X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

24-02-1401, 08:37
کد خبر: 34663
خبرنگار: khani
نظرات: 4

نویدکیا: تساوی نه به درد ما می‌خورد و نه پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تأکید کرد، این تیم به مانند حریف سرخپوش تهرانی‌اش تنها در پی سه امتیاز بازی است.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا درباره دیدار سپاهان اصفهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: واقع‌بینانه باید بگویم و نیازی نیست مربیان در مورد آن توضیح بدهند، چون مسابقه فوق‌العاده مهمی است. قطعاً برای ما مهم‌تر است، چون با پرسپولیس فاصله پنج امتیازی داریم و سه امتیاز دیدار فردا می‌تواند ما را به بالای جدول نزدیک کند و از دست دادن آن می‌تواند شرایط‌مان را برای ادامه لیگ سخت کند. به خاطر همین، بازی فوق‌العاده مهمی است و هر دو تیم نیاز به پیروزی دارند و تساوی به درد سپاهان و پرسپولیس نمی‌خورد.


وی با بیان اینکه دیدار شرایطی ندارد که هر دو تیم ریسک‌های زیادی داشته باشند، افزود: امیدوارم مثل همیشه بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و در کنارش نتیجه خوبی کسب کنیم. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و به لحاظ کیفیتی فوتبال خوبی ارائه می‌کند و باید به آنها احترام گذاشت. امروز روزی است که باید با تمام وجودمان تلاش کنیم و حداکثر امتیاز را بگیریم و اشتباهات‌مان کمتر باشد. باید دوندگی زیادی داشته باشیم تا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره محروم و مصدومان تیمش برای دیدار گفت: ما مهدی‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و مسعود ریگی نیز محروم است. سایر بازیکنان را در اختیار داشته و شرایط پیچیده‌ای نداریم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها