X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

17-01-1399, 13:53
کد خبر: 32218
خبرنگار: khani
نظرات: 1

مخالف برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا هستیم

فتاحی: سپاهان می‌تواند فاصله امتیازی خود را با پرسپولیس جبران کند/

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر بازی تیم ما برابر پرسپولیس مجدد برگزار شود در آن صورت می‌توانیم فاصله امتیازی خود را با این تیم جبران کنیم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت این تیم اصفهانی اظهار کرد: بازیکنان ما طبق برنامه مدون هر روز در خانه تمرین می‌کنند و آن‌ها تحت کنترل کادر فنی هستند تا فرم بدنی شان حفظ شود.

سرپرست سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود که قرار است ادامه بازی‌های لیگ نوزدهم برگزار نشود و پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر معرفی شود، بیان کرد: تیم ما در سال ۹۲ با صدر جدول ۹ امتیاز فاصله داشت، اما توانستیم این اختلاف امتیازی را جبران کنیم. در حال حاضر هم بدون احتساب بازی با پرسپولیس اختلاف امتیازمان با صدر نشین ۷ امتیاز است و امیدوار به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هستیم که رای عادلانه‌ای صادر کند. اگر بازی تیم ما برابر پرسپولیس مجدد برگزار شود در آن صورت می‌توانیم فاصله امتیازی خود را با این تیم جبران کنیم.

فتاحی درباره اینکه زمان ادامه بازی‌های لیگ نوزدهم مشخص شده است، گفت: هیچ برنامه‌ای به ما ندادند، اما امیدواریم که اتفاقات خوبی در مورد بازی‌های لیگ برتر رخ بدهد. البته سازمان لیگ اعلام کرده ۲۰ فروردین ماه وضعیت بازی‌های لیگ مشخص می‌شود و باید منتظر تصمیم مسئولان هستیم.

قوانین و مقررات فیفا را در مورد برگزاری لیگ اجرا کنیم

او ادامه داد: در حال حاضر شرایط به وجود آمده و شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان وجود دارد و ما هم دوست داریم لیگ برتر برگزار شود و امیدواریم فیفا و‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تصمیم خوبی در این باره بگیرند. به هر حال مسئولان بلژیک، لیگ فوتبال خود را خودسرانه تعطیل کردند و یوفا مخالفت خود را با اقدام بلژیکی‌ها اعلام کرد. همچنین ما نباید لیگ فوتبال خود را تافته جدا بافته از سایر لیگ‌ها بدانیم و باید تابع قوانین و مقررات فیفا و‌ AFC باشیم.

فتاحی درباره اینکه گفته می‌شود مابقی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار است به صورت متمرکز در قطر برگزار شود، گفت: در حال حاضر هنوز نامه رسمی در این زمینه دریافت نکردیم، اما مخالف برگزاری متمرکز بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم و از حق میزبانی خود می‌خواهیم استفاده کنیم. به هر حال ۲ بازی ما در خارج از خانه برگزار شده است و تمایل داریم که در ورزشگاه نقش جهان به مصاف حریفان آسیایی برویم.

سرپرست باشگاه سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چه سریعتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا شرایط جامعه به حالت عادی خود بازگردد و مردم بتوانند فعالیت‌های خود را انجام بدهند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها