X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

10-02-1401, 13:33
کد خبر: 34646
خبرنگار: khani
نظرات: 5

تقابل اصفهانی‌ها با سرخابی‌ها با حضور تماشاگر

ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان از برگزاری بازی های حساس روزهای پیش رو در این استان با حضور تماشاگران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان از برگزاری بازی های حساس هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ برتر در این استان با حضور تماشاگر خبر داد و گفت: پس از برگزاری چندین جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه های دخیل در بحث برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد؛ از همین رو دیدار فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و همچنین دیدار تیم ذوب آهن مقابل پرسپولیس تهران با حضور هواداران خواهد بود.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در خصوص سهمیه تیم‌ها از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه اظهار داشت: طبق آئین‌نامه، ۹۰ درصد از سهمیه ۳۰ درصدی به تیم میزبان و ۱۰ درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.
وی در خصوص بلیت مسابقات پیش رو تشریح کرد: بلیت فروشی دیدارها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و دیگر بلیت کاغذی و بلیت فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن سخت افزار لازم را جهت سامانه بلیت فروشی آماده کرده اند و آدرس سامانه فروش بلیت اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.
طاهری، تشریح کرد: با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیت فروشی، از هواداران عزیزی که موفق به خرید بلیت نشده‌اند درخواست می شود از تجمع مقابل درب ورزشگاه‌ها جهت نظم دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیت الکترونیک توسط عوامل محترم نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
وی در خصوص واکسینه بودن هواداران اضافه کرد: سامانه های بلیت فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دز دوم واکسن آن‌ها کمتر از ۱۴ روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیت وجود ندارد.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در پایان گفت: از اینکه مجددا شاهد حضور هواداران عزیز دو تیم سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه ها هستیم خوشحالیم، امید است با همکاری هواداران فهیم اصفهانی بتوانیم میزبانی های شایسته‌ای را در لیگ برتر فوتبال کشور انجام دهیم.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها