X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

غیبت قلعه نویی تاثیرگذار بود

تکسیرا: عدم تمرکز باعث شد گل دوم را دریافت کنیم

تکسیرا: عدم تمرکز باعث شد گل دوم را دریافت کنیم تکسیرا: عدم تمرکز باعث شد گل دوم را دریافت کنیم
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بعد از هفته سختی که پشت سر گذاشتیم هدفمان کسب 3 امتیاز این بازی بود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، میگوئل تکسیرا در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت: بعد از هفته سختی که پشت سر گذاشتیم هدفمان کسب 3 امتیاز این بازی بود.
وی افزود: در نیمه اول تقریبا بازی خوبی کردیم و موقعیت به استقلال ندادیم.در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم و سعی کردیم کارهای سخت را انجام بدهیم! قبلا هم گفتم می‌خواستیم 3 امتیاز را به هواداران تقدیم کنیم اما عدم تمرکز در نیمه دوم باعث شد گلی مثل گل دوم را دریافت کنیم. در نیمه دوم نتواسنیتم موقعیت‌سازی کنیم و بازی را باختیم.

مربی سپاهان در خصوص اینکه آیا مشکلی از نظر داوری دید و آیا اخراج آرش رضاوند درست بود یا خیر گفت: دقیقا ندیدم که بازیکن استقلال چگونه اخراج شد، فکر می‌کنم همانطور که ما سعی کردیم تمام تلاشمان را انجام دهیم داور هم همین کار را کرد.
وی در خصوص غیبت قلعه‌نویی در این بازی گفت:غیبت او تاثیرگذار بود و مهم است که کنار ما باشد.
تکسیرا در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی در بازی آینده روی نیمکت سپاهان می‌نشیند یا خیر گفت: ما تمام تمرکزمان روی بازی با نساجی است و نمی‌دانیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید نظر پزشکان را در این زمینه بپرسیم و همه چیز به نظر آنها بستگی دارد.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها