X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

30-02-1399, 07:52
کد خبر: 32403
خبرنگار: khani
نظرات: 0

برنامه کامل مسابقات تا ۱۲ روز آینده اعلام می‌شود

مهدی: تمرین تیم‌های لیگ برتری از ۳ خرداد آغاز خواهد شدت

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد تیم‌های حاضر در لیگ برتر می‌توانند تمرینات خود را از روز سوم خرداد از سر بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، سهیل مهدی درباره نامه تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال از سازمان لیگ برای گرفتن ماسک و دستکش اظهار داشت: چند باشگاه از ما خواستند که ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده به آنها بدهیم و شاید در آینده لباس تمرین و کفش را هم از ما بخواهند. نمی‌دانم تاکنون چه می‌کردند.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درخصوص وضعیت تمرین و برگزاری بازی در شهرهای قرمز تصریح کرد: در سه، چهار هفته تمرین، دو دوره کنترل ویروس در خلال تمرینات داریم و امیدوارم شرایط شهرها بهتر شود. یک ماه فرصت خوبی برای پاکسازی ویروس است. اگر مدیریت بهداشت کشور اجازه برگزاری بازی در این شهرها را ندهد، دیدارها با پیشنهاد تیم میزبان به شهرهای همجوار منتقل می‌شود. با توجه به غیبت تماشاگران، می‌توانیم موضوع را مدیریت کنیم.

مهدی با بیان اینکه باشگاه فولاد خوزستان به دنبال شهرهای ثانویه خود برای میزبانی و تمرین است، خاطرنشان کرد: فولاد سه زمین تمرین آماده کرده و سه شهر جایگزین خود را آماده می‌کند تا بازی‌های خود را به آن شهرها منتقل کنند. این حرکت خوبی برای عقب نیفتادن از تمرینات است. تلاش می‌کنیم پروتکل‌های برگزاری مسابقات را پیش از آغاز رقابت‌ها اعلام کنیم که موارد مختلف در آن دیده می‌شود.مهدی تصریح کرد: در اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا آمده تمرینات رشته‌های ورزشی از اول خرداد آغاز شود، اما دو روز به تیم‌های لیگ برتری برای گرفتن تست‌های مختلف زمان می‌دهیم و تیم‌های لیگ برتری از روز سوم خرداد می‌توانند تمرینات گروهی خود را از سر بگیرند. اگر تست بازیکنان منفی بود، تیم‌ها وارد فاز تمرینی شوند و تمرینات تیم‌های سایر رده‌ها به‌صورت پلکانی آغاز خواهد شد.

وی درخصوص زمان اعلام برنامه رقابت‌ها تصریح کرد: فردا تاریخ اولین بازی‌ها را اعلام می‌کنیم و در 12، 10 روز آینده، برنامه کامل رقابت‌ها اعلام خواهد شد.

به گزارش تسنیم، در حالی که مهدی و مسئولان باشگاه‌ها از عدم ابلاغ آغاز تمرینات و بازی‌ها از سوی ستاد مبارزه با کرونا صحبت کردند، مجری برنامه فوتبال برتر از تماس عوامل این برنامه با ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت خبر داد که حریرچی به آنها گفته بود اعلام زمان آغاز تمرینات و مسابقات در اختیار فدراسیون‌ها است.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها