X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

27 دی 1401, 12:30
کد خبر: 34865
خبرنگار: khani
نظرات: 0

مرادی: تلاش می‌کنم تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشم

مرادی: تلاش می‌کنم تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشم مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد، آنها نباید اجازه دهند فاصله تیم‌شان با صدر جدول بیشتر از این شود.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد عیسی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: تمرینات را در اصفهان دنبال می‌کنیم و خوشبختانه تیم وضعیت خوبی دارد. در جام حذفی هم سایپا را در گام اول شکست دادیم و حالا آماده بازی با استقلال می‌شویم تا برابر این تیم یک برد خوب و روحیه‌بخش به دست بیاوریم.

وی با تمجید از حریف این هفته سپاهان تأکید کرد: استقلال تیم پرمهره و باکیفیتی است و قطعاً بازی سختی در پیش خواهیم داشت. ما در بازی رفت استقلال را در تهران شکست دادیم و در بازی برگشت هم همین هدف را داریم. موقعیت تیم ما در جدول طوری است که دیگر نباید اجازه دهیم فاصله امتیازی‌مان با صدر بیشتر از این شود و می‌دانیم که سپاهان نباید از کورس قهرمانی عقب بیفتد.

مرادی همچنین خاطر نشان کرد: بازی سختی برابر استقلال در پیش داریم، ولی ما میزبان هستیم و تحت هر شرایطی باید سه امتیاز را بگیریم. متأسفانه هنوز هم بازی‌ها در غیاب تماشاگران برگزار می‌شود و این برای ما بازیکنان اصلاً خوب نیست. امیدوارم هر چه زودتر هواداران فوتبال بتوانند به ورزشگاه بیایند. دل ما هم برای هواداران سپاهان تنگ شده است.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان که در بازی قبلی برابر سایپا به میدان رفت، در مورد اینکه چرا در چند بازی آخر تیمش در لیگ برتر غایب بود، گفت: در بازی آخر برابر مس که مصدوم بودم، ولی قبل از آنهم در چند بازی با صلاحدید کادر فنی بازی نکردم. باید به تصمیم مورایس احترام بگذارم، ولی قطعاً تلاش می‌کنم تا فرصت بیشتری برای بازی داشته باشم.

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها