X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

5-01-1399, 09:11
کد خبر: 32186
خبرنگار: khani
نظرات: 0

با قلعه نویی و مجیدی صحبت کردم؛

ناراحتی شدید نورافکن از صفحات هواداری

امید نورافکن که حرف هایش در برنامه نوروز فوتبالی حواشی ای به همراه داشته از هواداران استقلال عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، امید نورافکن یکی از میهمانان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش در روزهای سال جدید بوده است که البته بخشی از حرف هایش برای او حاشیه ساز شده است.


هافبک میانی فصل گذشته استقلال که به صورت قرضی از فوتبال بلژیک با درخواست امیرقلعه نویی به سپاهان پیوسته، در پاسخ به سوالی در برنامه نوروز فوتبالی که از او در رابطه با فراموش نشدنی ترین و بهترین خاطره سال 1398 پرسیده بودند، به گل دقیقه 95 برابر استقلال تهران در ورزشگاه نقش جهان اشاره کرد که باعث شد آن بازی به تساوی 2 بر 2 ختم شود.


این حرف های نورافکن با واکنش برخی هواداران تیم سابق او یعنی استقلال و البته کاربرانی خاص در فضای مجازی مواجه شده و حالا این بازیکن پس از حرف های امیرقلعه نویی و مشورتی که مربی باتجربه اش و همینطور فرهاد مجیدی به او داده اند، تاکید می کند و می گوید که هیچ قصد و غرضی از حرف هایی که زده نداشته است.


بازیکن سپاهان با انتقاد شدید از برخی صفحات هواداری که اقدام به انتشار پست هایی علیه او کرده اند، گفته که ادامه این روند و ایجاد این فضاها، به هیچ وجه برای فوتبال ایران خوب نیست و ادامه داده که هم برای هواداران استقلال و هم سپاهان احترام زیادی قائل است.
ناراحتی شدید نورافکن از صفحات هواداری
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها