X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

2-11-1399, 10:15
کد خبر: 33562
خبرنگار: khani
نظرات: 21

شهباززاده شانس آقای گلی دارد

سیدصالحی: سپاهان مدعی قهرمانی است

پیشکسوت تیم سپاهان گفت: من سپاهان را کنار استقلال و پرسپولیس جز مدعیان قهرمانی می‌دانم با اینکه فکر می‌کنم قهرمان لیگ برتر در روز آخر مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد سیدمهدی سیدصالحی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: محرم نویدکیا تازه سرمربیگری را شروع کرده است و زمان می‌برد تا تاکتیک خود را به تیم منتقل کند. سپاهان در حال حاضر با سیستم ۳-۳-۴ بازی می‌کند و متکی به کار‌های تاکتیکی است و می‌خواهد بازی را از دروازه‌بان شروع کند. با این‌ حال این تیم نتایج خوبی هم گرفته است.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود نتایج سپاهان تا به اینجا سینوسی بوده است و ثبات نداشته، تصریح کرد: این موضوع را قبول دارم اما این سینوسی نتیجه گرفتن برای تمام تیم‌های لیگ برتر است و مختص به سپاهان نیست. به همین دلیل است که فاصله بین تیم‌های بالای حدول و پایین جدول بسیار کم است.

پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان درباره گلزنی‌های متعدد شهباززاده برای این تیم گفت: سجاد انگیزه بالایی دارد و گل‌های که می‌زند همه نتیجه کار‌های ترکیبی سپاهان است. به نظرم نویدکیا توانسته از این بازیکن به خوبی بازی بگیرد و اگر این روند را ادامه دهد شانس آقای گلی هم دارد.

سیدصالحی در پایان خاطرنشان کرد: من سپاهان را کنار استقلال و پرسپولیس جز مدعیان قهرمانی می‌دانم. با اینکه فکر می‌کنم قهرمان لیگ برتر در روز آخر مشخص خواهد شد و رقابت بسیار سختی بین مدعیان وجود دارد.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها