X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

5 اسفند 1398, 07:49
کد خبر: 32041
خبرنگار: khani
نظرات: 3

مرادی: خواهش هم کردم ولی سپاهان به زمین نیامد و لیست بازیکن هم نداد

مرادی: خواهش هم کردم ولی سپاهان به زمین نیامد و لیست بازیکن هم نداد مرادی: خواهش هم کردم ولی سپاهان به زمین نیامد و لیست بازیکن هم نداد
جلال مرادی ناظر دیدار سپاهان و پرسپولیس صحبت‌هایی را درباره لغو این دیدار عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، جلال مرادی در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبال شبکه ورزش اظهار داشت: من در وهله اول یک سوال را مطرح می کنم. این که اگر امروز تیم سپاهان یک بازی آسیایی داشت، آیا می‌توانستند این گونه عمل کنند؟ آیا می توانستند یک دقیقه تاخیر داشته باشند؟

وی ادامه داد: امروز ابتدا به ما گفتند که تیم سپاهان نمی‌تواند به دلیل ممانعت تماشاگران از هتل خارج شود. بلافاصله فرمانده یگان ویژه به سمت هتل حرکت کردند و از سوی دیگر قایم مقام نیروی انتظامی استان راهی محل هتل شدند. مقام انتظامی از محل هتل با من تماس گرفت که مشکلی برای عزیمت تیم وجود ندارد ولی آن‌ها از هتل بیرون نمی‌آیند.

مرادی ادامه داد: در نهایت اعلام شد تیم سپاهان حرکت می کند من حتی پیش بینی کردم که شاید بعضی هواداران بخواهند مسیر را مسدود کنند و از یگان موتور سوار خواستیم که برای چک کردن و باز گذاشتن مسیر بروند. اتوبوس تیم سپاهان درست در زمان تعیین شده برای شروع بازی یعنی 16 و 15 دقیقه وارد ورزشگاه شدند. من سراغ آقایان فتاحی و قلیچ خانی از مسوولان این تیم رفتم و خواستم چند بازیکن وارد زمین شوند که تمایل سپاهان برای بازی معلوم و تیم میهمان هم مجاب به ماندن شود ولی این کار را نکردند. غیر از این من به رختکن هم رفتم و گفتم که زمان نداریم و نفراتی برای گرم کردن به زمین بیایند ولی هیچ خبری نشد تا ساعت 17 که آقای فتاحی آمدند و گفتند ما آماده بازی هستیم. من به بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری گفته بودم که لباس‌ها را عوض نکنند تا اگر شد بازی انجام شود و این تا ساعت 17 و 25 دقیقه بود ولی با وجود اعلامی که به من شد تا این زمان هم هیچ بازیکنی از سپاهان در زمین حضور پیدا نکرده بود.

جلال مرادی اضافه کرد: شرایط به شکلی شد که حتی رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان وقتی فهمیدند که تیم به زمین نمی‌آید وارد عمل شدند. در این کش و قوس‌ها حتی یکی از عوامل مجموعه سپاهان به آن‌ها گفت که به زمین نروید چون اگر بروید بازی 3 بر صفر می شود و تمام مساله این بود که تیم سپاهان در ورزشگاه بود. فرصت کافی برای حضور در زمین داشت ولی وارد نشد. حتی یک نفر از بازیکنان به زمین نیامد و از نیروهای انتظامی تا خبرنگاران همه شاهد این مساله بودند.

نماینده فدراسیون و سازمان لیگ و مقام ارشد در برگزاری مسابقه، خاطرنشان کرد: مگر تیمی که مسابقه دارد و قصد شرکت در ان را دارد نباید وارد زمین مسابقه شود؟ آیا تیمی که اراده‌ای برای شرکت در رقابت دارد نباید فهرست بازیکنانش را به ما بدهد که چک کنیم. من رفتم از مقام‌های تیم سپاهان خواهش کردم که وارد زمین شوند. وظیفه من نیست که خواهش کنم. ولی این کار را انجام دادم اما مسئولان سپاهان در همان ساعت برگزاری مسابقه در استانداری بودند تا بازی را لغو کنند به جای این‌که روی بازی تمرکز کنند.

وی خاطرنشن کرد: بعد از توضیحات جلال مرادی، حسین عسگری گفت: 20 تا 25 دقیقه زمان برای این که یک تیم در این شرایط نفرات خود را به زمین بفرستد کافی است و با توجه به مسایل مطرح شده و این که اصولا تیم سپاهان در ورزشگاه حاضر بوده و مشکلی برای حضور در زمین مسابقه نداشت، بحث نیم ساعت دوم به کلی منتفی بوده است و با این توضیحات که طبعا گزارش می شود کمیته انضباطی خیلی راحت می تواند درباره نتیجه این بازی تصمیم بگیرد.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها