X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

11-03-1399, 13:04
کد خبر: 32445
خبرنگار: khani
نظرات: 7

بیماری‌ام به عکس‌هایی که قبلاً منتشر کردم، ربطی ندارد

نورافکن: در تمرین سپاهان به کرونا مبتلا شدم

روز گذشته گفت‌وگویی با نورافکن انجام دادیم. او توضیح داد اطلاعات منتشر شده کاملاً اشتباه است چراکه به تازگی به کرونا مبتلا شده است.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روزنامه خبر ورزشی خبر غافلگیر‌کننده شنبه گذشته، ابتلای امید نورافکن به بیماری کرونا بود. هافبک سپاهان که به تازگی در تمرینات این تیم حاضر شده، بعد از تست کرونا، فهمید به این بیماری مبتلا شده است. بعد از آن سیل عکس‌های او در فضای مجازی منتشر شد؛ عکس‌هایی که نشان می‌داد در چند وقت اخیر با بعضی بازیکنان و رفقایش در ارتباط بوده و با آن‌ها به سفر هم رفته است. کانال‌های خبری از این نوشتند که احتمالاً رفقای امید هم کرونا گرفته‌اند و باید به قرنطینه بروند. برای روشن شدن این موضوع روز گذشته گفت‌وگویی با نورافکن انجام دادیم. او توضیح داد اطلاعات منتشر شده کاملاً اشتباه است چراکه به تازگی به کرونا مبتلا شده است.

امید از حال و روزت بگو. این روز‌ها خیلی‌ها نگران وضعیتت هستند.

در قرنطینه هستم و باید مدتی استراحت کنم. فکر کنم با ۱۰، ۱۲ روز استراحت کامل و رعایت مسائل بهداشتی و همین‌طور عمل به توصیه‌های پزشکی بتوانم این بیماری را شکست دهم. راستش فکر نمی‌کردم یک روز کرونا بگیرم. قبلاً گفتم، الان هم می‌گویم؛ امیدوارم این ویروس هرچه زودتر ریشه‌کن شود و از بین برود.

انتشار این خبر باعث شد خانواده‌ات شدیداً نگران شوند.
بله، ما ورزشکاران، چون همیشه تمرین می‌کنیم و بدن‌مان آماده است، راحت‌تر این بیماری را شکست می‌دهیم. من بیشتر نگران بازیکنان متأهل هستم. زن و بچه دارند و ابتلای آن‌ها به کرونا واقعاً ناراحت‌کننده و زجرآور است. زن و بچه‌شان هم در خطر هستند.

ظاهراً تست اولیه‌ات منفی بود. درست است؟
بله، حدود ۱۰ روز پیش من تست کرونا دادم. یعنی زمانی که تمرینات سپاهان شروع نشده بود، تست من منفی بود. بعد از حضور در تمرین سپاهان و روز شنبه بود که تست دادم و متأسفانه تستم مثبت بود. یعنی من در ۴، ۵ روزی که در تمرینات تیم سپاهان شرکت کردم، دچار بیماری کرونا شدم. چند نفر در تمرین کرونا گرفتیم که سریعاً به قرنطینه رفتیم.

بعد از انتشار خبر ابتلای تو، در یکسری کانال هواداری و پاپاراتزی تصاویری از سفر اخیر تو به ماسال یا تمرینات مشترکی که با بازیکنان دیگر داشتی، منتشر شد و از این نوشتند که احتمالاً بیماری را به دیگران هم منتقل کرده‌ای. خودت در این باره توضیح می‌دهی؟

نه این اخبار اشتباه است و صحت ندارد. پیج‌های هواداری اشتباه می‌کنند، من تازه کرونا گرفته‌ام و این ربطی به آن تصاویر ندارد. شما به پیج شخصی خود من بروید. عکس‌ها را خودم منتشر کرده‌ام. به تاریخ عکس‌ها هم نگاه کنید. سفر ما به ۲۰، ۲۵ روز قبل برمی‌گردد، یعنی به زمانی که من کرونا نگرفته بودم. همین‌طور تصاویری که از تمریناتم با بچه‌های دیگر هست. من بعد از مدتی تست کرونا دادم و مشخص شد جوابش منفی است. در واقع بعد از حضور در تمرین سپاهان، کرونا گرفتم.

یعنی قبلش علائم بیماری را نداشتی؟
نه، به هیچ‌وجه. من تازه از سه، چهار روز پیش بود که علائم کرونا را داشتم. من بعد از سفرم کرونا گرفته‌ام، به خاطر همین هیچ‌یک از دوستانم را کرونایی نکرده‌ام و اصلاً بیماری‌ام به عکس‌هایی که قبلاً منتشر کردم، ربطی ندارد. این‌ها اخبار درستی نیست. بازیکنی هم از من کرونا نگرفته است. در پایان امیدوارم زودتر این ویروس را شکست دهم و دوباره برگردم و تمریناتم را شروع کنم.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها