موضعی بابت دعوت نشدن بازیکنان سپاهان به تیم ملی ندارم

تابش:حرف هایم برای سازمان لیگ سوتفاهم شد

12-06-1398, 11:44 | کد خبر: 30778 | بازدید: 812 مرتبه | اخبار سپاهان / اخبار ویژه
تابش:حرف هایم برای سازمان لیگ سوتفاهم شد تابش:حرف هایم برای سازمان لیگ سوتفاهم شد
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت:!همه جا عنوان شده بود که سازمان لیگ به جرم نشر اکاذیب از من شکایت کرده، وکیل ما به تهران رفت و در جلسه کمیته انضباطی شرکت کرد که مشخص شد ظاهرا برای سازمان لیگ سوء تفاهم شده است.

به گزارش پايگاه خبري طوفان زرد مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس، درمورد دعوت به کمیته انضباطی گفت: دعوت نبود!همه جا عنوان شده بود که سازمان لیگ به جرم نشر اکاذیب از من شکایت کرده، وکیل ما به تهران رفت و در جلسه کمیته انضباطی شرکت کرد که مشخص شد ظاهرا برای سازمان لیگ سوء تفاهم شده است.

تابش در ادامه افزود: من گفته بودم از تبلیغات دور زمین به ما 500 میلیون تومان داده شده و در سال‌های گذشته حدود 4 میلیارد پرداخت شده بود. در واقع منظور من طی سال‌های گذشته بوده که اعداد و ارقام آن نیز مشخص است، مثلا یکسال حدود 2 میلیارد، یکسال حدود یک و نیم میلیارد و ... و اگر لازم باشد مستندات آن را نیز ارائه می‌دهم. استنباط آنها این بود که من گفته‌ام در سال گذشته چهار میلیارد داده شده در صورتی که این طور نبود و منظور من طی سال‌های گذشته بود. ریز پرداختی‌ها و صورتحساب‌های ما که سازمان لیگ واریز کرده هم وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد پرداخت تبلیغات محیطی در سال جدید، گفت: برای سال جدید هنوز اتفاقی نیفتاده است. سال گذشته رئیس سازمان لیگ گفت خبرهای خوبی داریم اما این اتفاق نیفتاد و امیدواریم که فصل جدید اتفاق خوبی بیفتد. حق پخش تلویزیونی را هم که فعلا نداریم.

وی در مورد اینکه آیا برای پرداخت حق پخش تلویزیونی صحبت یا خبر مثبتی را شنیده است گفت: هنوز هیچ صحبت با خبر مثبتی را نشنیده‌ایم. اوایل فصل گذشته اقداماتی در حال انجام بود که شاید الان هم باشد اما هنوز خبری در مورد بهره‌‌مندی از حق پخش تلویزیونی نیست. امیدواریم این مشکل از طریق مجلس و به صورت قانونی حل شود. وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم شدیدا پیگیر هستند ولی تا الان نتیجه نداده با این حال امیدواریم که نتیجه بدهد و اتفاقات خوبی بیفتاد.

تابش درخصوص غیبت امیر قلعه‌نویی در نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری با سرمربی تیم ملی گفت: در این مورد حرف خاصی نمی‌توانم بزنم و بهتر است از خود امیر قلعه‌نویی سوال کنید. البته 3-2 بازیکن ما در تیم امید هستند که فکر می‌کنم اگر اردوی تیم بزرگسالان و امید کشور همزمان نبود آن‌ها می‌توانستند در تیم ملی حضور داشته باشند. به نظر من بازیکنان سپاهان استحقاق این را دارند که به تیم ملی دعوت شوند، با اینحال ما در این مورد موضع خاصی نداریم. انتخاب نفرات تیم ملی بر اساس سلیقه کادر فنی این تیم است و توصیه من به بازیکنانم این است که تلاش و فعالیت بیشتری داشته باشند تا در آینده به تیم ملی دعوت شوند.

وی در ادامه گفت: صحبتی با امیر قلعه‌نویی در این مورد نداشتم و از طرفی اگر بخواهم صحبتی هم کم ممکن است سوء تفاهم پیش بیاید و دوباره احضار شوم! 54 سال است در ورزش حضور دارم و در سمت‌های مختلف کار کردم.تا به حال کوچکترین مورد انضباطی نداشتم اما حالا به کمیته انضباطی احضار شدم و جالب این است قبل از اینکه حرف کذب ما محرز شود در همه جا منتشر شد!

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود بازی پیشکسوتان سپاهان و ذوب آهن به نوعی خداحافظی با سعید آذری برای خروج از اصفهان بود، گفت: اصلا با این هدف بازی برگزار نشد. با هماهنگی باشگاه ذوب آهن به منظور قدردانی اندک از 11سال کار و فعالیت سعید آذری این بازی را برگزار کردیم. آذری از مدیران خوب،‌موفق و تحصیل‌کرده فوتبال و ورزش ما است. ضمن اینکه برای دکتر محمدی مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن آرزوی موفقیت دارم و ما کماکان همفکری خودمان را با باشگاه ذوب آهن ادامه می‌دهیم.

تابش در ادامه گفت:این دیدار انجام نشد. این بازی با حضور قدیمی‌ها و پیشکسوتان فوتبال اصفهان برگزار شد تا از سعید آذری قدردانی شود و به منظور خداحافظی او از اصفهان نبود، ان‌شاءالله آذری به خدماتش در فوتبال ایران ادامه دهد. من علاوه بر همکار بودن، با سعید آذری رفیق هستم. ضمن اینکه قرار است روز چهارشنبه نزد دکتر محمدی برویم و برای او و مجموعه ذوب آهن آرزوی موفقیت داریم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود سعید آذری در آستانه مدیریت باشگاه استقلال قرار دارد و آیا او چیزی در این مورد شنیده است، گفت: من نظری در این مورد ندارم و آذری هم در این مورد هیچ صحبتی با من نکرده است. ضمن اینکه جناب فتحی از دوستان خوب من هستند و خودشان تاکید کردند که همچنان به صورت جدی مدیرعامل استقلال را برعهده دارند.

تابش درمورد اوضاع و شرایط فعلی مجموعه سپاهان گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و بچه‌های تیم مشغول تمرین هستند. حسینی،‌ بحیرایی و ایرانپوریان دچار مصدومیت هستند و ان‌شاءالله زودتر به جمع بچه‌ها اضافه شوند. برنامه‌ریزی کرده‌ایم که شنبه آینده در خدمت تیم شهر خودرو باشیم، البته این بازی در نقش جهان برگزار نمی‌شود اما این را می‌گویم که چمن این ورزشگاه مشکلی ندارد و امیدوارم دوباره برخی نگویند که چمن نقش جهان خراب است و داستان‌های جدیدی درست کنند! به دلیل کارهای ویژه‌ای که روی چمن انجام می‌شود صلاح نیست که این بازی را در نقش جهان برگزار کنیم. به وسیله دستگاه‌های بزرگ مشغول هوادهی چمن هستیم که این مساله باعث می‌شود در حال حاضر بازی در این زمین هم برای بازیکن و هم برای چمن خطرناک باشد. ما برای اینکه در طول فصل مشکلی نداشته باشیم الان مشغول کار روی چمن هستیم. از دوستانمان در ذوب آهن تشکر می‌کنم که موافقت کردند این بازی در فولادشهر برگزار شود و باز هم تاکید می‌کنم به دلیل خرابی چمن نقش جهان نیست و امیدوارم از الان دوباره داستان درست نشود!

وی در مورد لباس‌های جدید تیم سپاهان گفت: انشاءالله در این هفته بار تجهیزات و وسایل جدیدمان می‌رسد و از بازی بعدی پیراهن‌های جدید را بر تن بازیکنان خواهیم دید.

تابش ضمن اشاره به همکاری باشگاه سپاهان با سازمان لیگ گفت: ای کاش قبل از اینکه به نشر اکاذیب متهم بشوم گفت‌‌وگویی با من انجام می‌دادند. ما همین یک هفته پیش نهایت همکاری را با سازمان لیگ انجام دادیم و با تعویق بازی موافقت کردیم، بعد از بازی با شاهین هم به ما گفتند که بازی با ماشین‌سازی جمعه برگزار می‌شود، ما تمریناتمان را بر این اساس تنظیم کردیم اما ناگهان گفتند بازی پنج‌شنبه برگزار می‌شود و تمام برنامه‌های ما به هم ریخت. با این وجود پذیرفتیم و روز پنجشنبه بازی کردیم که نشان بدهیم با سازمان لیگ همکاری می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: ما برای اینکه بتوانیم ورزشگاه نقش جهان را بهتر آماده کنیم می‌خواستیم بازی روز جمعه برگزار شود، تیم ما به اندازه کافی استراحت می‌کرد و بهانه استراحت را نداشتیم.گله و شکایتی هم در این مورد نداریم. مسئولین سازمان لیگ کتبا چیزی به ما نگفتند اما شفاهی به ما گفتند بازی جمعه برگزار می‌شود و چون چون ما تردید داشتیم، حتی این مساله را روز چهارشنبه هم به ما گفتند.امیدوارم دوباره به نشر اکاذیب متهم نشوم. با مسئولین سازمان لیگ و جناب نصیرزاده هم صحبت کردم و گفتم ما برای میزبانی بهتر این درخواست را داریم و به دنبال استراحت نیستیم. ما همیشه با سازمان لیگ همکاری کرده‌ایم و در آینده نیز این همکاری را ادامه می‌‌دهیم.
منبع : فارس
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

گزارش تصویری سپاهان و نفت مسجد سلیمان/ 2 نظر

توقف خانگی سپاهان برابر نفت مسجدسلیمان/ 41 نظر

ترکیب تیم نفت مسجدسلیمان برابر سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

11 مرد منتخب قلعه نوعی مشخص شدند/ 13 نظر

سپاهان در خانه فولاد متوقف شد/ 26 نظر

ترکیب فولاد خوزستان اعلام شد/ 1 نظر

ترکیب سپاهان مشخص شد/ 7 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

شام غریبان امسال هم بر سر مزار شهدای سپاهانی حاضر می شویم/ 4 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گزارش تصویری سپاهان و ماشین سازی/ 7 نظر

تداوم صدرنشینی سپاهان با شکست ماشین‌سازی/ 20 نظر

ترکیب تیم ماشین سازی مقابل سپاهان اعلام شد/ 3 نظر

ترکیب سپاهان مشخص شد/ 6 نظر

تبريك بازيكنان سپاهان به برترين هاي ليگ هجدهم/ 4 نظر

برتری پُرگل سپاهان در بوشهر/ 56 نظر

کی‌روس استنلی برنده جایزه کفش طلا هجدهمین دوره لیگ برتر شد/ 2 نظر

مهدی کیانی برترین هافبک لیگ هجدهم انتخاب شد/ 4 نظر

ترکیب شاهین بوشهر اعلام شد/ 2 نظر

ترکیب سپاهان مشخص شد/ 16 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

قهرمانی جام حذفی در سال 85 باعث شد هوادار "دو آتیشه" شوم/ 8 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

کمالی: بانوان باید حق حضور در میادین ورزشی را داشته باشند/ 1 نظر

نظری: هنوز صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من انجام نشده است/ 0 نظر

معتمدی: اولویت اول و اخرم سپاهان است/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

برنامه کامل بازی های نیم فصل لیگ نوزدهم اعلام شد/ 29 نظر

حسین پاپی به تیم گل ریحان البرز پیوست/ 39 نظر

هدیه هوادار معلول به کی‌روش و کومان/ 6 نظر

سپاهان به مصاف منتخب کودکان کار صعود می رود/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

افتتاح شعبه کانون هواداران سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ 21 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

محبی: شرایط و امکانات اردوی کردان مساعد است/ 60 نظر

مسلمان بازی با پرسپولیس را از دست داد/ 1 نظر

کاظمی براي سپاهان سوت ميزند/ 0 نظر

برترین‌های سپاهان جوایزشان را گرفتند/ 1 نظر

ال‌کلاسیکو به وقت مهر/ 0 نظر

تلاش مسلمان برای رسیدن به پرسپولیس/ 4 نظر

بررسی وضعیت خط حمله سپاهان در لیگ برتر/ 13 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 1 مهر 98/ 0 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان يكشنبه 31 شهريور 98/ 18 نظر

ستاره های سپاهان به کردستان رفتند/ 10 نظر

الهویی: 600 پاس داده ایم و محکوم می شویم/ 24 نظر

دو هوادار ویژه سپاهان در نقش جهان/ 3 نظر

ياوري: سپاهان برابر نفت از راه‌های متنوع گلزنی بهره نبرد/ 8 نظر

فتاحی: نفت مسجد سلیمان با 11 نفر دفاع می‌کرد/ 8 نظر

تارتار: برخی افراد به جای وقت گذاشتن در مربیگری ۴ بازیکن ۲ متری می‌خرند!/ 20 نظر

نیازمند: آرزویم بزرگ تر از استقلال و پرسپولیس است/ در لیست ویلموتس نبودم سوپرایز شدم!/ 2 نظر

فرهمند: نمیتوانستم در سپاهان بمانم/ 2 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 30 شهريور 98/ 0 نظر

حسینی: تعویض شدنم طبیعی بود/ 1 نظر

سپاهان تیم بزرگی است/ 0 نظر

نیازمند: شرمنده هواداران شدیم/ 0 نظر

گزارش تصویری سپاهان و نفت مسجد سلیمان/ 2 نظر

قلعه نویی: از فیفا می خواهم کلمه فری پلی را در ایران بردارد/ 18 نظر

ادامه درمان سوشا مکانی در آمبولانس/ 3 نظر

پاشایی: بازی خوب وتاکتیکی انجام دادیم/ 4 نظر

خلاصه دیدار سپاهان و نفت مسجدسلیمان/ 4 نظر

توقف خانگی سپاهان برابر نفت مسجدسلیمان/ 41 نظر

حضور افاضلی در ورزشگاه نقش جهان/تاخیر بازیکنان سپاهان در ورود به زمین/ 0 نظر

دیدار آتی: - #3
میزبان شنبه
1398/06/23
19:45
میهمان
فولاد خوزستان vs سپاهان اصفهان
غدیر اهواز
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ