X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

20-10-1400, 12:01
کد خبر: 34470
خبرنگار: khani
نظرات: 4

سپاهان در عمل ثابت کرد که آبروی فوتبال ایران است

کریمی: حذف استقلال و پرسپولیس به نفع ما شد ولی از این اتفاق خوشحال نیستیم

هافبک ملی پوش سپاهان در مورد وضعیت این تیم در لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد محمد کریمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری سپاهان مقابل فولاد اظهار داشت: بازی سختی داشتیم و این را به خوبی میدانستیم که مقابل تیمی بازی داریم که خیلی سخت شکست می خورد و سخت امتیاز می دهد. ما با توجه به نکاتی که کادرفنی در طول هفته به ما گوشزد کرده بود و با آگاهی از اهمیت 3 امتیاز این بازی برای باقی ماندن در کورس بالای جدول محکوم به پیروزی بودیم و خدا را شکر به چیزی که استحقاقش را داشتیم رسیدیم.

وی در مورد اینکه برتری با دو شوت چه مقدار به خوش شانسی سپاهان در این بازی ارتباط دارد گفت: اصلاً این موضوع را قبول ندارم و شوت زدن هم بخشی از فوتبال است و ما روی این مسائل تمرین می‌کنیم و بی انصافی است که برد سپاهان را به خوش شانسی ربط دهیم. تیم ما عملکرد خوبی داشت و شایسته این پیروزی بود.

هافبک تیم سپاهان در رابطه با نتایج این تیم و رقابت با استقلال و پرسپولیس در جدول توضیح داد: ما متاسفانه چند هفته برخلاف عملکردمان نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و همین باعث شد کمی از جدول عقب بیافتیم ولی خدا را شکر با نتایج دیدارهای اخیر به رقابت برگشتیم و امیدوارم هفته آینده هم بتوانیم این اختلاف را کمتر کنیم و در ادامه فصل به صدر جدول برسیم.

کریمی در مورد اینکه سپاهان شانس قهرمانی نیم فصل را از دست داده توضیح داد: این جمله کلیشه ای است ولی واقعاً به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند و ما خودمان هم سال‌های قبل تجربه قهرمانی نیم فصل را داشتیم ولی پایان فصل متاسفانه جام را بالای سر نبردیم و الان کسی یادش نیست ما قهرمان نیم فصل شده بودیم. درست است این عنوان از لحاظ روحی و روانی برای تیم خوب است ولی مهم پایان فصل است و قول می‌دهم در نیم فصل دوم با جبران فاصله با رقبا به صدر جدول برسیم و اگر خدا بخواهد جام را به هواداران هدیه دهیم.

وی در مورد دو دیدار پیاپی پیش رو مقابل آلومینیوم گفت: دو بازی سخت داریم و آلومینیوم هم نشان داده تیم خوبی است و مقابل تیم های پرستاره لیگ هم نتایج خوبی گرفتند و می توانند برای ما دردسرساز شوند ولی به همان دلایلی که گفتم ما محکوم به برد هستیم و امیدوارم هم در لیگ آنها را شکست دهیم و نیم فصل را با شرایط خوبی تمام کنیم و هم در جام حذفی با عبور از این قرعه به مرحله بعد برسیم چرا که برای هر دو جام برنامه داریم.

کریمی در رابطه با اینکه سپاهان و فولاد تنها نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد هستند گفت: این اتفاق خوبی نیست و ما دوست نداشتیم دو نماینده از فوتبال ایران حذف شوند. خوبی اش برای ما این بود که سهمیه مستقیم گرفتیم و امیدوارم نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم ولی در کل برای اعتبار فوتبال ایران خوب نیست که دو تیم حذف شوند و تیم دیگری هم نباشد که مجوز حرفه ای بگیرد و جایگزین شود. این نشان می دهد سپاهان چه باشگاه بزرگ و ساختار مندی است که بدون هیچ مشکلی مجوز حرفه ای گرفته و آبروی فوتبال ایران است.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها