X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

از نظر کارشناسی پرسپولیس قهرمان لیگ است

سپاهان برای حفظ جایگاه دوم تلاش کند

کارشناس فوتبال اصفهان گفت: کسب جایگاه دوم و سهمیه آسیایی موفقیتی کم‌رنگ برای سپاهان است، پرسپولیس را باید قهرمان مسابقات بدانیم هر چند که هنوز روی کاغذ مسجل نیست.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد امراله سلطانی امروز‌ در گفت‌و‌گو با فارس در خصوص بازی سپاهان و سایپا اظهار داشت: بازی شب گذشته به دلیل بازی درگیرانه و فشرده سایپا با هدف گرفتن تک امتیاز، بی‌کیفیت بود؛ با نبودن کی‌روش استنلی سپاهان زهر لازم را برای خلق موقعیت و فرصت مناسبی برای گل زنی نداشت.

کارشناس فوتبال اصفهان با اشاره به این‌که عنصر اصلی برای ساختن یک تیم خوب بازیکنان با کیفیت است، گفت: نبود نورافکن و استنلی از دلایل نزول سطح تیم در فاز حمله بود؛ وضعیت جدول و بازی با تیم‌هایی که برای ماندن تلاش می‌کنند کار را برای تیم‌هایی مثل سپاهان سخت‌تر کرده و این رویه در هفته‌های آینده ادامه خواهد داشت.

وی با بی‌کیفیت خواندن ریتم و آهنگ بازی سپاهان به خصوص در حمله تصریح کرد: تیم‌هایی مثل سپاهان، تراکتور و شهر خودرو نباید نگاه خود را متمرکز به قهرمانی کنند، باید شرایط استثنایی حاصل شود تا یکی از این تیم‌ها قهرمان شود.

سلطانی افزود: با تجربه امیر قلعه‌نویی و مجموعه سپاهان حفظ جایگاه دوم و کسب سهمیه مستقیم آسیایی می‌تواند موفقیت کم رنگی برای سپاهان باشد و با نگاه کارشناسی، آماری و فنی پرسپولیس را باید قهرمان مسابقات بدانیم هر چند که هنوز روی کاغذ مسجل نیست.

کارشناس فوتبال اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: همه مدیران و متولیان باشگاه‌ها باید در مسیر کیفی‌سازی لیگ و ایجاد جذابیت برای بیننده به دور از حساسیت‌های تیمی و طرفداری حرکت کنند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها