صفحه اصلي > اخبار ویژه / اختصاصی طوفان زرد > دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر


16-10-1395, 12:16. نويسنده: panahi
دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

دوئل گلزنان در دربی اصفهان
دربی اصفهان به نوعی دوئل گل زنان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور است. فروغ موری در حال حاضر خانم گل مسابقات است. با 14 گل از تیم آینده سازان میهن نجف آباد. الهام انصاری هم در ترکیب ذوب آهن در امر گلزنی خوب عمل کرده. او تا پایان هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور 10 گل به نام خود ثبت کرده و نفر سوم گل زنان است.
آینده سازان میهن نجف آباد در ترکیب خود یک بازیکن خارق العاده دیگر هم دارد. الهام فرهمند. بازیکنی که در 11 بازی 13 پاس گل داده و در میانه میدان خوب جولان می دهد. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا او را به عنوان یکی از نوابغ غرب آسیا معرفی کرده است.
از دیگر بازیکنان خوب تیم آینده سازان میهن نجف آباد می توان به زمرد سلیمانی اشاره کرد. دروازه بان این تیم که در دور رفت بازی ها و در 11 بازی 2 گل از روی نقطه پنالتی خرده بود. او می گوید این درخشش را مدیون مدافعان تیمش است.
دربی فوتبال بانوان، دوئل گلزنان برتر

هیئت فوتبال استان اصفهان جهت حمایت از فوتبال بانوان دو دستگاه اتوبوس به منظور عزیمت بانوان به ورزشگاه فولادشهر جهت تماشای دیدار تیم های ذوب آهن و آینده سازان میهن در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در نظر گرفته است.
ایستگاه شماره یک : دروازه شیراز - اول خیابان دانشگاه (به سمت حکیم نظامی) - ساعت 13
ایستگاه شماره دو : چهار راه تختی - رو به روی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان - ساعت 13
بازگشت