اینستاگرام طوفان زرد
شنبه, 28 مرداد 1396: تولد مهرزاد خلیلیان (1340)
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و ذوب آهن
ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پارس جنوبی جم
  • آخرین اخبار
  • اختصاصی
:: نمایش سایر اخبار ::
کد خبر: 21770
تاریخ انتشار: 16-10-1395, 12:16
بازدید: 827 مرتبه

دوتیم ذوب آهن و آینده سازان نجف اباد به مصاف هم میروند

دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر Share
دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد در راستای برگزاری هفته سیزدهم لیگ برتر بانوان . ذوب آهن اولین بار است که در لیگ برتر بانوان تیم داده و این دربی اولین دربی فوتبال بانوان در لیگ برتر خواهد بود. استادیوم فولاد شهر می تواند برای این بازی میزبان خانم های علاقمند به فوتبال باشد.

نکته جالب این بازی برگزاری آن از ساعت 10 صبح است. ذوب آهن اصفهان و آینده سازان میهن نجف آباد. پیش تر و در زمان مدیریت صفایی فراهانی در فدراسیون فوتبال برخی از بازی ها صبح در استادیوم شیرودی تهران برگزار می شد. هر چند این روزها هم برخی از بازی های مهم اروپایی به دلیل پخش تلویزیونی برای کشورهای شرق آسیا در ساعات ظهر برگزار می شود و این نشان می دهد نقش اسپانسرها در فوتبال خیلی مهم است.

طبیعی است تیم ذوب آهن همانند آینده سازان میهن نجف آباد داعیه قهرمانی نداشته باشد. با مربیگری خانم مدائم زاده به این دلیل که سبزپوشان اصفهانی اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کنند و طبیعی است بیشتر به دنبال تجربه اندوزی باشند تا کسب جام قهرمانی . اما در آنسوی میدان آینده سازان میهن نجف آباد با مربیگری خانم شهبازی یکی از مدعیان قهرمانی است و این به دلیل سالها حضور این تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان وهم چنین تجربیاتی که کسب کرده و ایضا سرمایه گذاری که این باشگاه روی فوتبال بانوان انجام داده است.


دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

دوئل گلزنان در دربی اصفهان
دربی اصفهان به نوعی دوئل گل زنان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور است. فروغ موری در حال حاضر خانم گل مسابقات است. با 14 گل از تیم آینده سازان میهن نجف آباد. الهام انصاری هم در ترکیب ذوب آهن در امر گلزنی خوب عمل کرده. او تا پایان هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور 10 گل به نام خود ثبت کرده و نفر سوم گل زنان است.
آینده سازان میهن نجف آباد در ترکیب خود یک بازیکن خارق العاده دیگر هم دارد. الهام فرهمند. بازیکنی که در 11 بازی 13 پاس گل داده و در میانه میدان خوب جولان می دهد. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا او را به عنوان یکی از نوابغ غرب آسیا معرفی کرده است.
از دیگر بازیکنان خوب تیم آینده سازان میهن نجف آباد می توان به زمرد سلیمانی اشاره کرد. دروازه بان این تیم که در دور رفت بازی ها و در 11 بازی 2 گل از روی نقطه پنالتی خرده بود. او می گوید این درخشش را مدیون مدافعان تیمش است.
دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

هیئت فوتبال استان اصفهان جهت حمایت از فوتبال بانوان دو دستگاه اتوبوس به منظور عزیمت بانوان به ورزشگاه فولادشهر جهت تماشای دیدار تیم های ذوب آهن و آینده سازان میهن در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در نظر گرفته است.
ایستگاه شماره یک : دروازه شیراز - اول خیابان دانشگاه (به سمت حکیم نظامی) - ساعت 13
ایستگاه شماره دو : چهار راه تختی - رو به روی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان - ساعت 13
منبع : اختصاصی طوفان زرد
دیدگاه کاربران ( 9 مورد )

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

برنامه سینماهای اصفهان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.