همه از قلعه‌نویی تا تک‌تک بازیکنان اهداف بزرگی دارند

نیازمند: به شماره یک تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم

24-05-1398, 08:35 | کد خبر: 30619 | بازدید: 514 مرتبه | اخبار سپاهان / اخبار ویژه
نیازمند: به شماره یک تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم نیازمند: به شماره یک تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم
دروازه‌بان تیم سپاهان گفت:‌ نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است و می‌خواهم بیشتر از این نظر او را جلب کنم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، تیم فوتبال سپاهان در کنار تمامی بازیکنان سرشناس و مطرحی که دارد، درون قفس توری نیز نفرات آماده و آینده داری را در اختیار دارد که شماره یک آن‌ها پیام نیازمند دروازه‌بان 24ساله و ملی‌پوش این تیم است. نیازمند علاوه بر جلب اعتماد امیرقلعه‌نویی، به نظر می‌رسد توانسته نظر مثبت ویلموتس را نیز جذب کند به طوریکه خودش معتقد است سرمربی تیم ملی به او، به عنوان یک دروازه‌بان آینده دار نگاه می‌کند. او بدون شک یکی از مهره‌های قابل اتکای سپاهان در مسیر موفقیت در فصل جدید خواهد بود و علاوه بر کادرفنی و بازیکنان تیم، هواداران هم به حضورش درون دروازه زردپوشان اصفهان دلگرم هستند. با این دروازه‌بان مصمم و پرتلاش گفت و گویی انجام دادیم که تقدیم حضورتان می‌گردد:

فارس:‌ تمرینات بدنسازی، اردوها و بازی‌های زیادی را پشت سرگذاشتید، الان شرایط تیم را چطور می‌بینی و تیم چقدر برای شروع فصل جدید آماده است؟


پیش فصل کمی طولانی و خسته کننده شد اما تمرینات خیلی خوبی را سپری کردیم و بازی های دوستانه خیلی خوبی را انجام دادیم. مخصوصا اردوی ترکیه و بازی‌هایی که آنجا انجام دادیم خیلی امیدوار کننده بود. شاید در بازی‌های داخلی آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم اما به هرحال تا زمانیکه وارد بازی های رسمی نشویم و لیگ شروع نشود نمی توانیم به طور دقیق بگوییم چقدر آمادگی داریم. ولی منتظریم لیگ شروع شود و به امیدخدا با بهترین شرایط بدنی و روحی وارد مسابقات می‌شویم.

فارس:‌کیفیت امسال سپاهان نسبت به سال قبل را چطور می‌بینی؟

قطعا سپاهان از لحاظ یارگیری خوب عمل کرده و ما توانستیم نقاط ضعف سال گذشته را تا حد زیادی برطرف کنیم. چون شاکله اصلی تیم حفظ شده امیدواریم خیلی بهتر و هماهنگ‌تر نسبت به سال گذشته وارد مسابقات شویم.

فارس:‌ به نظرت یارگیری‌های امسال چقدر توانسته تیم را تقویت کند؟

من فکر می‌کنم نیاز داریم یکی دو بازیکن دیگر به ما اضافه شوند تا تیم ما از آنچه که الان هست، قدرت بیشتری پیدا کند و سرمربی تیم هم در صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرده اما به هرحال باشگاه تا الان خوب عمل کرده، چون برای دو بازیکن تاثیر گذار فصل گذشته یعنی سیاوش یزدانی و مهردادمحمدی که جدا شدند، دو جایگزین بسیار خوب پیدا کردند و بلافاصله آن‌ها را به خدمت گرفتند. محمدرضا حسینی و گئورگی گولسیانی بازیکنان بسیار خوبی هستند. در بقیه پست ها هم نتیجه عملکرد باشگاه را به زودی خواهیم دید.

فارس:‌ امسال هواداران سپاهان به قهرمانی تیم بسیار امیدوارند، به نظر شما سپاهان چقدر شانس کسب جام در لیگ یا جام حذفی یا هردو تورنمنت را دارد؟

همه تیم ها تلاش خودشان را انجام می دهند. سه چهار تیمی که مدعی و مطرح هستند، چه‌بسا که خیلی بیشتر از ما هزینه کرده‌ باشند تا بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند. کار در لیگ امسال خیلی سخت و دشوار است اما مثل سال گذشته تمام تلاشمان را می‌کنیم که هواداران خوشحال باشند، به هرحال باید ببینیم چه تیمی می‌تواند بهتر نتیجه بگیرد. الان خیلی زود است که بخواهیم در مورد شانس قهرمانی صحبت کنیم. تا وارد مسابقات نشویم و حداقل 5-6 هفته از بازی‌ها را پشت سر نگذاریم عیار تیم‌ مشخص نمی‌شود اما قطعا از خود امیرقلعه‌نویی و همچنین دیگر اعضای کادرفنی تا تک تک بازیکنانی که در تیم هستند، از لحاظ ذهنی و روحی همه اهداف بزرگی دارند که کمتر از قهرمانی نیست ولی تا وارد بازی‌ها نشویم هیچ چیز مشخص نمی‌شود.

فارس:‌ سپاهان بعد از چندسال، امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد، نگاه شما به این بازی‌ها چگونه است؟

من سال اولی است که این تورنمنت را تجربه می‌کنم. تا شروع این بازی‌ها زمان زیادی باقی مانده و امیدوارم تا آن زمان تیم به هماهنگی خیلی خوب و کاملی برسد که در آن بازی‌ها به مشکل نخوریم. همه می‌دانند هزینه‌‌ای که تیم‌های عربی می‌کنند با تیم‌های ما اصلا قابل مقایسه نیست. تیم ما باید بر اساس توانایی‌ها و استعداد بازیکنانش در این بازی‌ها شرکت کند، تلاش کند و نتیجه بگیرد. ان‌شاالله تیم تا آن زمان هماهنگ شود و اگر نقاط ضعفی هم وجود داشت، تا نیم فصل برطرف شود تا با قدرت کامل وارد لیگ‌ قهرمانان شویم.

فارس:‌ می‌توان گفت پیام نیازمند جزو سه دروازه‌بان برتر ایران است، خودت این مساله را چقدر باور داری؟

من خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم و زیاد به این مسائل فکر نمی‌کنم. همه سعی و تلاشم این است که همیشه و در هر بازی‌ و هر تمرین بهترین باشم و بقیه مسائل دست خدا است. همه ما تلاش می‌کنیم که در وهله اول تیم بهترین نتیجه را بگیرد و بعد از آن باید ببینیم از نظر عناوین فردی چه می‌شود و به کجا می‌رسیم.

فارس:‌ مربی پرتغالی دروازه‌بان‌های سپاهان در پیشرفت شما چقدر نقش دارد؟


صددرصد. روی تاوارس واقعا مربی خیلی خوبی است. بین مربیان خارجی که تا به حال به لیگ ما آمده‌اند فکر می‌کنم نظیر او نباشد. البته من قبل از او نیز مربیان خیلی خوبی مانند داوودفنایی داشتم. این خیلی مهم است که آدم‌خوب در مسیر فوتبالی شما قرار بگیرد و من هم تا به حال شامل این قائده بوده‌ام.

فارس:‌ نگاه سرمربی تیم‌ملی به شما چطور است؟


با توجه به اردویی که در آن حاضر بودیم، فکر می‌کنم نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است. من می‌خواهم سعی کنم تا بیشتر از این نظر او را جلب کنم. ان‌شاالله لیگ شروع شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.فارس:‌ به گرفتن شماره یک تیم‌ملی فکر می‌کنی؟

قطعا همچین فکری را دارم و اگر اینطور فکر نکنم اصلا نمی‌توانم پیشرفت کنم. سقف آرزوهای آدم هرچقدر باشد همانقدر پیشرفت می‌کند و به همان چیزی که فکر می‌کند می‌رسد. باید برای چیزی که به آن فکر می‌کنید تلاش کنید و من هم برای رسیدن به موفقیت هرچقدر لازم باشد سعی و تلاش می‌کنم.

فارس:‌ امسال هواداران سپاهان به کلین‌شیت‌های شما امیدوار باشند؟


امیدوارم اما باید بگویم کلین شیت یک کار گروهی و تیمی است. فقط به دروازه‌بان مربوط نیست و به کل تیم مربوط می‌شود. اول نتیجه گرفتن تیم اهمیت دارد و بعد از آن اگر خدا بخواهد، من هم دوست دارم کمتر گل بخورم و بیشتر کلین شیت کنم و این اتفاق به نفع همه است.

فارس:‌ قرعه سپاهان در لیگ نوزدهم چطور است؟

خداراشکر قرعه سپاهان بد نیست. فقط ممکن است شرایط آب و هوایی در چند هفته اول ما را اذیت کند، چون دو بازی سخت در گرمای جنوب داریم، با اینحال تیمی که می‌خواهد موفق باشد باید جلوی همه تیم‌ها برای سه امتیاز وارد زمین شود.

فارس:‌ بازی شما با پرسپولیس در سال‌های اخیر حساسیت زیادی داشته و امسال باید خیلی زود و در هفته پنجم مقابل این تیم بازی کنید که ممکن است حواشی این مسابقه روی ادامه کار هر دو تیم تاثیر بگذارد.

امیدوارم تدابیری داشته باشند که این بازی مثل سال‌ گذشته دچار حاشیه نشود. بازی سپاهان و پرسپولیس هرچقدر هم حساسیت داشته باشد، سه امتیاز بیشتر ندارد. ارزش این را ندارد که جان چندنفر به خطر بیفتد و خدای ناکرده کسی آسیب ببیند. امیدواریم که بازی با حاشیه امنیت کامل برگزار شود و بازیکنان بتوانند با تمرکز کامل روی مسائل فنی وارد زمین شوند تا بازی قشنگ و جذابی را شاهد باشیم.

فارس:‌ آیا می‌توانیم امسال سپاهان را مدعی اول قهرمانی بدانیم؟

این نظر لطف هرکسی است که سپاهان را مدعی اول قهرمانی می‌داند اما واقعا تا وارد مسابقات نشویم و عیار تیم‌ها مشخص نشود، نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم. اگر کارشناسان این اعتقاد را دارند به خاطر این است که شاکله اصلی تیم ما نسبت به بقیه مدعیان بهتر حفظ شده ولی به نظرم برای صحبت در مورد قهرمانی و یا مدعی قهرمانی بودن زود است. همانطور که گفتم باید چند هفته از لیگ بگذرد. با اینحال به نظر من در کنار تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و تراکتور، تیم پدیده هم امسال می‌تواند تیم بسیار خوبی باشد.
منبع : فارس
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

قهرمانی جام حذفی در سال 85 باعث شد هوادار "دو آتیشه" شوم/ 8 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

کمالی: بانوان باید حق حضور در میادین ورزشی را داشته باشند/ 1 نظر

نظری: هنوز صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من انجام نشده است/ 0 نظر

معتمدی: اولویت اول و اخرم سپاهان است/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برنامه کامل بازی های نیم فصل لیگ نوزدهم اعلام شد/ 29 نظر

حسین پاپی به تیم گل ریحان البرز پیوست/ 39 نظر

هدیه هوادار معلول به کی‌روش و کومان/ 6 نظر

سپاهان به مصاف منتخب کودکان کار صعود می رود/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

افتتاح شعبه کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 21 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

محبی: شرایط و امکانات اردوی کردان مساعد است/ 60 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

چرا باید یک بازیکن سن و سال دار از دسته یک به نیمکت سپاهان برسد؟ / در نیم فصل ترمز تیم کشیده شد/ 39 نظر

بابادی عکاشه به سپاهان پيوست/ 87 نظر

توقف دختران سپاهان در مصاف با شهرداری سیرجان/ 13 نظر

مسلمان با سپاهان تمدید کرد/ 67 نظر

شهباززاده با سپاهان تمدید کرد/ 17 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 7 نظر

تثبیت رتبه سومی دختران سپاهان با پیروزی برابر حریف شیرازی/ 3 نظر

سیاوش یزدانی با هواداران سپاهان خداحافظی کرد/ 70 نظر

محبی: امیدوارم بتوانم بازی هایی در خور نام سپاهان انجام دهم/ 1 نظر

زینالی: سپاهان بهترین باشگاه برای پیشرفت است/ 2 نظر

زینالی به سپاهان پيوست/ 22 نظر

محمد محبی به سپاهان پیوست/ 25 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برتری قاطع سپاهان برابر پالایش گاز ایلام/ 6 نظر

فراموششان نکنیم!/ 13 نظر

سپاهان دوباره آشیانه عقاب ها می شود؟/ 108 نظر

محمدرضا حسینی به سپاهان پیوست/ 110 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گلباران پارس جنوبی توسط دختران سپاهان/ 0 نظر

به بهانه خداحافظی مهرداد محمدی از سپاهان/ 18 نظر

گزارش تصویری دیدار نیمه نهایی سپاهان و پرسپولیس/ 7 نظر

بلیت سفر به اهواز کنسل شد / حذف در دقایق پایانی!/ 44 نظر

میرزایی: امیدوارم حداقل یک جام به هواداران هدیه بدهیم/ 2 نظر

ویسی: نام و اعتبار سپاهان برای ما روشن است/ 7 نظر

زاغی نژاد: از شاهین اطلاعات کافی داریم/ 1 نظر

فتاحی: به دنبال انتقال قطعی نورافکن هستیم/ 13 نظر

کیانی: بازی سختی برابر شاهین در پیش داریم/ 1 نظر

کومان: پارسال به‌خاطر مصدومیت بدموقع، رنج کشیدم/ 3 نظر

مراسم برترین‌های لیگ هجدهم شنبه برگزار می‌شود/ 16 نظر

حسینی به بازی نرسید؛ ایران پوریان از لیست خط خورد/ 25 نظر

اسامی محرومان جام حذفی اعلام شد/ 6 نظر

طلایی پوشان آماده حرکت به سمت بوشهر/ 7 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه31 مرداد/ 7 نظر

بازی سپاهان به تعویق افتاد/ 11 نظر

فتاحی: در تلاشیم itc نور افکن برای بازی با شاهین صادر شود/ 5 نظر

مشاورعالی مدیرعامل باشگاه سپاهان معرفی شد/ 0 نظر

ارائه کارت ملی برای ورود به ورزشگاه‌ها الزامی است/ 23 نظر

آغاز بی‌ژنرال/ 23 نظر

فرار نورافکن از تونل وحشت سپاهانی‌ها/ 4 نظر

تاوارس: قلعه‌نویی یک جنتلمن است/ 2 نظر

تابش: نقش‌جهان برای میزبانی هفته دوم آماده می‌شود/ 4 نظر

ورزشگاه ها سخت افزار لازم برای حضور همه اقشار را فراهم کنند/ 6 نظر

نورافکن به سپاهان پیوست/ 25 نظر

تابش: نورافکن را به صورت قرضی جذب کردیم/ 20 نظر

فتاحی: حضور «نورافکن» در سپاهان هنوز قطعی نشده است/ 11 نظر

تجلیل از سادات سپاهان به مناسبت عید غدیر/ 5 نظر

رد اعتراض باشگاه سپاهان نسبت به پرداخت خسارت به خبرنگاران/ 44 نظر

شاهین – سپاهان در استادیوم شهید مهدوی/ 6 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 28 مرداد 98/ 2 نظر

تمرینات سپاهان 2روز در هفته برای هواداران باز است/ 39 نظر

دیدار آتی: لیگ برتر ایران - #1
میزبان شنبه
1398/06/02
20:15
میهمان
شاهین بوشهر vs سپاهان
شهید مهدوی بوشهر
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ