X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

تبلیغات در سایت طوفان زرد

با افزایش استفاده عمومی از اینترنت و بالا رفتن تعداد کاربران این شبکه در جهان، صنایع، اصناف، مشاغل و...، برای تبلیغ کالا یا خدمات خود، از اینترنت که یکی از پرنفوذترین و در دست ترین ابزار موجود میباشد، استفاده میکنند.
طوفان زرد، با بیش از سیصد هزار بازدید ماهیانه، به عنوان جامع ترین وبسایت هواداری سپاهان و یکی از پربیننده ترین رسانه های هواداری سپاهان، مکانی است برای معرفی محصول و خدمات شما به جهانیان با کمترین قیمت و بهترین شرایط.

قوانین و شرایط درج آگهی:
1. از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
2. نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذير خواهد بود.
3. درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در اين سايت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
4. هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
5. مدیریت سایت میتواند، در هر بازه زمانی، تعدادی و یا کل آگهی های موجود را غیر فعال نماید و بعد از فعال سازی مجدد، متعهد میگردد به میزان روزهای غیر فعال، به روزهای آگهی دهنده افزوده خواهد شد.
6. تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در زمینه انتشار آگهی باشد.
7. طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم طراحي آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
8. پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
9. در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را ارائه کند.
10. در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
11. بنرها میتواند در فرمت SWF یا GIF یا JPG باشند.
12. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال طوفان زرد در قبول يا رد بنر و آگهی مختار است.
13. در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد.
14. آگهی سایتهای مسدود و فیلتر شده، از سیستم آگهی های طوفان زرد، حذف خواهد شد.
15. سفارش آگهی، به منزله خواندن و تایید قوانین فوق میباشد.

محل تبلیغ:
طوفان زرد دارای قسمت هایی، برای نمایش تبلیغات میباشد که در صفحه اول و یا صفحات ادامه مطلب سایت واقع شده است. این کادر تبلیغاتی، متحرک میباشد، یعنی، همیشه در بالاترین قسمت صفحه بازدید کننده قرار دارد و همیشه، در معرض دید قرار دارد و در تمامی صفحات طوفان زرد، دیده میشود.

نوع بنر تبلیغاتی:
اندازه بنر تبلیغاتی قابل نمایش در طوفان زرد، 468 پیکسل در 60 پیکسل(استاندارد) و به صورت افقی میباشد(مانند تصویر زیر). با کلیک بر روی هر کدام از بنرهای تبلیغاتی، امکان انتقال به وبسایت و یا صفحه تبلیغ مرتبط وجود دارد.

انواع روشها:
طوفان زرد، قابلیت نمایش چهار نوع آگهی را دارا میباشد، بنرهای متحرک فلش(swf)، بنرهای تصویری متحرک(gif)، بنرهای تصویری ثابت(png، jpg) و تبلیغات نوشتاری.
پس از انتخاب پلن مورد نظر از طریق فرم ارتباط با ما سایت طوفان زرد به ما اطلاع دهید

اکانت تلگرامی: @toofanezard_admin
تلفن تماس و مشاوره آگهی: 09394337094