X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

28 آذر 1402, 06:47
کد خبر: 34984
خبرنگار: khani
نظرات: 0

هوادار- سپاهان/ یورش به پنجمین برد متوالی

هوادار- سپاهان/ یورش به پنجمین برد متوالی تیم فوتبال سپاهان این روزها با پیروزی‌های پرگلی که مقابل رقبا به دست آورده، خود را به عنوان آماده‌ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، در چارچوب رقابت‌ای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، امروز _سه‌شنبه، بیست‌وهشتم آذر_ از ساعت ۱۴ تیم‌های هوادار و سپاهان در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف یکدیگر می‌روند.

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج‌فارس

دیدار تیم‌های هوادار و سپاهان

زمان: سه‌شنبه، بیست‌وهشتم آذر، ساعت ۱۴:۰۰

ورزشگاه: پاس قوامین تهران

داور: روح اله شریفی

آخرین رویارویی: سپاهان سه- هوادار یک

پخش زنده: شبکه اصفهان، شبکه ورزش

سپاهان و یورش به پنجمین برد متوالی

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال سپاهان در حالی مهمان هوادار تهران است که این روزها با پیروزی‌های پرگلی که مقابل رقبا به دست می‌آورد خود را به عنوان آماده‌ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرده است. شاگردان مورایس که با وجود کسر چهار امتیاز، تنها با یک امتیاز اختلاف و البته با یک بازی کمتر نسبت به استقلال صدرنشین، در رده دوم حضور دارند امیدوارند با ادامه روند خوب خود به جایگاهی که در چهار هفته ابتدایی داشتند بازگردند.

سپاهان پس از شکستی که اواسط ماه گذشته برابر ملوان داشت در چهار دیدار بعدی در لیگ برتر به ترتیب برابر پرسپولیس، استقلال خوزستان، مس رفسنجان و فولاد به برتری رسید تا به لطف امتیاز از دست دادن‌های رقبای این تیم صعود چشمگیری را در جدول تجربه کند.

نکته جالب توجه در مورد سپاهان در این هفته‌ها آمادگی بالای اکثر بازیکنان این تیم است، موضوعی که باعث می‌شود مورایس برای هر بازی از تاکتیک‌های متنوع و بازیکنان متفاوت استفاده کند و نتیجه هم بگیرد. سپاهان که به خصوص در دو هفته اخیر در فرم مطلوبی قرار داشته امیدوار است پنجمین برد متوالی خود را برابر هوادار تهران جشن بگیرد تا شاید در صورت امتیاز از دست دادن استفلال، به صدر جدول برسد.

هوادار از این مدعی امتیاز می‌خواهد

تیم فوتبال هوادار که این فصل هدایتش بر عهده محمود فکری است در حالی به دیدار با سپاهان رسیده است که در دو بازی آخر برابر دو تیم خوب این فصل یعنی ملوان و پرسپولیس با یک گل شکست خورده است. آخرین برد هوادار به سه هفته قبل و دیدار با صنعت نفت در آبادان باز می‌گردد، دیداری که با پیروزی دو بر صفر شاگردان فکری همراه بود.

هوادار که در این هفته‌ها به دلیل برنامه ریزی عجیب لیگ مانند بعضی دیگر از تیم‌های لیگ با فواصل زیاد بازی می‌کند اصلاً دوست ندارد پس از شکست یک گله برابر پرسپولیس، برابر سپاهان هم در خانه شکست بخورد و بدون شک با تمام قوا برای کسب امتیاز از مدعی اصلی قهرمانی به زمین می‌آید.

تیم فوتبال هوادار در حال حاضر با ۱۰ امتیاز از ۱۲ بازی در رده یازدهم جدول رده بندی است و در کنار پنج تیم دیگر از جمله تیم‌هایی است که برای بقا می‌جنگند.

ترکیب احتمالی:

هوادار: علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، صائب محبی، مهدی عبدی، محسن سفیدچقایی، مرتضی منصوری، محمد چهارمحالی، مهدی گودرزی، داریوش شجاعیان، محمد عباسی و کریم اسلامی

سپاهان: پیام نیازمند، محمد دانشگر، محمد قربانی، رامین رضائیان، میلاد زکی‌پور، محمد کریمی، برایان دابو، فرشاد احمدزاده، رضا اسدی، رضا شکاری و شهریار مغانلو

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها