X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

11 مهر 1401, 06:07
کد خبر: 34824
خبرنگار: khani
نظرات: 1

تیم ملی ایران هم در زمین‌ باکیفیت بهتر بازی می‌کند

مورایس: آدمی نیستم کنار زمین به هرچیزی اعتراض کنم

مورایس: آدمی نیستم کنار زمین به هرچیزی اعتراض کنم سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: ایران من را تغییر نداده من هرچه بیشتر بمانم بیشتر با فرهنگ ایران و فرهنگ فوتبالی‌اش آشنا می‌شوم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از میزان ژوزه مورایس، سرمربی تیم سپاهان اصفهان پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل هوادار تهران در نشست خبری بعد از این بازی صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*دلم برای شما تنگ شده بود ممنونم بابت حضورتان. در ابتدا یک بر صفر عقب افتادیم و می‌توانستیم بازنده بازی باشیم. بازی را خوب شروع نکردیم. سپاهان دنبال بازی با کیفیت است. بعضی‌ وقت‌ها اتفاقاتی می‌افتد. در ابتدای بازی ما عقب افتادیم و می‌توانستیم بهتر بازی را شروع کنیم. در نیمه اول شرایط سختی مواجه شدیم. هوادار تیم باتجربه و بالغی است بازیکنان با تجربه‌ای دارد در آخر تبریک می‌گویم بابت اینکه بازی عقب‌ افتاده را پیروز شدیم.

*سپاهان دنبال بازی با کیفیت است که بعضی وقت‌ها امکانپذیر نیست. وقتی حریف نخواهد بازی بهتری از خودش نشان دهد سپاهان هم نمی‌تواند بازی خوبی ارائه دهد و شاید این بستگی به کیفیت زمین چمن در ایران داشته باشد. بازیکنان حق دارند در چنین زمین‌های روی بیاورند به بازی‌های هوایی آنها لیاقت دارند در زمین‌های بهتری بازی کنند.

*همانطور که می‌بیند تیم ملی ایران در زمین‌های باکیفیت چقدر بهتر بازی می‌کند مثلا تیم ملی ایران مقابل اروگوئه چه بازی زیبایی انجام داد. اگر می‌خواهیم بازی باکیفیت داشته باشیم باید فکری به حال زمین‌های ایران بکنیم. حتی تیم هوادار هم لیاقت دارد در زمین بهتر بازی کند.

*۲ گل در نیمه اول داشتیم، موقعیت‌های بیشتری داشتیم، می‌توانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم، در نیمه دوم هم می‌توانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم، به بازیکنانم تبریک می‌گویم که خودشان را با شرایط وفق دادند و نتیجه را حفظ کردند و تشکر می‌کنم بابت بازی خوب‌شان.

*اگر از من بپرسید دروازه‌بان بازی خوبی انجام داد یا خیر؟ باید بگویم بازی خوبی انجام داد. ما یک مربی دروازه‌بان باکیفیت از پرتغال آورده‌ایم. رشید در سه‌ هفته‌ای که پیام با ما نبود تمرینات خوبی انجام داد. به همین دلیل ترجیح دادم از رشید استفاده کنم ولی این دلیلی بر این نیست که رشید در بازی بعد بازی کند و پیام نیازمند بازی نکند. جایگاه دروازه‌بان با سایر بازیکنان تفاوت دارد. ما تغییرات زیادی در دروازه نمی‌توانیم انجام بدهیم. اینکه در بازی بعدی من با چه تیمی وارد زمین می‌شوم الان نمی‌توانم بگویم.

*باید ببینم تیمم چه چیزی نیاز دارد هر چیزی که نیاز داشته باشد به تیمم تزریق می‌کنم و من خودم را باید با تیم وفق بدهم. البته خودم را عوض نمی‌کنم. من ترجیح می‌دهم تیم باکیفیتی داشته باشم و دنبال جنگندگی نیستم. آنها لیاقت دارند در زمین باکیفیت بازی کنند. ایران من را تغییر نداده من هرچه بیشتر بمانم بیشتر با فرهنگ ایران و فرهنگ فوتبالی‌اش آشنا می‌شوم.

*آدمی نیستم که کنار زمین به هرچیزی اعتراض کنم. داور هم انسان است و می‌تواند خطا کند هنوز داور ویدیویی به ایران نیامده امیدوارم هرچه زودتر به ایران بیاید. من نمی‌خواهم اعتراض کنم و هواداران در ورزشگاه و از تلویزیون اعتراض‌های من را ببینند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها