X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

3-09-1399, 11:15
کد خبر: 33281
خبرنگار: khani
نظرات: 19

مرزبان: سپاهان قهرمان شود از تهران تا اصفهان پیاده می‌روم

مربی سپاهان می‌گوید فاصله تهران تا اصفهان را در صورت قهرمانی سپاهان پیاده طی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، چند سال پیش بود که علیرضا مرزبان پس از قهرمانی سپاهان به قول خود عمل کرد و فاصله 35 کیومتری فولادشهر تا اصفهان را پیاده طی کرد.


این مربی که حالا به تازگی بار دیگر به اصفهان بازگشته و مهم ترین دستیار محرم نویدکیا در لیگ بیستم خواهد بود، شب گذشته در برنامه ضربه آزاد اصفهان شرکت کرد و در واکنش به پیامکی که یکی از مخاطبان این برنامه ارسال کرده بود و از مجری برنامه خواسته بود تا قول پیاده روی تهران-اصفهان را از مرزبان بگیرد، اینطور واکنش نشان داد:« من این قول را الان می دهم. اگر این تیم قهرمان شد، من از تهران به اصفهان پیاده می روم. من حساب کرده ام. اگر 500 کیلومتر در نظر بگیریم. هر روز می توانم بین 30 تا 40 کیلومتر را پیاده طی کنم. 13 ، 14 روز طول می کشد و زیاد هم نیست.»


سپاهان در این فصل از رقابت های لیگ برتر اگرچه با شکست 3 بر 1 مقابل گل‌گهر سیرجان کارش را آغاز کرد ولی در هفته دوم با نتیجه یک بر صفر موفق به شکست آلومینیوم اراک شد ولی شاید قهرمانی این تیم خواسته اصلی هواداران از محرم نویدکیا در اولین فصل حضورش نباشد و رساندن تیم به رقابت های آسیایی بتواند فصل موفقیت آمیزی را برای طلایی پوشان اصفهانی رقم بزند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها