X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

11-01-1399, 12:33
کد خبر: 32202
خبرنگار: khani
نظرات: 1

منتظر روشن شدن تکلیف مسابقات هستیم

فتاحی: سلامتی مردم از هر چیزی باارزش‌تر است


مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ما همه منتظر تصمیم ستاد عالی مقابله با کرونا و مسئولان فوتبال کشور هستیم تا ببینیم تکلیف مسابقات چه می‌شود.

به گزارش پایگاه خیری طوفان زرد رضا فتاحی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص بلاتکلیفی تیم‌ها و نامشخص بودن زمان آغاز ادامه لیگ برتر فوتبال نوزدهم، اظهار داشت: نظر من و همه اعضای تیم سپاهان فقط و فقط سلامتی مردم است. در این مدت مهم‌ترین بحث مدیریت باشگاه، کادرفنی و بازیکنان این بوده که ابتدا سلامت مردم را در نظر بگیریم. فوتبال و هر چیز دیگری ارزش به خطر انداخت سلامتی مردم را ندارد.

وی افزود: ما همه منتظر تصمیم ستاد عالی مقابله با کرونا و مسئولان فوتبال کشور هستیم تا ببینیم تکلیف چه می‌شود. آن‌طور که من می‌دانم قرار بود از هفتم فروردین سیر گسترش این ویروس به حالت نزولی در بیاید، اما متاسفانه می‌بینیم که این آمار هر روز بیشتر می‌شود. در این شرایط مردم باید بیشتر مسائل بهداشتی را رعایت کنند و منزل بمانند تا بتوانیم این ویروس را شکست بدهیم و به زندگی عادی برگردیم. اولویت اول، دوم و سوم ما سلامتی مردم است و بعد فوتبال برای‌مان اهمیت دارد.

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پایان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: زمانی برای شروع مسابقات اعلام نشده و ما هم مثل بقیه تیم‌ها بلاتکلیف و منتظر تصمیمات هستیم. ما طبق برنامه از ۵ فروردین بعد از اینکه ۷ روز در خانه بودیم، تست غربالگری از همه اعضای تیم گرفتیم تا آزمایشات خون و تب سنجی انجام شود. همه بازیکنان ما در حال حاضر در اصفهان و مشغول استراحت هستند. البته آنها طبق برنامه‌ریزی دقیق کادرفنی در منازل خود تمرین می‌کنند و مربیان ما آنها را به صورت ویدیویی چک می‌کنند تا بتوانیم در آینده‌ای نزدیک با شکست کرونا به تمرینات و بازی‌ها با آمادگی برگردیم.

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها