ما و ساکت دنبال امتیاز ناحق نیستیم

تابش:دعوت سفارشی نورافکن به تیم ملی یک ادعای مضحک است

20-07-1398, 18:54 | کد خبر: 31060 | بازدید: 633 مرتبه | اخبار سپاهان / اخبار ویژه
تابش:دعوت سفارشی نورافکن به تیم ملی یک ادعای مضحک است تابش:دعوت سفارشی نورافکن به تیم ملی یک ادعای مضحک است
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با روحیاتی که از ساکت سراغ دارم؛ ممکن است بعضی اوقات مسائل به ضرر ما تمام شود چرا که عنوان می‌کنند او اصفهانی است و از ما جانبداری می‌کند!

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس در خصوص شرایط حال حاضر تیم سپاهان گفت:‌ خدا را شکر شرایط خوب است. ما سعی کردیم نیروهای مورد نیازمان را جذب کنیم و البته انتقاداتی هم در مورد یارگیری فصل جدید مطرح شد اما ما براساس درخواست کادر فنی کار را پیش بردیم و ثبات در سپاهان باعث موفقیت شده است. امیر قلعه‌نویی به خوبی تیم را هدایت می‌کند و از آن طرف باشگاه هم سعی می‌کند به تعهداتش عمل کند.

تابش در ادامه گفت: چند روز پیش رادیو را گوش می‌کردم و در آنجا صحبت‌هایی در مورد سپاهان مطرح شد. البته آنها قصدشان تعریف از سپاهان بود که ما را مدعی قهرمانی می‌دانستند و شانس موفقیت را برای ما زیاد می‌دانستند، سعی کردیم سازوکار لازم را فراهم کنیم. در آنجا گفته شد که سپاهان بیشتر از سایرین هزینه کرده است در صورتی که اینطور نیست، من مطمئنم حداقل 3-4 باشگاه خیلی بیشتر از ما هزینه کرده‌اند ضمن اینکه ما حدود 90 تیم را مدیریت می‌کنیم اما دوستان فکر می‌کنند این بودجه فقط خرج فوتبال‌مان می‌شود. در واقع شاید ما از نظر هزینه باشگاه چهارم یا پنجم باشیم، ما با حساب و کتاب هزینه کرده‌ایم و ریخت‌وپاش نداشته‌ایم.

وی در مورد اینکه با نتایج خوب سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی می‌توان این تیم را مدعی اول قهرمانی در هر دو جام دانست، گفت:‌ ما هنوز یک سوم راه را سپری نکرده‌ایم و تنها شش بازی انجام داده‌ایم. نظرم این است که نباید به هیچ وجه فریب نتایج اول فصل را بخوریم ضمن اینکه باید تلاش کنیم شرایط‌ خوب‌مان را حفظ کنیم. شاید بتوان بعد از بازی دهم تا 70درصد در مورد سرنوشت لیگ صحبت کرد اما الان نباید به نتایجی که به دست آورده‌ایم غرّه شویم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه آیا برنامه‌ای برای تقویت تیم برای بازی لیگ قهرمانان آسیا دارند، گفت:‌ باید ببینیم تا نیم‌فصل چطور جلو می‌رویم. ما در هر پست 2-3 بازیکن آماده را داریم. تیم را الان تیم خوبی می‌بینم. اگر تا نیم‌فصل تشخیص دادیم که نیاز هست حتماً در مورد تقویت تیم تصمیم‌گیری می‌کنیم. ضمن اینکه ما ستاد مسابقات آسیایی را تشکیل دادیم. می‌خواهیم با برنامه و حساب شده در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشیم و نمی‌خواهیم که در این مسابقات فقط یک شرکت‌کننده باشیم.

تابش در مورد اینکه چهار بازیکن تیم سپاهان در تیم ملی حضور دارند و به نظر می‌رسد این تیم در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی به‌ سر می‌برد، گفت: ما در سال‌های قبل هم 8-9 نفر ملی‌پوش داشتیم. آن زمان هم امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم بود. الان هم به جز این چهار نفر بازیکنان شایسته دیگری هم داریم که می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند. پیش از این عنوان می‌شد چرا از سپاهان بازیکنی در تیم ملی نیست. من در آن زمان گفتم دعوت بازیکن سلیقه‌ای است و امیدوارم بچه‌های ما آنقدر خوب کار کنند که به تیم ملی دعوت شوند. خوشبختانه این اتفاق افتاد. آنها تلاش‌شان را کردند و خدا را شکر شرایط‌شان هم خوب است. چهار نفر به تیم ملی دعوت شدند. ضمن اینکه آنها تلاش می‌کنند کماکان در تیم ملی حضور داشته باشند بازیکنان دیگری هم در تیم ما هستند که می‌توانند به تیم ملی ملحق شوند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درخصوص صحبت‌هایی که پیرامون دعوت امید نورافکن به تیم ملی بزرگسالان مطرح شده و اینکه گفته می‌شود این دعوت به کمک محمدرضا ساکت صورت گرفته تا بازی سپاهان مقابل پیکان در جام حذفی به تعویق بیفتد، گفت: این یک ادعای مضحک است. چه دلیلی دارد که این کار انجام شود. به هیچ وجه چنین چیزی نیست. نورافکن لیاقت و شایستگی خودش را نشان داده و استحقاق این را داشته به تیم ملی دعوت شود. کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند قصدشان سفسطه و فرافکنی است ما این حرف‌ها را اصلاً قبول نداریم. امید نورافکن به خاطر شایستگی‌هایی که داشت به تیم ملی دعوت شد.

وی در ادامه گفت:‌ شاید چون یک بازیکن بیشتر از تیم ما به تیم ملی دعوت شده برای‌شان گران تمام شده است. هم من، هم ساکت می‌دانیم و هم خدای من و ساکت می‌داند که به هیچ‌وجه چنین چیزی وجود ندارد. اتفاقاً با روحیاتی که از او سراغ دارم می‌دانم ممکن است بعضی اوقات مسائل به ضرر ما تمام شود چرا که عنوان می‌کنند او اصفهانی است و در سپاهان مسئولیت داشته و از ما جانبداری می‌کند! روحیات ساکت اینطور نیست و اصلاً اهل این حرف‌ها نیست و از طرفی ما هم به هیچ‌وجه خواستار چنین امتیازات ناحقی نیستیم.

تابش در مورد جریمه‌ایی که به خاطر صحبت در مورد درآمد تبلیغات محیطی برای او در نظر گرفته شد، گفت:‌ من صحبتی کردم و گفتم 500 میلیون درآمد ما از تبلیغات محیطی بوده که البته 30 میلیون هم زیاد گفتم و 470 میلیون تومان بوده است. حرف ناصوابی نزده‌ام و مستندات آن را هم دارم، متأسفانه ما چپ و راست جریمه می‌شویم و شاید همین مصاحبه هم باعث شود جریمه شویم که امیدوارم این اتفاق نیفتد. من همین صحبت را از مدیران عامل باشگاه‌های دیگر به صورت زنده دیدم و شنیدم که گفتند اصلاً چیزی به ما داده نشده و در مقابل این صحبت‌ها هیچ واکنشی نبود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود:‌ من گفتم در سال‌های گذشته بیشتر داده شده و مستنداتش هم موجود است، گفتند این را به صراحت اعلام کنید، ما هم به صراحت گفتیم سال‌های گذشته بوده است، الان هم به صراحت می‌گویم سال گذشته نبوده بلکه در سال‌های گذشته بوده است. اما مجدداً‌ قبول نکردند و نمی‌دانم چرا! و به همین خاطر ما به کمیته استیناف مراجعه و نسبت به تجدیدنظر در این رأی اقدام کردیم.

وی در مورد جریمه باشگاه سپاهان به خاطر فحاشی هوادارانش در بازی با پرسپولیس گفت: ما در آن بازی حدود 600 هوادار داشتیم همه شاهد این بودند که تمام جمعیت ورزشگاه از دقیقه یک تا 90 یکصدا به سرمربی و تیم ما توهین کردند. دوباره ما را به خاطر تماشاگران‌مان جریمه کردند. اصلاً باشگاه ما مگر چقدر بودجه دارد. شاید ما باید بودجه گزافی برای جریمه‌ها کنار بگذاریم. ما حتی اعزامی هم به تهران نداشتیم و تعدادی از هواداران‌مان به صورت خودجوش آمدند و نمی‌دانم چرا به خاطر آنها جریمه شدیم. اصلاً شعاری ندادند حتی برخی از شعارهای معمول را هم از همکاران خواستم جلوگیری کنند. مگر 500-600 نفر چه حرکتی انجام دادند؟ ما برای تجدیدنظر در این رأی هم اقدام کردیم که امیدواریم تجدیدنظر شود. این همه جریمه از کجا بیاوریم و پرداخت کنیم. این جرایم خیلی بیشتر از درآمدهای ما می‌شود.

تابش در مورد پرداخت هزینه به خبرنگاران خسارت دیده در بازی فصل گذشته سپاهان - پرسپولیس گفت:‌ ما حدوداً 140 میلیون را به صورت چک به نمایندگان خبرنگاران تحویل داده‌ایم تا جبران خسارات آنها شود. ضمن اینکه خسارت آمبولانس‌ها را هم باید پرداخت کنیم البته باز هم می‌گویم این اتفاقات بیرون از ورزشگاه افتاده‌اند.
منبع : فارس
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • اختصاصی
  • آخرین اخبار

ترکیب سپاهان اعلام شد/ 6 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

توقف سپاهان برابر نساجی/ 56 نظر

گزارش تصویری دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران/ 0 نظر

ترکیب سپاهان مشخص شد/ 3 نظر

اعلام ترکیب استقلال در مصاف با سپاهان/ 0 نظر

گزارشگر دیدار سپاهان و استقلال تهران مشخص شد/ 3 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 7 نظر

گزارش تصویری دیدار سپاهان و پیکان/ 1 نظر

اعلام ترکیب تیم سپاهان مقابل پیکان/ 3 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 5 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

گزارش تصویری سپاهان و تراکتورسازی/ 14 نظر

سپاهان صدر را ول نمی‌کند/ 16 نظر

ترکیب تراکتور مقابل سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

20 قاب خاص، از کاپیتان خاص.../ 22 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

تساوی سپاهان و پارس جنوبی جم به سود مدعیان/ 21 نظر

ترکیب سپاهان برابر پارس جنوبی مشخص شد/ 6 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 1 نظر

توقف سپاهان در روز رکوردشکنی نیازمند/ 12 نظر

اعلام ترکیب سایپا برابر سپاهان/ 0 نظر

ترکیب تیم سپاهان اعلام شد/ 6 نظر

اعلام ترکیب گل گهر مقابل سپاهان/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 0 نظر

گزارش تصویری سپاهان و ذوب آهن/ 0 نظر

سپاهان فاتح شهرآورد نصف جهان/ 28 نظر

فاطمه عادلی به سپاهان پیوست/ 0 نظر

ترکیب سپاهان اعلام شد/ 11 نظر

ترکیب خیبر خرم آباد مقابل سپاهان مشخص شد/ 0 نظر

«آقایی» سپاهان در ورزشگاه آزادی / سپاهان به صدر جدول رفت/ 37 نظر

ترکیب سپاهان برای دیدار با پرسپولیس اعلام شد/ 12 نظر

اعلام ترکیب پرسپولیس برای دیدار با سپاهان/ 1 نظر

نوستالژیک های سپاهانی من/ 3 نظر

گزارش تصویری سپاهان و نفت مسجد سلیمان/ 2 نظر

توقف خانگی سپاهان برابر نفت مسجدسلیمان/ 41 نظر

فرکی : بازی مقابل سپاهان خاطرات قهرمانی با این تیم را برایم زنده می کند/ 7 نظر

محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های نیمکت ذخیره/ 7 نظر

یک پیروزی تا برتری سه برابری سپاهان برابر پیکان/ 4 نظر

محمد محبی تنها محروم سپاهان در هفته پانزدهم/ 6 نظر

مشکل ترافیک ورزشگاه نقش جهان برطرف شود/ 6 نظر

حق وردی: برای شکست سپاهان لحظه‌شماری می‌کنیم/ 5 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان پنجشنبه 21 آذر 98/ 0 نظر

مهدوی قاضی دیدار سپاهان و پیکان/ 17 نظر

قلعه‌نویی: سیستم استراماچونی را 10 سال پیش اجرا کردم/ 24 نظر

تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما سیاه شده بود/ 11 نظر

بلیط دیدار تیم‌های سپاهان و پیکان نیم بها شد/ 5 نظر

کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط شعار رئیس مافیا می‌دهند/ 3 نظر

تجدید دیدار در نقش‌جهان/ 2 نظر

سپاهان و پیکان از نگاه آمار؛ حساس‌تر از همیشه/ 1 نظر

همکاری آکادمیک سپاهان ایران و اشتوتگارت آلمان/ 8 نظر

قلعه‌نویی: از اینکه در برابر من بایستند لذت می‌برند/ 10 نظر

مهدی کیانی از سپاهان در تیم منتخب/ 0 نظر

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان چهارشنبه 20 آذر 98/ 0 نظر

سپاهان در گروه مرگ/ 47 نظر

یاوری : اخراج محبی برنامه‌های سپاهان را بهم ریخت/ 3 نظر

با احساسات در مورد حقیقت حرف نزنیم/این ادبیات در شان رسانه‌ها نبود/ 9 نظر

باشگاه شهرخودرو به صورت رسمی از داور بازی با سپاهان شکایت کرد/ 7 نظر

تابش : من چه زمانی به مردم مازندارن توهین کردم؟/ 2 نظر

کیانی: فقط صحنه‌هایی که به سود ما بوده می بینید؟/ 3 نظر

مصلح: پنالتی؟ نه تصمیم داور کاملا درست بود/ 1 نظر

نیازمند: کاش پنالتی می‌گرفت اما اخراج الکی نمی‌کرد/ 2 نظر

نورافکن : قبل از اینکه توپ به دست من برخورد کند به بدنم برخورد کرد/ 2 نظر

سپاهان به گل‌محمدی: منتظرم عذرخواهی هستیم/ 5 نظر

دیدار آتی: لیگ برتر ایران - #14
میزبان دوشنبه
1398/09/18
17:00
میهمان
شهر خودرو vs سپاهان
امام رضا (ع)
شبکه اصفهان
برنامه دیدارهای لیگ
در حال فراخوانی برنامه بازی ها
جدول لیگ برتر فوتبال ایران
در حال فراخوانی جدول لیگ
جدول لیگ فوتبال زنان
در حال فراخوانی جدول لیگ