X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

8-04-1399, 20:35
کد خبر: 32544
خبرنگار: khani
نظرات: 1

امیدوارم مشکل وخیمی در لیگ پیش نیاید

جلالی: مقابل سپاهان سیستم کارآمدی طراحی کرده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در مقابل سپاهان سیستم کارآمدی طراحی کرده‌ایم و نسبت به این بازی بسیار امیدوارم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: از اینکه چرخه فوتبال دوباره به حرکت درمی‌آید خوشحالیم و امیدوارم مسابقات در کمال سلامتی انجام شود.

وی افزود: اگر توقع داشته باشیم تمام شرایط در بهترین وضعیت ایمنی باشد قطعاً چنین چیزی ممکن نیست اما از اینکه مسابقات انجام می‌شود خوشحالیم چون اهالی فوتبال هم باید یاد بگیرند با این ویروس کنار بیایند و فوتبال به حیات خود ادامه دهد. امیدوارم چند هفته باقیمانده لیگ در کمال سلامتی برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره میزان آمادگی تیمش ادامه داد: زمانی که مسابقات تعطیل شد در بهترین وضعیت از نظر میزان آمادگی بودیم. اینکه توقع داشته باشیم پس از 3 ماه و نیم تعطیلی بتوانیم در آغاز مسابقات همان کیفیت را داشته باشیم مشکل است اما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا تیم مخصوصاً از نظر ذهنی آماده باشد. وضعیت بدنی بازیکنان تیم هم بد نیست و بیشترین مشکل ما تمرینات تیمی بوده که تلاش کردیم در 4 بازی تدارکاتی تا جایی که ممکن است به وضعیت خوبی برسیم. بازیکنان تیم بسیار جسور و امیدوار آماده آغاز دوباره مسابقات هستند.


وی اضافه کرد: بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی به سر می‌برند و بسیار مصمم هستند تا بازی‌های خوب خود را باز هم تکرار کرده و دل هواداران را شاد کنند تا تیم به جایگاه خوبی در جدول برسد.

جلالی بیان کرد: همه می‌دانیم که شرایط فعلی پس از 3 ماه و نیم تعطیلی با نهم اسفند که آخرین بازی را برگزار کردیم متفاوت است و برای سپاهان و سایر تیم‌ها نیز وضعیت به همین شکل است. در مقابل سپاهان سیستم کارآمدی طراحی کرده‌ایم و بازیکنان کاملاً با آن آشنا هستند و مطمئن هستم با بالاترین درجه تعهد آن را در زمین پیاده خواهند کرد. نسبت به این بازی بسیار امیدوارم و لازم است از میزبانی سپاهانی‌ها تشکر کنم چون در تماسی که با امیر قلعه‌نویی داشتم، امروز می‌توانیم در زمین نقش‌جهان تمرین کوتاهی داشته باشیم؛ درست مانند بازی رفت که باشگاه گل‌گهر زمین ورزشگاه امام علی‌(ع) را روز قبل از بازی در اختیار سپاهان قرار داد و امیدوارم این مراودات مثبت همواره میان تیم‌ها برقرار باشد.

وی درباره اینکه تیمش 9 بازی سخت در پیش دارد تصریح کرد: از هیچ مسابقه‌ای تلقی بازی سخت ندارم، چون بازی راحتی نیز در پیش نداریم. 9 بازی باید انجام دهیم که از هر بازی امتیاز می‌خواهیم و باید به این خواسته خود برسیم. نگاه من به این 9 بازی بسیار امیدوارانه است چون شرایط بازیکنان در تمرینات را می‌بینم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره شرایط سپاهان گفت: اطلاعات ما از سپاهان همان اطلاعات قبلی است و می‌دانیم چند بازیکن آسیب‌دیده دارد و شاید اطلاعات‌مان کمی بیشتر از چیزی باشد که در رسانه‌ها مطرح شده است. سپاهان را در اوج آمادگی فرض می‌کنیم و کارمان را بر این اساس طراحی کرده‌ایم و امیدوارم بتوانیم سربلند بیرون بیاییم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره درگیری رسانه‌ای اهالی فوتبال بر سر آغاز یا اتمام لیگ امسال در ماه‌های گذشته اظهار داشت: اولاً شرایطی که پیش آمد غیرقابل پیش‌بینی بود. همچنین فوتبال و اهالی آن تجربه مقابله با این شرایط را نداشتند و هرکدام به نوبه خود و بر اساس دیدگاه‌ها یا منافع‌شان تلاش می‌کردند در بحث‌ها وارد شوند. در تمام جهان همه فعالیت‌ها را 2 یا 3 ماه تعطیل کردند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند با تعطیل کردن به کرونا غلبه کنند، بنابراین اماکن مختلف را یکی یکی بازگشایی کردند و به مردم نیز یاد دادند که چطور با کرونا زندگی کنند.

جلالی افزود: فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست و در این برهه هیچ‌کس نباید از دیگری ایراد بگیرد که چرا این صحبت یا آن صحبت را مطرح کرده است، چون این شرایط برای همه تجربه جدیدی بود. امیدوارم بازی‌ها در سلامت کامل انجام شود البته احتمال وقوع مشکلاتی وجود دارد که امیدوارم زیاد وخیم نباشد.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها