صفحه اصلي > خبرها > سهم سپاهان از ترین‌های نیم‌فصل اول

سهم سپاهان از ترین‌های نیم‌فصل اول


21-10-1395, 10:05. نويسنده: khani
سهم سپاهان از ترین‌های نیم‌فصل اول
سپاهان در دور رفت لیگ شانزدهم تقریباً در تمامی زمینه‌ها عملکرد نسبتاً متوسطی از خود به جای گذاشت تا در پایان نیم‌فصل درست در میانه جدول رده‌بندی لیگ برتر جای خوش کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، با انجام دیدار معوقه تیم‌های ماشین‌سازی و سایپا و تبادل 6 گل در آن مسابقه که آخرین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر به حساب می‌آمد جدول رده‌بندی نیم‌فصل لیگ شانزدهم بالاخره تکمیل شد.
طبیعتاً تیمی که در پایان نیم‌فصل درست در کمربند میانی جدول قرار گرفت در 15 هفته ابتدایی تقریباً در تمامی زمینه‌ها عملکرد متوسطی از خود به جای گذاشته است. این مورد شامل حال سپاهان می‌شود که می‌توان گفت هم از حیث گل‌های زده و هم از نظر گل‌های خورده در زمره تیم‌های متوسط لیگ برتر قرار می‌گیرد.
طلایی‌پوشان پس از تیم‌های تراکتورسازی، ذوب‌آهن، فولاد و نفت تهران پنجمین تیم برتر لیگ برتر از حیث هجومی به حساب می‌آیند. جالب آنکه تیم میانه جدولی اصفهانی با وجود عملکرد به نسبت متوسطش در دور رفت از قهرمان نیم‌فصل یعنی پرسپولیس بیشتر گل زد.
سپاهان همچنین از حیث عملکرد دفاعی بعد از تیم‌های پرسپولیس، تراکتورسازی و گسترش فولاد (مشترک)، ذوب‌آهن، استقلال تهران، پیکان و فولاد در رده هفتم قرار دارد.
بین تعداد بردها، باخت‌ها و تساوی‌های شاگردان عبدالله ویسی نیز تعادل جالبی برقرار است. آنها مثل سبزپوشان همشهری، نفت آبادان و ماشین‌سازی با چهار تساوی در دور رفت کمتر از سایر رقبای لیگ برتری تن به تقسیم امتیازات با حریفان دادند.
بازگشت