X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

رضاوند: داور تحت‌تاثیر سپاهانی‌ها اخراجم کرد

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: داور می‌توانست بازی را مدیریت کند، اما او تحت‌تاثیر اعتراض سپاهانی‌ها قرار گرفت و من را اخراج کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد آرش رضاوند در گفت‌وگو با میزان، در خصوص برتری تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان اصفهان، اظهار داشت: بازی خیلی حساسی بود و خداراشکر که توانستیم سه امتیاز آن را بگیریم. این یک بازی شش امتیازی بود و دو تیم برای سهمیه می‌جنگیدند. با اینکه خیلی کار سختی بود، ولی توانستیم از سد سپاهان بگذریم و از این بابت خوشحالیم.

وی درباره اخراجش در جریان بازی، گفت: کاری به اینکه چه شد و چه اتفاقاتی افتاد ندارم، اما مطمئنم که داور بازی قصد نداشت به من کارت زرد دوم را بدهد. نمی‌خواهم بگویم این صحنه کارت داشت یا نداشت، اما همه چیز تمام شده بود و داشتیم به بازی برمی‌گشتیم که داور به یکباره پس از اعتراض بازیکنان سپاهان به من کارت داد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: به هر حال در فوتبال برخورد‌ها اتفاق می‌افتد، اما آن صحنه موقعیت خاصی نبود و در وسط زمین خطا صورت گرفت. داور می‌توانست بازی را مدیریت کند، اما به نظرم او تحت‌تاثیر اعتراض سپاهانی‌ها قرار گرفت و به من کارت زرد دوم را داد در حالی که تا پیش از آن قصدی برای این کار نداشت.

رضاوند در پایان با اشاره به بازی‌های باقی مانده استقلال در لیگ برتر و شانس این تیم نایب قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالیم که توانستیم این بازی مهم را ببریم، چون این پیروزی خیلی به ما در ادامه مسیر کمک می‌کند. امیدوارم بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم و در نهایت سهمیه مستقیم صعود به لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم. در جام حذفی هم باید به مصاف سپاهان برویم، اما آنجا هم شانس صعود به فینال و حتی قهرمانی را داریم. هرچند که خیلی کار سختی است، ولی امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها