X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

3 بهمن 1402, 12:55
کد خبر: 34992
خبرنگار: khani
نظرات: 0

جریمه نقدی مورایس، نورافکن، کریمی و 3 سپاهانی دیگر با حکم کمیته انضباطی

جریمه نقدی مورایس، نورافکن، کریمی و 3 سپاهانی دیگر با حکم کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای دیدار 2 تیم شمس آذرقزوین و سپاهان اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم شمس آذرقزوین و سپاهان اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر روز 11 دیماه برگزار و از سوی حسین شاهین، مدیر رسانه تیم شمس آذر قزوین تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به مبلغ 260 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه شمس آذر قزوین به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر فحاشی، شکست صندلی و درگیری با تماشاگران حریف باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر تا پایان فصل تعلیق می شود. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل نقض اصول و رفتار مقررات بازی (تاخیر در شروع) و تخلف تماشاگرانش باید 700 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

محمد کریمی، بازیکن تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند  و به یک جلسه محرومیت که به مدت 6 ماه تعلیق می شود ، محکوم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

امید نورافکن، بازیکن تیم سپاهان به دلیل رفتار غیرورزشی باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

خوزه مانوئل فریرا دمورایس، سرمربی تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه  باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

پائولو ژورژ داسیلوا یوسانتوس، مربی تیم سپاهان باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقات لیگ برتر محروم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

ژائو پدرو گریلو داکونها، مربی تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و سه جلسه از همرهی تیم خود محروم است. این رای قابل تجدید نظر است.

رضا فتاحی، سرپرست تیم سپاهان اصفهان به دلیل رفتار غیرورزشی باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به یک جلسه محرومیت از مسابقه تا پایان فصل تعلیق می شود .این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها