X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

سخنگوی سپاهان:

حضور قلعه‌نویی در بازی با استقلال منوط به نظر پزشک معالج او است

سخنگوی باشگاه سپاهان اصفهان گفت که پزشک معالج قلعه‌نویی درباره حضور او در بازی مقابل استقلال تصمیم می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد علی پزشک در گفت‌وگو با میزان، در خصوص مثبت شدن تست کرونا یکی از اعضای تیم فوتبال سپاهان اصفهان، اظهار داشت: در تستی که روز دوشنبه همه اعضای تیم دادند مشخص شد یکی از بازیکنان ما به ویروس کرونا مبتلا شده است.

وی افزود: به خاطر مسائل روحی - روانی و اخلاقی نامی از این بازیکن نمی‌بریم. این بازیکن در حال حاضر از تیم جدا شده و در قرنطینه به سر می‌برد و حال عمومی او هم خوب است. تست دیگر اعضای تیم هم منفی است و مشکلی برای بازی با استقلال نخواهند داشت.

سخنگوی باشگاه سپاهان اصفهان درباره آخرین وضعیت امیر قلعه‌نویی، سرمربی این تیم که به دلیل حمله عصبی در بیمارستان بستری شده بود، تصریح کرد: او هنوز از بیمارستان مرخص نشده است. سرمربی تیم فعلا تمرینات را به دستیاران خود و میگوئل تکسیرا واگذار کرده و آنها به خوبی و باقدرت تمرینات را انجام می‌دهند تا تیم آماده بازی با استقلال شود. حضور قلعه‌نویی روی نیمکت سپاهان مقابل استقلال هم منوط به نظر پزشک معالج وی است.

پزشک در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا با توجه به هم‌امتیاز بودن دو تیم و جنگ برسر کسب سهمیه، این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و ما فقط برای برد به میدان می‌رویم.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها