X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

15-06-1400, 10:30
کد خبر: 34194
خبرنگار: khani
نظرات: 0

خوشحالم که دوباره پیراهن این تیم را برتن خواهم کرد

مهدی‌زاده: سپاهان لیاقت گرفتن یک جام را داشت

مدافع تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد که آنها در فصل گذشته لیاقت گرفتن حداقل یک جام را داشتند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد محمدرضا مهدی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، در ارتباط با فصلی که سپاهان پشت سرگذاشت گفت: ما در لیگ برتر از لحاظ نتیجه‌گیری فوق‌العاده کار کردیم و 65 امتیاز گرفتیم اما متاسفانه این عملکرد فوق‌العاده منجر به قهرمانی نشد و در جام حذفی هم نتوانستیم قهرمان شویم. البته این چیزی از ارزش‌های سپاهان کم نمی‌کند چون ما نتایج خیلی خوبی گرفتیم و این در حالیست که نویدکیا هم اولین سال سرمربیگریش را پشت سر می‌گذاشت. تیم ما واقعا لیاقت گرفتن حداقل یک جام را داشت ولی به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم نرسیدیم.

مهدی‌زاده در ارتباط با تمدید قراردادش با سپاهان آن هم در شرایطی که بحث جدای‌ایش از این تیم مطرح شده بود عنوان کرد: من در ابتدا مذاکراتی را با سپاهان انجام دادم که به نتیجه خاصی نرسیدیم ولی بعد از چند روز دوباره صحبت کردیم و حتی با آقای نویدکیا هم حرف زدم و خوشبختانه قراردادم را تمدید کردم. مسئله خاصی هم وجود نداشت و واقعیت این است که دوست داشتم در سپاهان بمانم و حالا خوشحالم که دوباره پیراهن این تیم را برتن خواهم کرد.

وی با اشاره به عملکرد خوب سپاهان در فصل نقل و انتقالات و اینکه آیا آنها می‌توانند قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنند تصریح کرد: خوشبختانه بازیکنان خوبی به تیم ما اضافه شدند و البته باشگاه قرارداد اکثر بازیکنان را تمدید کرد. سپاهان یک تیم فوق‌العاده است و مطمئنا در فصل آینده هدف ما چیزی جز قهرمان شدن نخواهد بود. از طرفی باید از حمایت هواداران هم تشکر کنم و تمام هدف ما این است که فصل آینده با قهرمانی در لیگ آنها را خوشحال کنیم و در اسیا و جام حذفی هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها