X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

10-04-1399, 13:20
کد خبر: 32564
خبرنگار: khani
نظرات: 3

خوشحالم که جواب اعتماد قلعه‌نویی را دادم

کریمی: برای رسیدن به صدر ناامید نیستیم

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: رسیدن به صدر کارسختی است اما هنوز شانس داریم و ناامید نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، تیم فوتبال سپاهان در اولین بازی پس از شروع مجدد لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر مقابل گل‌گهر به پیروزی رسید. در این پیروزی محمد کریمی هافبک جوان زردپوشان علاوه بر عملکرد خوبی که در زمین داشت، یک گل هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا نقش پررنگی در کسب سه امتیاز خانگی شاگردان قلعه‌نویی داشته باشد.

محمد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی مقابل گل‌گهر اظهار داشت: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. بیشتر مالکیت توپ هم در اختیار ما بود و خیلی زود در دقیقه 9 به گل رسیدیم. در نیمه دوم به خاطر دو گلی که زده بودیم، کمی عقب کشیدیم و البته طبیعی هم بود.

وی در مورد انجام مسابقه پس از چند ماه تعطیلی عنوان کرد: بازی پس از 100 روز تعطیلی، کار خیلی سختی است. داشتن شرایط بدنی خوب هم شرط اول است. البته، غیبت تماشاگران به سختی کار ما اضافه می‌کرد؛ اما در تیم همه بچه‌ها از نظر بدنی آمادگی خوبی داشتند و مشکلی نبود. از نظر فنی و تاکتیکی هم فکر می‌کنم خیلی خوب کار کردیم.

هافبک سپاهان در مورد کیفیت گل‌گهر تصریح کرد: گل‌گهر با هر تیمی بازی کرده، آن تیم را اذیت کرده اما ما اجازه این کار را به آن‌ها ندادیم. بیشتر از آن‌ها حمله کردیم و مالکیت توپ و زمین را در اختیار داشتیم.

کریمی در مورد اینکه سرمربی سپاهان او را برای زدن ضربه پنالتی انتخاب کرد، گفت:‌ در ابتدا سجاد شهباززاده و سیدمحمدرضا حسینی می‌خواستند پنالتی را بزنند اما امیر قلعه‌نویی اعلام کرد که من پنالتی را بزنم. از او تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و خوشحالم توانستم جواب اعتمادش را بدهم.

وی در خصوص انجام بازی بدون حضور تماشاگران اظهار داشت: این دیدار مثل مسابقه دوستانه بود. بازی بدون تماشاگر حس و حال بازی رسمی ندارد و بدون شور و شوق است اما سعی می‌کنیم مسابقات را ببریم و دل هواداران را که در بازی‌ها کنار ما نیستند، شاد کنیم. امیدوارم این بیماری هرچه زودتر ریشه کن شود تا همه چیز به روال عادی برگردد و ما هم از حضور هوادارانمان محروم نباشیم.

هافبک سپاهان در مورد بازگشت به پله دوم و احتمال رسیدن به صدرجدول، گفت: ‌کار بسیار سختی است اما هنوز شانس داریم و ناامید نیستیم. احتمال امتیاز از دست دادن پرسپولیس هم وجود دارد و باید تلاش کنیم تمام بازی‌های آینده را ببریم.

کریمی در خصوص اینکه آیا برای دعوت به تیم ملی، امید دارد، عنوان کرد: صددرصد. هر بازیکنی دوست دارد در تیم خودش خوب بازی کند تا به تیم ملی دعوت شود. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. باید تلاش کنم و عملکرد خوبی داشه باشم تا مربی تیم ملی نگاهی هم به من داشته باشد.

وی در مورد بازی هفته بیست و سوم مقابل سایپا اظهار داشت: سایپا تیم جوان و دونده‌ای است. آن‌ها در زمین خیلی می‌دوند و باید تلاش کنیم که خوب بازی کنیم. کارمان سخت است. بازی این تیم مقابل استقلال هم باعث شد روحیه خیلی خوبی به دست بیاورند اما ما برای برد و پیروزی مقابل این تیم به زمین می‌رویم.

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها