری ستاره جذب کنی

تابش: مگر می‌شود بودجه والیبال را خرج فوتبال کنم؟

23-04-1398, 08:51 | کد خبر: 30414 | بازدید: 1 408 مرتبه | اخبار سپاهان / اخبار ویژه
تابش: مگر می‌شود بودجه والیبال را خرج فوتبال کنم؟ تابش: مگر می‌شود بودجه والیبال را خرج فوتبال کنم؟
مدیرعامل سپاهان در گفتگو با ایلنا به تشریح فعالیت‌های این باشگاه در نقل و انتقالات و برنامه‌های فصل جدید پرداخت و گلایه‌هایی هم از صفحات مجازی داشت.

به گزارش پايگاه خبري طوفان زرد و به نقل از ایلنا، سپاهان در پنجره تابستانی نقل و انتقالات از تیم‌های فعالی بوده که ورودی و خروجی زیادی داشته و به گفته مدیرعامل این باشگاه هنوز هم کارش در پنجره تابستانی تمام نشده و مشغول مذاکره با چند بازیکن برای اضافه شدن به جمع نفرات این تیم هستند. مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان که از فشار انتقادات برخی از صفحات فضای مجازی و تحریک هواداران این تیم ناراحت است به سپاهانی‌ها وعده می‌دهد که نگران اوضاع تیم نباشند. گفتگوی تابش را با ایلنا می‌خوانید:

سپاهان اوضاع خوبی دارد

سپاهان این روزها اوضاع خوبی دارد و به سرنوشت این تیم خوش بین هستم. فصل قبل نتایج خوبی گرفتیم و نسبت به اهداف و برنامه‌هایمان حتی جلوتر هم بودیم و توانستیم بعد از چند سال ناکامی به کورس قهرمانی برگردیم و در دو جام تا آخر جنگیدیم و اگر مسائلی اتفاق نمی‌افتاد می‌توانستیم حداقل یک جام بیاوریم. امیدوارم در فصل جدیدی این اتفاق حاصل شود. ما برنامه ریزی خوبی انجام دادیم و بعد از اردوی کردان یک اردو هم در ترکیه در پیش داریم تا با آمادگی کامل فصل را شروع کنیم.

فشار کار در تیم‌های پرطرفدار زیاد است

این روزها به سختی مشغول کار هستیم تا برنامه‌های باقی مانده را هم عملی کنیم. تا اینجای کار تقریباً تمام خواسته‌های کادرفنی را عملی کردیم و چند گزینه دیگر هم باقی مانده که مشغول مذاکره هستیم. به جز کی‌روش استنلی که با او به توافق رسیدیم 2 بازیکن دیگر هم جذب می‌کنیم که مشغول مذاکره هستیم. یک مدافع و یک بازیکن چند پسته در خط حمله مد نظر داریم که پس از توافق نام آنها رسانه‌ای خواهد شد. فشار کار در تیم‌های پرطرفدار زیاد است و از ما توقعات زیادی دارند.

قرارداد کی‌روش استنلی را منتشر می‌کنم

رقم‌های نجومی که در فضای مجازی در مورد مبلغ قرارداد کی‌روش استنلی مطرح می‌شود کذب است و آنها را تکذیب می‌کنم. صحبت از رقم‌های 700 و 800 هزار دلاری است ولی توافق ما با این بازیکن خیلی کمتر است و این قول را می‌دهم به محض اینکه قرارداد بازیکن امضا شد آن را منتشر می‌کنیم و رسانه‌ای می‌کنیم تا مشخص شود دروغ علیه ما نوشته‌اند. متاسفانه عده‌ای علیه ما مشغول جو سازی هستند و به عمد و به هدف تخریب این کار را انجام می‌دهند و ما پول نجومی به کسی ندادیم.


علاقه زیادی به جذب امیری داشتیم ولی خودش نخواست بیاید


ما مذاکرات فشرده و طولانی مدتی با وحید امیری داشتیم و به توافقات خوبی هم رسیدیم. شرایط او را پذیرفتیم و توافق حاصل شد ولی او به پرسپولیس علاقه دارد و دوست داشت به این تیم برود. می‌گویند ما در باشگاه نشسته‌ایم و هیچکار نمی‌کنیم و مذاکره بلد نیستیم دیگر باید چکار می‌کردیم؟ هر شرایطی امیری گذاشت پذیرفتیم ولی وقتی دوست دارد به پرسپولیس برود من چکار کنم؟ حالا هم بازیکن دیگری به جایش در نظر داریم و مشغول مذاکره هستیم و بازیکن خوبی جذب خواهیم کرد. فکر کنم یا باید او را بکشم یا خودم را که عده‌ای راضی شوند.

کی‌روش و 2 بازیکن دیگر به جمع ما اضافه می‌شوند

به جز کی‌روش استنلی 2 بازیکن دیگر را هم مد نظر داریم که یکی از آنها در پست دفاع میانی بازی می‌کند و دیگری یک بازیکن چند پسته است که پس از توافق نام آنها را رسانه‌ای خواهیم کرد. با جذب این نفرات تیم ما در فصل جدید تکمیل می‌شود.


به من می‌گویند دادن بدهی هنر نیست، عرضه داری بازیکن بخر


ما در طول هر سال 14-15 میلیارد از بدهی‌های باشگاه را می‌دهیم ولی بعضی‌ها به من می‌گویند مگر هنر کرده‌ای که بدهی را پرداخت می‌کنی و اگر عرضه داری برو بازیکن بخر. بله دادن بدهی هنر است. در سال‌های اخیر خیلی از تیم‌ها مثل استقلال،‌ پرسپولیس، تراکتور و پدیده به خاطر بدهی و مسائل از این دست یا محروم شدند یا امتیاز از دست دادند ولی سپاهان هیچ وقت دچار چنین مشکلی نشد. بدهی را ندهم و با پولش بازیکن بخرم و محروم شویم خوب است؟ بعد هم مگر بازیکن کم داریم و بازیکن بد خریدیم؟

همه خریدهای ما ستاره هستند


می‌گویند چرا ستاره نمی‌خری ولی از نظر من همه خرید‌های ما ستاره هستند. مگر محمدرضا حسینی بازیکن بدی است؟ مگر مرتضی منصوری که از ستاره‌های پدیده در فصل قبل بود بازیکن است؟ تمدید با بازیکنان کار کم ارزشی است؟ خیلی از بازیکنان که یک سال از قراردادشان باقی مانده بود را هم تمدید کردم و به ندرت بازیکنی داریم که فصل بعد قراردادش تمام شود. بعد هم مگر ما فصل قبل محمد کریمی را خریدیم کسی او را می‌شناخت؟ با مطالعه خرید کردیم و یکی از ستاره‌های لیگ بود و مطمئن باشید خریدهای جوان جدید ما هم ستاره هستند.


اشتباه کردم گفتم 100 میلیارد بودجه داریم


من یک اشتباه بزرگ مرتکب شدم و همینجا اعتراف می‌کنم. در یک مصاحبه گفتم بودجه 100 میلیاردی براورد کردیم که بعد از آن به ما همه جوره حمله کردند. اولا بودجه نزدیک 100 میلیارد است و این مبلغ نیست. حدود 90 میلیارد است که این به بخش‌های مختلف و تیم‌های مختلف ورزشی اختصاص داده می‌شود و هرکدام ردیف بودجه جداگانه دارند. هزینه‌های جاری هم هست و 3500 ورزشکار و مربی با این بودجه باید تامین شوند. ضمن اینکه این پول به من داده نمی‌شود و حدود نصف آن را می‌گیرم و نصف دیگر آن را باید خودمان درآمدزایی کنیم و اینطور نیست که من در گاوصندوقم 100 میلیارد تومن پول حاضر و آماده داشته باشم.

مگر می‌شود بودجه والیبال را خرج فوتبال کنم؟


یکی دیگر از انتقاداتی که از من می‌کنند می‌گویند چرا به جای فوتبال در والیبال هزینه می‌کنی و بازیکن می‌خری؟ سپاهان یک باشگاه ورزشی است و در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند. ما فصل قبل در همه رده‌های سنی در هندبال قهرمان شدیم. مگر می‌شود رشته‌های دیگر را تعطیل کرد؟ اگر در هندبال و والیبال هزینه نکنیم بودجه آن از بین می‌رود و نمی‌توانم بودجه والیبال را در فوتبال خرج کنم.

استنلی به خاطر سپاهان تخفیف زیادی داد

استنلی دوست داشت در سپاهان و زیر نظر آقای قلعه‌نویی کار کند. یک پیشنهاد نجومی از تیم لیگ برتری داشت ولی با مبلغ خیلی کمتر از آن راضی شد با سپاهان به توافق برسد. این را هم بگویم که خود او گفته تا دو روز دیگر قرارداد امضا می‌کند و به تمرینات اضافه می‌شود اگر باز هم بدقولی کرد به خودش مربوط است و نیایند بگویند تابش چرا گفت می‌آید ولی نیامد. او چند بار بدقولی کرد و به خاطرش من حرف شنیدم.


حرف‌های سیاوش یزدانی کذب است، مجبورم نکند خیلی مسائل را بگویم


من صحبت‌های اخیر سیاوش یزدانی را ندیدم ولی شنیده‌ام که گفته از ما 2-3 روز وقت خواسته و به او فرصت ندادیم. این صحبت‌ها تمامش کذب است و آقای قلعه‌نویی حضور دارد و از او بپرسید. اولاً با می‌خواستیم قرارداد 2 ساله ببندیم ولی او که می‌گوید عاشق سپاهان است به بیشتر از یک ساله راضی نمی‌شد. مبلغ خیلی خوبی را هم حاضر بودیم به او بدهیم ولی بدون خداحافظی ما را ول کرد و رفت تهران. وقتی پای پرواز بود در فرودگاه مدیر برنامه‌هایش به من زنگ زد و خواست مبلغ را بالاتر ببرد. یزدانی تماس‌های آقای فتاحی سرپرست باشگاه را رد می‌کرد و پاسخ نمی‌داد. بهتر است دروغ نگوید تا ما مجبور نشویم خیلی مسائل را بازگو کنیم. دوست داشت برود استقلال و مبارکش باشد و موفق باشد. ما هم به جایش یک مدافع خوب به نام ولسیانی خریدیم و مشکلی نداریم.


از این فصل کارت بی‌مورد جریمه مالی دارد


فصل قبل خیلی از بازیکنان ما حتی بازیکنان با تجربه در بازی‌های حساس عصبی شدند و کارت‌های بی مورد گرفتند. با وجود اینکه بارها تاکید کردیم که باید با تجربه عمل کنند و خودشان را کنترل کنند ولی تیم از این لحاظ متضرر شد. در کنار اینکه باید روی مسائل روحی - روانی کار کنیم در قرارداد بازیکنان هم این موارد پیش بینی شده و گرفتن کارت بی‌مورد جریمه مالی در بر دارد.


مشکلی برای لیگ قهرمانان آسیا نداریم

می‌گویند تیم ما برای لیگ قهرمانان آسیا مناسب نیست. چرا مناسب نیست؟ تیم خوبی بسته‌ایم و هنوز هم کارمان تمام نشده است. بعد هم شروع بازی‌ها در نقل و انتقالات نیم فصل است و اگر ارزیابی کردیم ضعف داریم در پنجره زمستانی هم می‌توانیم خودمان را تقویم کنیم.نقش جهان هیچ مشکلی ندارد

نقش جهان در حال تکمیل است و به زودی آماده‌ می‌شود و نه برای بازی‌های لیگ برتر و نه برای رقابت‌های آسیایی هیچ مشکلی ندارد و اینکه گفته می‌شود در آسیا باید در فولادشهر بازی کنیم صحت ندارد.
منبع : ايلنا
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

قهرمانی جام حذفی در سال 85 باعث شد هوادار "دو آتیشه" شوم/ 8 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

کمالی: بانوان باید حق حضور در میادین ورزشی را داشته باشند/ 1 نظر

نظری: هنوز صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من انجام نشده است/ 0 نظر

معتمدی: اولویت اول و اخرم سپاهان است/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برنامه کامل بازی های نیم فصل لیگ نوزدهم اعلام شد/ 29 نظر

حسین پاپی به تیم گل ریحان البرز پیوست/ 39 نظر

هدیه هوادار معلول به کی‌روش و کومان/ 6 نظر

سپاهان به مصاف منتخب کودکان کار صعود می رود/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

افتتاح شعبه کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 21 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

محبی: شرایط و امکانات اردوی کردان مساعد است/ 60 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

چرا باید یک بازیکن سن و سال دار از دسته یک به نیمکت سپاهان برسد؟ / در نیم فصل ترمز تیم کشیده شد/ 39 نظر

بابادی عکاشه به سپاهان پيوست/ 87 نظر

توقف دختران سپاهان در مصاف با شهرداری سیرجان/ 13 نظر

مسلمان با سپاهان تمدید کرد/ 67 نظر

شهباززاده با سپاهان تمدید کرد/ 17 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 7 نظر

تثبیت رتبه سومی دختران سپاهان با پیروزی برابر حریف شیرازی/ 3 نظر

سیاوش یزدانی با هواداران سپاهان خداحافظی کرد/ 70 نظر

محبی: امیدوارم بتوانم بازی هایی در خور نام سپاهان انجام دهم/ 1 نظر

زینالی: سپاهان بهترین باشگاه برای پیشرفت است/ 2 نظر

زینالی به سپاهان پيوست/ 22 نظر

محمد محبی به سپاهان پیوست/ 25 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برتری قاطع سپاهان برابر پالایش گاز ایلام/ 6 نظر

فراموششان نکنیم!/ 13 نظر

سپاهان دوباره آشیانه عقاب ها می شود؟/ 108 نظر

محمدرضا حسینی به سپاهان پیوست/ 110 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گلباران پارس جنوبی توسط دختران سپاهان/ 0 نظر

به بهانه خداحافظی مهرداد محمدی از سپاهان/ 18 نظر

گزارش تصویری دیدار نیمه نهایی سپاهان و پرسپولیس/ 7 نظر

بلیت سفر به اهواز کنسل شد / حذف در دقایق پایانی!/ 44 نظر

میرزایی: امیدوارم حداقل یک جام به هواداران هدیه بدهیم/ 2 نظر

ویسی: نام و اعتبار سپاهان برای ما روشن است/ 6 نظر

زاغی نژاد: از شاهین اطلاعات کافی داریم/ 1 نظر

فتاحی: به دنبال انتقال قطعی نورافکن هستیم/ 13 نظر

کیانی: بازی سختی برابر شاهین در پیش داریم/ 1 نظر

کومان: پارسال به‌خاطر مصدومیت بدموقع، رنج کشیدم/ 3 نظر

مراسم برترین‌های لیگ هجدهم شنبه برگزار می‌شود/ 16 نظر

حسینی به بازی نرسید؛ ایران پوریان از لیست خط خورد/ 25 نظر

اسامی محرومان جام حذفی اعلام شد/ 6 نظر

طلایی پوشان آماده حرکت به سمت بوشهر/ 7 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه31 مرداد/ 7 نظر

بازی سپاهان به تعویق افتاد/ 11 نظر

فتاحی: در تلاشیم itc نور افکن برای بازی با شاهین صادر شود/ 5 نظر

مشاورعالی مدیرعامل باشگاه سپاهان معرفی شد/ 0 نظر

ارائه کارت ملی برای ورود به ورزشگاه‌ها الزامی است/ 23 نظر

آغاز بی‌ژنرال/ 23 نظر

فرار نورافکن از تونل وحشت سپاهانی‌ها/ 4 نظر

تاوارس: قلعه‌نویی یک جنتلمن است/ 2 نظر

تابش: نقش‌جهان برای میزبانی هفته دوم آماده می‌شود/ 4 نظر

ورزشگاه ها سخت افزار لازم برای حضور همه اقشار را فراهم کنند/ 6 نظر

نورافکن به سپاهان پیوست/ 25 نظر

تابش: نورافکن را به صورت قرضی جذب کردیم/ 20 نظر

فتاحی: حضور «نورافکن» در سپاهان هنوز قطعی نشده است/ 11 نظر

تجلیل از سادات سپاهان به مناسبت عید غدیر/ 5 نظر

رد اعتراض باشگاه سپاهان نسبت به پرداخت خسارت به خبرنگاران/ 44 نظر

شاهین – سپاهان در استادیوم شهید مهدوی/ 6 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 28 مرداد 98/ 2 نظر

تمرینات سپاهان 2روز در هفته برای هواداران باز است/ 39 نظر

دیدار آتی: لیگ برتر ایران - #1
میزبان شنبه
1398/06/02
20:15
میهمان
شاهین بوشهر vs سپاهان
شهید مهدوی بوشهر
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ