X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

7-12-1398, 13:19
کد خبر: 32081
خبرنگار: khani
نظرات: 15

ارسال دفاعیات سپاهان به کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس

ارسال دفاعیات سپاهان به کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس ارسال دفاعیات سپاهان به کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس
باشگاه سپاهان دفاعیات خودش را در خصوص اتفاقات مسابقه با پرسپولیس، به کمیته انضباطی ارسال کرد.

به گزراش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برترو در ورزشگاه نقش جهان باید به مصاف هم می‌رفتند اما تجمع هواداران تیم اصفهانی مقابل هتل محل اقامت این تیم و ممانعت از خروج کاروان سپاهان در نهایت منجر به برزگرا نشدن این مسابقه شد.

به همین خاطر کمیته انضباطی با ارسال نامه به هردو باشگاه، از آن‌ها خواست که دفاعیات خودشان را در خصوص اتفاقات و حاشیه‌های این مسابقه برگزار نشده ارسال کنند.

باشگاه سپاهان که معتقد است با وجود حضور دیرهنگام در ورزشگاه نقش جهان، آماده انجام این بازی بوده اما تیم پرسپولیس همیتی برای انجام این مسابقه نداشته، مدارک و مستندات خودش را به همراه فیلم‌های موجود جمع آوری و توسط واحد حقوقی باشگاه به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی ارائه کرد.

رضا فتاحی سرپرست تیم سپاهان، ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی فارس، گفت: از کمیته انضباطی و مسئولان فدراسیون انتظار داریم رای عادلانه‌ای در خصوص این اتفاقات صادر کنند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها