X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

17-01-1400, 07:18
کد خبر: 33798
خبرنگار: khani
نظرات: 1

نویدکیا تجربه حفظ نتیجه را به دست آورده

چرخابی: وقفه لیگ به مذاق سپاهان خوش نیامد

کارشناس فوتبال اصفهان گفت: وقفه‌ای که در برگزاری مسابقات به وجود آمد به مذاق سپاهان و تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتور و فولاد که مدعیان اصلی این دوره از رقابت‌ها هستند خوش نیامد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد حسین چرخابی امروز در گفت‌وگو با فارس پیرامون بازی تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و سایپا اظهار داشت: این دوران تعطیلی و وقفه‌ای که در برگزاری مسابقات به وجود آمد به مذاق سپاهان و تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتور و فولاد که مدعیان اصلی این دوره از رقابت‌ها هستند خوش نیامد.

کارشناس فوتبال اصفهان افزود: مشاهده کردیم که طبق معمول همیشگی فوتبال ایران هرگاه وقفه‌ای در مسابقات ایجاد می‌شود، تیم‌های صدر جدول بازی‌های خوبی انجام نمی‌دهند، در این فصل هم اثرات این وقفه در بازی تمام تیم‌های مدعی مشهود بود.

وی بیان داشت: به جز ۱۵ دقیقه‌ نخست بازی و ۱۵ دقیقه‌ ابتدای نیمه‌ دوم سپاهان تقریباً توپ و زمین را در اختیار سایپا گذاشت و این سایپا بود که میدان‌‌دار بازی بود، با این تفاوت که سپاهان و محرم نویدکیا تجربه‌ حفظ نتیجه و کنترل بازی را به‌ دست آورده‌اند.

چرخابی افزود: به هرحال امروز سپاهان را در مجموع تیم خوبی ندیدم و با سپاهان هفته‌های قبل تفاوت زیادی داشت، سپاهان علاوه بر گل زود هنگامی که به ثمر رساند چند موقعیت دیگر هم داشت ولی تیم سایپا هم موقعیت‌های خوبی داشت حتی می‌توانست دقایق آخر دروازه سپاهان را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

کارشناس فوتبال اصفهان تصریح کرد: این شرایط نشان‌دهنده این است که رقابت‌ها هنوز برای قهرمانی ادامه دارد و اصلا نمی‌توان گفت کدام تیم قهرمان می‌شود، سپاهان و پرسپولیس مدعیان درجه اول هستند و استقلال، تراکتور و فولاد هم می‌توانند حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی در خصوص عملکرد سپاهان بعد از رسیدن به گل اول بیان داشت: سپاهان در ۱۵ دقیقه‌ شروع بازی و ۱۵ دقیقه نخست نیمه‌ دوم تیم سایپا را از جلو پرس ‌می‌کرد و تا حدودی هم موفق بود ولی وقتی توپ و میدان را در اختیار سایپا قرار می‌داد این سایپا بود که خودنمایی می‌کرد؛ ورود یاسین سلمانی تا حدودی روند بازی را به نفع سپاهان تغییر داد و نشان داد این بازیکن در خیلی از لحظات می‌تواند به سپاهان کمک کند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها