X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

10-04-1399, 00:42
کد خبر: 32554
خبرنگار: lark
نظرات: 0

فکر می‌کنم یک فغانی دیگر ظهور می‌کند

قلعه نویی: اصلا فوتبال این مدلی لذت ندارد

قلعه نویی: اصلا فوتبال این مدلی لذت ندارد قلعه نویی: اصلا فوتبال این مدلی لذت ندارد
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با جلالی درگیری لفظی نداشتم و با هم گپ زدیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی دو بر صفر مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از 100 روز بازی نکردن و ماجراهای قبل از آن، بازی خیلی خوبی انجام دادیم و دو گل زدیم. روی دروازه‌مان موقعیت ایجاد نشد. چندین موقعیت هم استفاده نکردیم. به جلالی و تیمش تبریک می گویم. این تیم یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست. خوشحالم که با این سه امتیاز توانستیم در جدول بمانیم و از نظر روحی شرایط خوبی پیدا کنیم. باید بچه‌هایمان را ستایش کنیم. خیلی با برنامه و منطقی کار کردیم. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. فکر می کنم یکی از بازی های باکیفیت بود.

وی در مورد ورزشگاه خالی، عنوان کرد: اصلا فوتبال این مدلی لذت ندارد. چهل سال عادت کردیم با تماشاگر و شور و شعف اما الان شرایط اینگونه است. جایشان واقعا خالی است. وقتی بازیکنان به سمت سکوها رفتند، احساس کردم تماشاگران آنجا هستند. این برد را به آنها تبریک می‌گوییم. ما به این برد نیاز داشتیم تا در جدول بمانیم و مسائل گذشته را فراموش کنیم.

قلعه‌نویی در خصوص درگیری لفظی با مجید جلالی گفت: اصلا اینطور نیست. او استاد من است و با هم صحبت کردیم.او بزرگ ما است. دیروز نهایت همکاری را با آن‌ها کردیم. بازی رفت به ما زمین دادند چون آن زمین شرایط خوبی نداشت. باید از مهندس پاک نهاد هم تشکر کنیم. خواهش کردم یک جلسه به آن‌ها زمین بدهد. جلالی بزرگ همه ما است. این گپی بود که همه ما مربیان با هم می‌زنیم.

سرمربی سپاهان در مورد عملکرد گروه داوری عنوان کرد: آنها نسل جدیدی هستند. عرب براقی را می‌شناسم. از بستگان علیرضا فغانی است و فکر می‌کنم یک فغانی دیگر ظهور می‌کند. امیدوارم همین روند را ادامه بدهد. داوران ما زحمت می‌کشند. چه از نظر توجه و چه از نظر دستمزد، مظلوم هستند. عرب براقی هم یکی از آیندگان داوری ما است.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها