X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

8-01-1399, 13:20
کد خبر: 32194
خبرنگار: lark
نظرات: 3

تکسیرا: باور دارم این سه ایرانی به پرتغال می روند

تکسیرا: باور دارم این سه ایرانی به پرتغال می روند تکسیرا: باور دارم این سه ایرانی به پرتغال می روند
نمایش سه لژیونر ایران در لیگ پرتغال استعدادیاب های این لیگ را نسبت به بازیکنان ایرانی جلب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، اخیرا سایت معتبر ابولا مصاحبه ای با میگل تکسیرا مربی پرتغالی سپاهان انجام داده و از او در مورد نمایش مهرداد محمدی، مهدی طارمی و امیرعابدزاده سوال شده است.
تکسیرا که در لیگ هفدهم مهرداد محمدی در سپاهان شاگردش بوده و عملکرد طارمی را نیز در پرسپولیس بارها از نزدیک مشاهده کرده است، با تمجید از نمایش های این دو در لیگ پرتغال و البته مقایسه شرایط تیم های ریوه آ و آوس در جدول رده بندی می گوید:« محمدی و طارمی قبلا هم عملکرد خیلی خوبی داشتند و نمایش آنها در پرتغال من را سورپرایز نکرد. چیزی که آنها ارائه کرده اند، سبب می شود تا پیشنهادات خوبی از تیم های پرتغالی و همینطور دیگر لیگ هایی اروپایی دریافت کنند. البته این خیلی بد است که تیم آوس در انتهای جدول رده بندی حضور دارد و این به مهرداد محمدی کمک نمی کند. طارمی اما به باشگاه خوبی رفته که یکی از بهترین مربیان پرتغال را در اختیار دارد و آنها از ثبات خوبی برخوردارند و این به طارمی کمک زیادی می کند.»
مربی پرتغالی سپاهان معتقد است انتقال موفق این سه بازیکن باعث شده تا حالا شرایط برای دیگر بازیکنان ایرانی در این مسیر هموارتر شود.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها