X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

6-07-1399, 12:20
کد خبر: 33063
خبرنگار: khani
نظرات: 2

به مربی‌مان و موفقیت او باور و ایمان داریم؛

گولسیانی: اخلاقی نیست محرم و امیرخان را مقایسه کنم

مدافع گرجستانی سپاهان می‌گوید بازی دادن محرم نویدکیا به او و عزت پورقاز که مصدومیت‌های سختی را سپری کرده بودند، کار بزرگی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، گئورگی گولسیانی یکی از بازیکنان مورد نظر نویدکیا در 4 بازی آسیایی طلایی پوشان بود. او در سه مسابقه از این 4 مصاف به عنوان یکی از مدافعین میانی تیم وارد زمین شد و زوج او در کنار نژادمهدی و همینطور عزت پورقاز توسط سرمربی جدید طلایی پوشان محک زده شد.


با مدافع گرجستانی تیم فوتبال سپاهان پس از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم صحبت شدیم و صحبت‌های ما با دیدار برابر السد آغاز شد. او در واکنش به پیروزی برابر السد اینطور حرف هایش را با خبرنگار ما آغاز کرد و گفت:« بازی کردن در لیگ قهرمانان آسیا برای هر بازیکنی مایه افتخار است، زیراکه شما این فرصت را پیدا می کنید تا در مقابل بهترین تیم ها، در بهترین استادیوم ها بازی کنید.
او سپس با اشاره به السد اضافه کرد: بازی آخر باعث خوشحالی و شادی شد و من هم از این پیروزی‌ای که به دست آمد، خیلی خوشحالم. البته السد از قبل امتیازات لازم برای حضور در دور بعدی را به دست آورده بود و ژاوی فرصت را به بازیکنان جوان تیمش داد ولی به هر حال آنها بازیکنانی با کیفیتی بالا بودند.»


از گولسیانی در رابطه با تغییراتی که محرم در ترکیب تیم ایجاد کرده بود، پرسیدیم. اینکه نورافکن و اسماعیلی فر در پست دفاع چپ و راست بازی کردند و تغییراتی در چینش نفرات در میانه زمین ایجاد شد. مدافع گرجستانی سپاهان در واکنش به این سوال اضافه کرد:« محرم هنوز زمان کافی برای این تیم نداشته است. با این حال تمامی کسانی که متخصص فوتبال هستند، می‌‌توانند بر عملکرد خوب تیم ما در قسمت‌هایی از تمام مسابقاتی که انجام دادیم، صحه بگذارند؛ با این حال ما چیزهای زیادی برای بهبود دادن داریم. ما به محرم باور داریم و معتقدیم که او می‌تواند در سپاهان به موفقیت برسد.»از گولسیانی در مورد تفاوت سبک مربیگری محرم و امیرقلعه نویی پرسیدیم ولی از او پاسخ دادن به این سوال امتناع کرد و گفت:« در مورد تفاوت سبک مربیگری محرم نویدکیا و امیرقلعه نویی نمی‌توانم حرفی بزنم، این اخلاقی نیست و من برای هر دوی آنها احترام قائلم.»

مدافع 29 ساله و 193 سانتی‌متری تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که بازیکنان چطور به تغییر سبکی که در تمرینات سپاهان ایجاد شده، واکنش نشان داده اند، عنوان کرد:« ما بازیکنانی حرفه‌ای هستیم و باید خودمان را با هر مربی و با هر سبک بازی تطبیق بدهیم. به عنوان مثال من بیش از 15 مربی در دوران حرفه‌ای فوتبالم داشته‌ام؛ همه آنها شخصیت‌های متفاوتی بودند و سیستم‌های مختلفی را بازی می کردند و من تمام تلاشم این بوده که با تیم وفق پیدا کنم و خواسته‌هایی که مربی دارد را انجام دهم.»


از گولسیانی که یکی از بهترین گلزنان لیگ نوزدهم البته تا پیش از پایان مصدومیت بود، درباره عدم موفقیت در گلزنی پرسیدیم و او با ابراز خشنودی از مطرح شدن این موضوع عنوان کرد: « این خیلی خوب است که شما از من انتظار گلزنی را دارید. اما این را هم فراموش نکنید، من یک مدافع هستم و با این حال چند موقعیت گلزنی داشتم ولی نتوانستم استفاده کنم. عیبی ندارد و من حتی به این موضوع فکر هم نمی کنم. سیستمی که فوتبال بازی می کنیم، ربطی به گل زدن یا گل نزدن من ندارد.»


سوال پایانی از گولسیانی در رابطه با حضور مجدد او در مرکز خط میانی به همراه عزت پورقاز بود؛ چیزی که از دیدار رفت برابر نساجی مازندران در لیگ نوزدهم دیگر شاهدش نبودیم. مدافع سپاهان با ابراز خوشحالی از این موضوع و بازگشت دوباره به فوتبال بیان کرد:« عزت بازیکن بزرگی است و برای اینکه او هم مثل من به فوتبال بازگشته، بسیار خوشحالم. ما هر دو برای اینکه به فوتبال بازگردیم، تمرینات بسیار سختی را انجام دادیم و این یک رفتار و حرکت خیلی خوب از سوی مربی بود که به هر دوی ما در چنین بازی های مهمی اعتماد کرد و دوباره توانستیم کنار هم بازی کنیم.»
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها