X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

28-10-1398, 10:26
کد خبر: 31734
خبرنگار: khani
نظرات: 5

درگیری با تابش و قلعه نویی؟ شوخی نکنید؛

آقایی : حیف بود در اصفهان قهرمانی یه دست نیاورم و بخواهم از این تیم بروم

آقایی : حیف بود در اصفهان قهرمانی یه دست نیاورم و بخواهم از این تیم بروم آقایی : حیف بود در اصفهان قهرمانی یه دست نیاورم و بخواهم از این تیم بروم
سعید آقایی درباره حضور ۴ مدافع در سپاهان می‌گوید: اخلاقم یک جوری است که دوست دارم رقابت کنم. دوست‌دارم در شرایط سخت کار را بگیرم. اصلا برایم مهم نیست خیلی هم خوشحالم که آمدند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، سعید آقایی یکی از بازیکنان باسابقه تیم سپاهان به حساب می‌آید. او از لیگ شانزدهم پیراهن زرد تیم اصفهانی را برتن دارد و پیش از آن نیز برای تراکتور و ماشین سازی بازی کرده بود. آقایی که کمتر مصاحبه می‌کند، حالا پس از فصل پرماجرا و پرحاشیه نقل و انتقالات که شایعاتی درباره حضورش در استقلال نیز مطرح بود، در گفتگو با خبرنگار ما به سوالات پاسخ داده است.


* روز گذشته به پارس جنوبی باختید. وضعیت تیم خوب است؟

بازی خوبی بود، تیم‌مان هم در بدنسازی بود در تعطیلات و چند تا از بازیکنان‌مان هم نداشتیم و نتیجه بازی را هم واگذار کردیم. شرایط تیم‌مان خیلی خوب است انشالله که بتوانیم در نیم فصل دوم حداقل یک قهرمانی برای سپاهان بیاوریم.


* اردوی خارجی لغو شد و در تهران اردو زدید. اوضاع چطور است؟
شرایط اردو که خیلی خوب بود خدا را شکر. به خاطر یک سری اتفاقات اردوهای خارجی لغو شد که حالا من خیلی نمیخواهم وارد این مسائل شوم ولی اردویمان خوب بود، بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم. خدا را شکر فرق زیادی هم با اردوی خارجی نداشت. حالا تیم‌مان هم آماده هست و فقط منتظر هستیم بازی ها شروع شوند.* در نقل و انتقالات از سه تیم مدعی پیشنهاد داشتی. چه شد که ماندی؟

من سه تا پیشنهاد خوب داشتم ولی تصمیم گرفتم که در اصفهان بمانم. من تقریبا دو سال و نیم است که اینجا هستم، در روزهای سخت هم کنار تیم بودم و حیف بود در اصفهان قهرمانی یه دست نیاورم و بخواهم از این تیم بروم. تصمیم گرفتم در این تیم بمانم و انشالله آخر فصل بتوانیم قهرمان شویم.*آن ها حاضر بودند هزینه فسخ را هم بپردازند؟
یک بخشی را می خواستند پرداخت کنند ولی آخر چون نتوانستند با باشگاه توافق کنند. من هم زیاد علاقه ای به جدا شدن نداشتم و زیاد هم پیگیر نبودم. دوست داشتم کنار هواداران سپاهان باشم و جام را انشالله به خوبی کنار هواداران سپاهان تمام کنیم. به خاطر همین اوکی نشد و انشالله بتوانیم امسال حداقل یک قهرمانی در لیگ و حذفی به دست بیاوریم.* آیا در فصل نقل و انتقالات با باشگاه و شخص امیر قلعه نویی درگیر شدی؟
نه اصلا اینطور نیست، شوخی نکنید! من هم واقعا هواداران سپاهان را از ته دل دوست دارم و در این مدتی هم که حرف جدا شدنم بود خیلی من را شرمنده کردند و در این دوسال و نیم که در اصفهان هستم همیشه باشگاه به من لطف داشت و همیشه پیگیر کار هایم بود. ارتباط بین من و باشگاه یک ارتباط دوستانه است. هیچگونه بحث یا اختلاقی بین‌مان نبود. خدا را شکر تصمیم گرفتم فعلا کارم را در سپاهان ادامه بدهم.* حسابی هم لهجه اصفهانی گرفته ای!

کم کم دارم اصفهانی می‌شوم. انشالله همین روزها هم ازدواج میکنم و میمانم و دیگر به تبریز برنمیگردم. (باخنده)* سه سال قبل به سپاهان آمدی و حالا یک بازیکن باتجربه هستی. اگر برگردی به آن موقع دوباره همین تصمیم را می‌گیری؟
در آن تایمی که من از تراکتور جدا شدم اصلا این کار تصمیم خودم نبود. یک سری اتفاقات افتاد که من مجبور به جدایی شدم اما خدا را شکر در آن تایمی که من مجبور به جدایی شدم توانستم یک تصمیم خوب بگیرم. در آن زمان هم از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داشتم ولی خیلی خوشحالم که به اصفهان آمدم و با هواداران سپاهان آشنا شدم و اینجا هم خیلی راضی هستم. هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ زندگی شخصی. اینجا راحت هستم و انشالله بتوانم کنارشان باشم.* اگر قرار باشد به یک فوتبالیست توصیه کنی، بازی در اصفهان را پیشنهاد می‌دهی؟
صد در صد سپاهان را معرفی میکنم. چون از لحاظ سخت افزاری و امکانات هم خیلی خوب است. حالا این ها کنار بگذاریم واقعا مدیرانش آدم های خوبی هستند. تشکر میکنم از آقای نیکفر و تابش. در این مدت که من اینجا بودم واقعا من را شرمنده کرده اند. فکر میکنم در ایران هم با هر بازیکنی صحبت کنید از دوست دارد در سپاهان بازی کند. حداقل همه دوست دارند دو سه فصل را اینجا تجربه کنند. من هم به آنها پیشنهاد میکنم. چون واقعا یک باشگاه کاملی است. فرا تر از لیگ ایران است. من هم خیلی خوشحالم در این مجموعه هستم.* این سال ها همیشه از تیم های سرخابی پیشنهاد داشتی. آیا روزی تو را در تیم های پایتخت خواهیم دید؟
من دو سال قبل از اینکه به اصفهان بیایم پرسپولیس را داشتم و امسال هم استقلال را. حالا به خاطر پستم، در زمین همیشه سعی میکنم با همه وجود بازی کنم مورد توجه هم قرار میگیرم ولی الان نمیتوانم در این مورد نظر بدهم. من کل تلاشم را میکنم بتوانم لژیونر شوم. اگر قسمت‌مان باشد و اگر نباشد هم در سپاهان خیلی راحتم و انشالله بتوانم کارم را اینجا به خوبی انجام دهم.


* چه شد که از تیم ملی دور شدی؟
من دوسال و نیم در آن زمان که آقای کی‌روش سرمربی بودند همیشه در اردو ها بودم. بازی هم کردم. ولی بعد از تغییرات در کادرفنی نسبت به تیم های شهرستانی یک دید دیگری داشتند و دیدشان روی تیم های تهرانی بود. مهم هم نیست. این دوره هم تمام شد و حالا سرمربی تیم ملی هم مشخص شود و من هم تمام تلاشم را میکنم که دعوت بشوم و بتوانم خدمت کنم.* از نظر تو مربی ایرانی برای تیم ملی خوب است یا خارجی؟
اگر قرار باشد مربی خارجی بیاورند که تعصبی هم روی تیم ملی‌مان نداشته باشد بهتر است که نیاورند. ما الان در ایران هم خیلی مربی های خوبی داریم که بهتر از کسانی بودند که آمدند و رفتند. انشالله که با یک کادر خوب ایرانی بتوانیم به جام جهانی برویم. فکر کنم تجربه خوبی هم باشد که با یک کادر ایرانی ما بتوانیم در جام جهانی حضور داشته باشیم.* باوجود این که تو، مصلح و نورافکن در تیم هستید اما امیر قلعه نویی یک مدافع دیگر هم خرید. این به بقیه بازیکنان استرس نمی دهد؟

من اصلا مشکلی با این موضوع ندارم. همیشه هم دوست داشتم هم پستی داشته باشم. من اخلاقم یک جوری است که دوست دارم رقابت کنم. دوست‌دارم در شرایط سخت کار را بگیرم. اصلا برایم مهم نیست خیلی هم خوشحالم که آمدند. هم شایان مصلح، هم مهدی ترکمان بازیکنان خوبی هستند و حالا در کنار هم رقابت میکنیم ولی هدف اصلی‌مان این است که بتوانیم به تیم سپاهان کمک کنیم. انشالله که بتوانیم سمت چپ را حداقل بیمه کنیم. مهم هم نیست چه کسی بازی کند، مهم این است که تیم نتیجه بگیرد.* خیلی ها می‌گویند سعید آقایی دوست ندارد بازیکن هم پستی در تیم داشته باشد و حتی این را در قراردادش هم آورده.
اصلا برایم مهم نیست این موضوع. حرف پشت سرمان زیاد است. این حرف ها را زیاد میزنند. اصلا برای من هم مهم نیست. همین الان یک دفاع چپ دیگر هم بگیرند. من وظیفه ام این است که رقابت کنم. هر چه دوست دارند بنویسند. اصلا برایم مهم نیست.* فصل پیش قافیه را به سپاهان باختید اما الان باثبات ترین تیم هستید. فکر می‌کنی انتقام سال گذشته را بگیرید؟
ما سال قبل چون دوسال قبلش چهاردهم شده بودیم کمی استرس داشتیم. چون از پایین به بالا آمده بودیم بعضی بازی ها را با استرس بازی میکردیم ولی الان امسال هنه به چشم یگ قهرمان به ما نگاه میکنند. ما هم تفکرمان فقط قهرمانی است. انشالله بتوانیم دوتا جام هم بگیریم. شاید یکی هم ارضایمان نکند.* درباره بازگشت سپاهان و خودت به لیگ قهرمانان هم صحبت کن.
من سه فصل تجربه لیگ قهرمانان را داشتم. در گروه سختی هم هستیم ولی مهم این است که ما تیم سپاهان هستیم، تیم بزرگی هم هستیم و مهم‌تر اینکه به عنوان نماینده ایران به این مسابقات می‌رویم. انشالله بتوانیم برای کشورمان سربلندی به دست بیاوریم و نتایج خوبی هم بگیریم.

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها