X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

5 دی 1401, 06:30
کد خبر: 34854
خبرنگار: khani
نظرات: 0

واکنش باشگاه سپاهان به حواشی دیدار این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان

واکنش باشگاه سپاهان به حواشی دیدار این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان باشگاه سپاهان نسبت به حواشی دیدار این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از باشگاه سپاهان، دیدار دو تیم سپاهان و نفت مسجدسلیمان با حاشیه‌هایی همراه بود که باشگاه سپاهان نسبت به این حواشی واکنش نشان داد. متن واکنش این باشگاه به شرح زیر است:

" دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و نفت مسجدسلیمان از هفته سیزدهم لیگ برتر با برتری قاطع و ۴ بر صفر طلایی‌پوشان اصفهان به پایان رسید.

پس از پایان این دیدار رسانه ایران اینترنشنال که بیش از این نیز وابستگی‌اش به برخی کشورهای منطقه و دشمنی‌اش با ایران به اثبات رسیده بود، در مطلبی سراسر دروغ شایعه تبانی در جریان این مسابقه را مطرح کرد.

در پستی که در صفحه اینستاگرام این رسانه منتشر شده است، تصاویر تلویزیونی صحنه‌ای را نشان می‌دهد که تیم نفت در حال تلاش برای جبران یکی از ۴ گل خورده است و به سمت دروازه سپاهان حمله می‌کند؛ در این زمان یکی از بازیکنان سپاهان (رامین رضاییان) خطاب به هم‌تیمی های خود می‌گوید:《گل نخورید، اگر بخورید، ۴ تا خراب می‌شود》، این صحبت‌های رضاییان را افراد فوتبالی به خوبی درک می‌کنند زیرا دریافت گل در دقایق پایانی برای تیمی که در آستانه ثبت کلین‌شیت است نمی‌تواند اتفاق خوبی باشد.

با این حال رسانه معاند ایران اینترنشنال ماجرا را کاملا وارونه روایت کرده و این صحبت‌ها را نقل‌قولی از بازیکن نفت می‌داند؛ این اما پایان گاف‌های این رسانه نیست و آن‌ها به اشتباه از گل‌به‌خودی تیم نفت به عنوان گل چهارم مسابقه یاد می‌کنند، در حالی که گل سوم سپاهانی‌ها با اشتباه مدافع نفت به ثمر رسیده است. این رسانه ماه‌هاست در تلاش نافرجام است تا چهره‌ای سیاه از ورزش ایران نمایش دهد که این‌بار نیز همچون دفعات گذشته در این امر ناکام ماند. "

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها