مکالمه‌ی ضبط شده خیلی چیزها را روشن کرد

فرهمند: نمیتوانستم در سپاهان بمانم

30-06-1398, 09:35 | کد خبر: 30869 | بازدید: 822 مرتبه | اخبار سپاهان / فوتبال بانوان / اخبار ویژه
فرهمند:  نمیتوانستم در سپاهان بمانم فرهمند:  نمیتوانستم در سپاهان بمانم
اتفاقات اخیر حول باشگاه سپاهان در نهایت باعث شد تا کاپیتان ملی‌پوش این تیم نیز عطای حضور در این تیم را به لقایش ببخشد. الهام فرهمند در گفتگویی با "ورزش سه"، در این باره به صحبت پرداخت.

به گزارش پايگاه خبري طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، الهام فرهمند که پس از قهرمانی با تیم آینده‌سازان توانست نام خود را بر سر زبانها بیندازد یکی از نفراتی بود که برای راه‌اندازی تیم فوتبال بانوان سپاهان زحمات بسیاری متحمل شد و در نهایت توانست به همراه سایر دختران فوتبالی اصفهان، سپاهانی‌ها را مجاب به تیم‌داری کند و دو فصل نیز به همراه این تیم در لیگ برتر حضور داشت اما در نهایت این روزها و پیش از آغاز لیگ پیش رو، از جمع سپاهانی‌ها جدا شد.


به من گفتند یک میلیون بالاتر از سقف با من می‌بندند


در میانه‌های تابستان از باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند به این دلیل که تو کاپیتان تیم بودی و دقایق بازی تو از همه بازیکنان بیشتر است به این نتیجه رسیدیم که یک میلیون بالاتر از سقف قرارداد با تو قرارداد خواهیم بست. برای من خیلی جالب بود که به این راحتی دروغ می‌گویند چرا که فهمیدن اینکه مبلغ قرارداد دیگر بازیکنان چقدر است اصلا کار سختی نبود. به هر حال من نمی‌خواستم دوستانم را خراب کنم اما کاملا می‌شد پی به دروغ حرفی که به من زده شد، برد. این اتفاق در حالی افتاد که من دوست نداشتم با من دو رویی شود. من گفتم زندگی من اینجا نیست بنابراین می آیم و پس از حضور در اصفهان تصمیم گیری می کنم.


نمی دانم چرا آنقدر تعلل کردند


پس از آن اتفاق دو هفته کسی با من تماس نگرفت و در حالی که قرار بود مقدمات ادامه حضور در اصفهان فراهم شود این اتفاق نیفتاد. من مانده بودم چه بکنم، از تیم هیات فوتبال البرز با من تماس گرفتند و مذاکراتی را انجام دادند اما من واقعا نمی‌دانستم چرا سپاهانی ها تعلل می کنند. به خانم شهبازی، مربی مان تماس گرفتند و ایشان گفتند الهام فعلا صبر کن و به خاطر سپاهان به جایی فکر نکن تا شرایط روبه راه شود.


همه را دعوت کردند جز من

در همان روزها دیدم گروهی در صفحه اجتماعی زدند و بازیکنان را وارد آن کردند اما من را دعوت نکردند! این مدل رفتار برای من خیلی جالب بود و باور نمی‌کنید اما با همه حرکات آنها توهینی به خودم را می دیدم اما به عشق نام بزرگ سپاهان به آن توجهی نداشتم. وقتی دوستانم از خانم حقانی پرسیده بودند چرا الهام را به گروه جدید دعوت نکردید گفتند من شماره‌ای از فرهمند دارم که جدید است و برنامه واتس آپ ندارد!!! در حالی که اصلا این طور نیست و شماره قدیمی من همیشه روشن است. بازیکنان هم این موضوع را به وی گفتند اما همین اضافه کردن دو دقیقه‌ای بنده، چهار روز زمان برد!


می‌گفتند من بازیکن به تیم می‌آورم!


پس از همه این حواشی و اتفاقاتی که افتاد در نهایت با من تماس گرفتند و گفتند سپاهان نمی‌خواهد تو را از دست بدهد. تو آنقدر تعصب داری که امکان ندارد از سپاهان جدا شوی. من هم گفتم بله، من به سپاهان تعصب دارم اما فکر می‌کنم از آن سواستفاده شود. من در همان تماس همه حرف‌هایی که پشت سرم گفته شد را گفتم. متاسفانه روزی نبود که حرف‌های عجیب و غریبی پشت سر من عنوان نشود. متاسفانه می‌گفتند الهام فرهمند بازیکن به تیم می‌آورد و گفته نمی‌خواهم فلان بازیکن در تیم باشد و از این دست صحبت‌های خنده‌دار که به من گفتند سوتفاهم شده است و به نوعی اگر بخواهم خودمانی بگویم من را پیچاندند و در نهایت به گفتن اینکه قطعا سوتفاهم شده است اکتفا کردند من هم گفتم دیگر این حرف‌های خنده‌دار را تمام کنیم.


پس از آغاز تمرین زمزمه‌ها شروع شد

بازیکنان از یکشنبه هفته‌ای که گذشت در تمرین تیم حاضر شدند و پس از یکی دو روز حضور در تمرین زمزمه‌هایی به گوشمان می‌رسید که باشگاه تمایل ندارد امسال با خانم شهبازی کار کند و به همین دلیل به دنبال این است تا خانم بیان محمودی را از تیم ذوب‌آهن به سپاهان بیاورند. من این روزها در کلاس‌های رده B مربیگری حضور دارم و خانم محمودی هم همکلاس من هستند و با توجه به آغاز تمرینات تیم با شهبازی تصور نمی‌کردم مدیران تیم قصد تغییر وی را داشته باشند.


صدایی ضبط شده خیلی چیزها را برای من روشن کرد


متاسفانه در همان روزها و در میان همه آن حواشی، صدایی ضبط شده از یک مکالمه تلفنی به گوش من رسید که حرف‌های مختلفی در آن رد و بدل شده بود. جالبترین آن هم این بود که اگر الهام نخواهد در سپاهان بماند هواداران هم او و هم حسین(پاپی، همسر فرهمند) را از روی سکوها هو می‌کنند! اصلا من نمی‌دانم حضور و یا عدم حضور من در اینجا چه ارتباطی به همسرم دارد که این گونه هواداران را شانتاژ می کنند. واقعا هرکسی جای من بود در همان دقایق از تیم می‌رفت.

توطئه پشت سر سرمربی هم در صحبت‌ها بود

یکی دیگر از حرفهایی که در آن تماس زده شد با اینکه خانم شهبازی تیم را تمرین می‌داد می‌گفتند حالا شهبازی هر چقدر هم که میخواهد تیم را تمرین دهد یا برود با تابش(مدیرعامل) جلسه بگذارد و صحبت کند در نهایت این بیان محمودی است که سرمربی تیم می‌شود!

فرهمند:  نمیتوانستم در سپاهان بمانم


به من گفتند فعلا مصاحبه نکن

با توجه به اینکه برنامهها به خوبی پیش رفته بود و به دلیل حضور خانم شهبازی و آغاز تمرینات همه بازیکنان در اصفهان و خوابگاه تیم حضور پیدا کرده بودند پس از کنار گذاشتن خانم شهبازی، قراردادهای بازیکنان را به آنها دادند تا امضا کنند و در نهایت هم با خانم محمودی قرار گذاشتند و قرارداد وی را بستند. ده دقیقه مانده به حضور خانم محمودی با من تماس گرفتند که افرادی هستند که میخواهند بین ما را خراب کنند و فعلا درباره شرایطی که پیش آمده مصاحبهای نکن اما من ناراحت بودم و گفتم که چرا مصاحبه نکنم شما حتی پشت سر حسین هم حرف زدید در حالی که اصلا لزومی به این کار نبود. شما چرا همیشه پشت سر صحبت می کنید و من لزومی نمی‌بینم مصاحبه نکنم.


فهمیدیم از دو ماه پیش شروع شده


بعد از همه این اتفاقات تازه فهمیدیم که این حرف و حدیثها از یکی دو ماه پیش آغاز شد و از همان موقع شروع کردند به آماده کردن تیم. بازیکنان را هم به خاطر شهبازی به اصفهان آوردند و در نهایت وی را برکنار کردند و پس از آن به دنبال بازیکنان رفتند تا قراردادها را از آنها امضا بگیرند.


قطعا نمیتوانستم در سپاهان بمانم

پس از همه این اتفاقات میخواهم بگویم متاسفانه به دلیل روراست نبودن و اتفاقاتی که در تیم افتاده که یک سوم آن را هم نگفتم، نمیتوانم امسال را در سپاهان بازی کنم. از همه هواداران حلالیت میطلبم و طی یکی دو روز آینده تیم جدیدم را هم معرفی میکنم. همان طور که گفتم از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم که در حال رسیدن به جمعبندی هستم.


امکان ندارد پشت سر باشگاه حرف بزنم

این را باید حتما به هواداران تیم بگویم که همه من را میشناسید و در دو سال اخیر با جان و دل برای سپاهان به میدان رفتم. بنابراین اهمیت فوقالعاده بالایی این نام در زندگی من دارد و اگر چیزی میگویم راجع به برخی نفرات است که متاسفانه اتفاقات زشتی را رواج میدهند. همانهایی که هم پشت سر من و هم پشت سر همسرم صحبت کردند.


سپاهان از هر نامی بزرگتر است

در روزهای اخیر شنیدم عوامل باشگاه مصاحبه کردند و گفتند نام سپاهان از هر نامی بزرگتر است. بله دقیقا همین طور است و من، الهام فرهمند، اگر از سپاهان جدا شدم دلایلی داشت که نمیشد آن را تحمل کرد. من با هر باشگاهی که مذاکره کرده بودم میگفتم که اولویت اول و دوم و سوم من سپاهان است خدا شاهد است که حتی با وضعیت مالی بدتر، در غیر این صورت میتوانم به تیم شما بیایم.


همه میدانند در تشکیل تیم سپاهان چقدر دوندگی کردم


دوست عزیز بله سپاهان از هر نامی بزرگتر است همه فوتبالیها می دانند که پس از انحلال تیم آیندهسازان به عنوان قهرمان لیگ برتر، چه تلاشی کردم تا سپاهان در قسمت بانوان هم تیمداری کند. هر کسی که وجدان دارد قطعا می داند من آن روزها چقدر دوندگی کردم. برای سپاهان و هواداران آن احترام ویژهای قائلم و به آنها تعظیم میکنم و آنجا را خانه خودم میدانم متاسفانه عدهای باعث فراری شدن ما شدند و تاریخ میزان سپاهانی بودن آنها و کسی مانند من را مشخص خواهد کرد.
منبع : ورزش سه
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

توقف سپاهان برابر نساجی/ 56 نظر

گزارش تصویری دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران/ 0 نظر

ترکیب سپاهان مشخص شد/ 3 نظر

اعلام ترکیب استقلال در مصاف با سپاهان/ 0 نظر

گزارشگر دیدار سپاهان و استقلال تهران مشخص شد/ 3 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 7 نظر

گزارش تصویری دیدار سپاهان و پیکان/ 1 نظر

اعلام ترکیب تیم سپاهان مقابل پیکان/ 3 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 5 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

گزارش تصویری سپاهان و تراکتورسازی/ 14 نظر

سپاهان صدر را ول نمی‌کند/ 16 نظر

ترکیب تراکتور مقابل سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

20 قاب خاص، از کاپیتان خاص.../ 22 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

تساوی سپاهان و پارس جنوبی جم به سود مدعیان/ 21 نظر

ترکیب سپاهان برابر پارس جنوبی مشخص شد/ 6 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

توقف سپاهان در روز رکوردشکنی نیازمند/ 12 نظر

اعلام ترکیب سایپا برابر سپاهان/ 0 نظر

ترکیب تیم سپاهان اعلام شد/ 6 نظر

اعلام ترکیب گل گهر مقابل سپاهان/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گزارش تصویری سپاهان و ذوب آهن/ 0 نظر

سپاهان فاتح شهرآورد نصف جهان/ 28 نظر

فاطمه عادلی به سپاهان پیوست/ 0 نظر

ترکیب سپاهان اعلام شد/ 11 نظر

ترکیب خیبر خرم آباد مقابل سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

«آقایی» سپاهان در ورزشگاه آزادی / سپاهان به صدر جدول رفت/ 37 نظر

ترکیب سپاهان برای دیدار با پرسپولیس اعلام شد/ 12 نظر

اعلام ترکیب پرسپولیس برای دیدار با سپاهان/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

گزارش تصویری سپاهان و نفت مسجد سلیمان/ 2 نظر

توقف خانگی سپاهان برابر نفت مسجدسلیمان/ 41 نظر

ترکیب تیم نفت مسجدسلیمان برابر سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

پارگی رباط صلیبی پورقاز را تأیید یا تکذیب نمی‌کنم؛ مراحل تشخیصی هنوز ادامه دارد/ 11 نظر

گل‌محمدی: سپاهان برای کسب سه امتیاز به میدان می‌آید/ 1 نظر

قلعه‌نویی: عدالت درباره سپاهان اتفاق نیفتاده است/ 9 نظر

نمایندگان باشگاه سپاهان امشب راهی مالزی می‌شوند/ 4 نظر

مصدومیت پورقاز مشکوک به پارگی رباط صلیبی است/ 4 نظر

اعلام اسامی محرومان هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال/ 4 نظر

سپاهان و شهرخودرو؛ جدال مرگ و زندگی/ 1 نظر

تابش: من کجا مازندران و نساجی را به سخره گرفتم؟!/ 3 نظر

شهرخودرو-سپاهان ساعت 14:30 روز دوشنبه/ 0 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان یکشنبه 17 آذر 98/ 1 نظر

واکنش باشگاه نساجی به اظهارات مدیرعامل سپاهان/ 15 نظر

نقی‌زاده: تا حالا این شرایط را تجربه نکرده‌ام/ 9 نظر

حیدری برای سپاهان سوت می زند/ 0 نظر

پورقاز بازی با شهر خودرو را از دست داد/ 16 نظر

تابش: به رفتار و برخورد رسانه‌ها اعتراض داریم/ 5 نظر

شجاعی: سرتر از سپاهان بودیم/ 9 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 16 آذر 98/ 0 نظر

کیانی: گل‌های خیلی بدی از نساجی خوردیم/ 23 نظر

مصلح: رسیدن به قهرمانی سخت تر از قبل است/ 9 نظر

قربانی: هنوز صدر جدول را از دست ندادیم/ 7 نظر

مهاجری : گل دوم سپاهان آفساید بود/ 32 نظر

قلعه‌نویی: 5 روز است که سر یک پنالتی جو مملکت را به‌هم ریخته‌اند/ 34 نظر

توقف سپاهان برابر نساجی/ 56 نظر

دومین گل نورافکن در دو دقیقه/ 4 نظر

حقیقی حین گرم کردن مصدوم شد/ 0 نظر

ترکیب نساجی اعلام شد/ 0 نظر

ترکیب دگرگون شده سپاهان برای دیدار با نساجی اعلام شد/ 3 نظر

دیدار آتی: لیگ برتر ایران - #14
میزبان دوشنبه
1398/09/18
17:00
میهمان
شهر خودرو vs سپاهان
امام رضا (ع)
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ